malicinho
Dołączył/a: luty 2014
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mbappe na 9 traci polowe swoich mozliwosci.
0
@Faro waska? XD z lawki Alaba, Camavinga, Brahim chocby. Oni wchodza i graja 1 do 1 bez utraty jakosci. Maja potezna lawke.
4
@mordini123 szczerze to jest tak pokrecone, ze nawet mi sie nie chce dociekac zasad jak na razie
2
@cules100pro po upadku powinni wlasnie sie skupic na DMie i jakims tanszym lewoskrzydlowym, by moc w przyszlym sezonie kupic tam kogos konkretnego. Za rok 9 i lewe skrzydlo z prawdziwego zdarzenia to mus.
0
@ferdas_rawa ostatnie zdanie mi korporacja podjechalo :D
0
@pt9 no te przerwy to akurat jest troche glupota. Chociaz moze kwestia przyzwyczajenia. Obiady raczej kazdy i tak je i musi jednak poswiecic na nie chwile mimo wszystko. Tak po pracyma juz z glowy i moze od razy zajac sie czymkolwiek innym. Sam nie wiem, mieszane zdanie mam chociaz ciezko mi sobie wyobrazic taki przeskok :)
0
@pt9 przepraszam - 30 dni ale na przyklad w takiej Hiszpanii masz 15 dni z okazji slubu, urlop na przeprowadzke itp podobnie jak w innych krajach. Niemcy, Francja rowniez 30 dni.
0
@Rhaan ojej w koncu bysmy mieli 35 godzinny tydzien pracy jak kraje na zachodzie? Nie mowiac o tym, ze maja po 35 dni urlopu a nie 26. Straszne
0
@AlwaysBlaugrana tylko, ze on nie chce :)
8
Hahahah co sie naobiecywal Laporta to jego. Wazne, ze panuje optymizm. Mamy gorsza kadre niz w ubieglym sezonie bo nie ma nawet Cancelo. Ladnie panowie podzialali na rynku.
2
Widac jaka mamy dobra kadre
4
@Gronek Eto'o mial lepszego skilla
3
51 wystepow, 13 goli, 5 asyst w ubieglym sezonie. No slabo jak na doswiadczonego juz skrzydlowego w lidze gdzie miejsca jest w opor. W PL z tego tylko 8 goli.
0
@Lola120 napisac moze nie napisala bo zazwyczaj teksty pisaljej Jacek Cygan ale wokal ma top i niesamowicie trudnym zadaniem jest jej dorownac w tym elemencie :)
8
@Lola120 lubie Sanah ale bez przesady. Do wokalu Gorniakowej czy Beatki Kozidrak nie ma podjazdu nawet. Da sie wymienic wiecej lepszych wokalistek. Sanah jest urocza osoba i ma calkiem spoko teksty, takie inne ale nie ma poteznego wokalu :)
0
@LeonadisPL 2pac zdecydowanie nr 1, Eminem zdecydowanie nr 2 a jako nr 3 dalbym DMXa ale tu jest pole dyskusyjne. Pierwsza dwojka poza zasiegiem kogokolwiek.
0
@Gronek Mercedes, Audi, BMW
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Nadal nie skreslili, nadal sa szanse, nic nie jest wykluczone i tak od 2 miesiecy i do ostatniego dnia okienka bedzie. Ze im sie nie znudzilo jeszcze
0
To jest chore co USA zrobilo
7
Przeczytalem, ze system opiera sie na podaniach i zle, ze trener chce go zmienic. Przestalem dalej czytac.
0
Gdzies mozna obejrzec USA - Serbia?
2
@cymek1 placic za wynajem a placic w 7 letnim zwiazku jest diametralna roznica. Wy macie po 15 lat i tak oczywistych rzeczy nie ogarniacie? Zaden dorosly, dojrzaly i zdrowy na umysle czlowiek nie wejdzie w taki poroniony uklad. Kupili jej chate i tak zadecydowali to ok. Bedzie jej chocby nie wiem co sie stalo ale zdzierac hajs za bycie w niej od jej partnera jest chore. To nie jest jakis loteryjny czlowiek, tylko osoba, ktora z nia zyje od 7 lat, razem zyli tez w innym mieszkaniu i ich przyszly ziec. Fajna rodzinka. Spieprzac na drugi koniec swiata najlepiej z nia.
0
@cymek1 co Ty piszesz chlopie? XD on w tym momencie splaca kredyt ich corce za mieszkanie, ktore nigdy nie bedzie jego i zadnego prawa do niego miec nie bedzie. Proste jak budowa cepa. Wykorzystanie level hard. Nigdy w zyciu takiego ukladu. Jak biore kobiete do swojej chaty zebysmy mieszkali to nie wyobrazam sobie zeby mi miala za to placic xD nie mialbym nawet wstydu zeby o czyms takim wspomniec. Mieszkamy razem, placimy razem rachunki itd dzielimy wszystkie koszty ale bez jaj.
0
@(L)iBarca nawet nie bede tlumaczyl roznicy jesli tego nie rozumiesz.
1
@mextexperu ja bym raczej powiedzial, ze ciemny lud wszystko bierze do siebie, natomiast madry czlowiek potrafi odroznic kontekst wypowiedzi
1
@mextexperu dlaczego ciemnego? Nie kazdy lubi ludzi, ktorzy maja kija w dupie. Ja szanuje za dystans i swobodne bycie soba. Mozna byc inteligentnym i luzackim i to najlepszy typ ludzi.
0
Mam pytanie do osob, ktore podrozowaly do krajow arabskich typu Turcja, Maroko czy Egipt. Jak to jest z klatwa faraona? Wiem, ze nie mozna pic wody niebutelkowanej, jesc surowych warzyw i miesa. Mycie zebow tylko z woda w butelce a jak wyglada kapiel w takim razie i czy nie ma problemu znalezc gotowanego jedzenia?
0
@Colon bo byla akurat zolta xD ale z nr 7
6
@MrKozamm chora sytuacja. Skoro wzieli kredyt i kupili jej mieszkanie to wiadomo, ze w razie czego to bedzie jej wlasnosc a Ty placac zostaniesz z niczym. Przeciez to jest toxic uklad. Wynajem ok, placicie razem. Ale jak masz placic za mieszkanie w jej mieszkaniu? XD uciekalbym.