0

@Zoker nie obrazilem ale chce tu ludzi, ktorym zalezy na grze w tym klubie :) napisalem, mial prawo tak wybrac i skoro tak wybral to ktos inny moze wybrac wlasnie Barcelone i na takich zawodnikach powinien skupiac sie klub. Powtorka z Griezem. Troche jakbys mi zadal pytanie czy obrazilem sie na kobiete bo wybrala innego :D no nie ale nie bede przeciez czekal az przyjdzie moja kolej. Analogicznie.

0

No dobra, Nico ma prawo zostac to jest jakby oczywiste, aczkolwiek mam nadzieje, ze nikt juz nie zdecyduje sie w przyszlym sezonie by go tu sprowadzac. Nie - to nie. Dziekujemy. Zawodnikow, ktorzy nie potrafia sie okreslic nie potrzebujemy. W zasadzie to nawet nie podal swojej decyzji chyba, ze o czyms nie wiemy. W kazdym razie nie ma sensu ponownie go rozpatrywac. Mial szanse, nie skorzystal, szukac szczescia powinien juz w innym miejscu. Szkoda.

1

@Nefir tylko, ze do pozycji wyzej tez nie pasuje wcale nie dajac zadnych liczb.

0

@messi564 drugi Gavi :) uwielbiam tego chlopaka.

2

@Lionel_Messi10 zazdro... mam wrazenie, ze wszyscy wykonuja jakies przemyslane i trafne ruchy tylko nie my :D

2

@draxidox kto takiego idiote wybral na radnego? XD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Nalezalo sie Djoko zloto za cala kariere na koniec. Wielkie brawa. A niedlugo Hiszpan zdominuje totalnie korty.

11

I slynny tekst "naszym transferem bedzie Sergi Roberto" - jestesmy bardzo zadowoleni z jego postawy

1

@Khajio ten przepis to w ogole jest totalna glupota

0

@clyde przykro mi :( trzymaj sie. Wiele sil dla Ciebie.

2

Wszystko pod Ige, nawierzchnia, brak najmocniejszych rywalek a i tak sie spalila :/ szkoda, ze nie bedzie zlota. Fatalny mecz.

0

@lntrowertyk dokladnie, napisalem wlasnie o tym. Naprawde wielu ludzi ma takie toksyczne uklady.

2

@pt9 wiem, znam to i nigdy nie zrozumiem. Nie wiem jak mozna sie zwiazac z taka osoba, ktora zabrania utrzymywania relacji z przyjaciolmi czy rozwijania swoich pasji. Toxic. A ci, ktorzy sobie na to pozwolili to nawet nie skomentuje :D

9

@pt9 szanuje w opor, ze jestes jedym z tych, ktorzy majac rodzine nie szukaja miliona wymowek tylko potrafi zadbac i o rodzine i o zycie z przyjaciolmi :)

1

@Arkon gorszego amatora to tu jeszcze nie bylo

0

@BORO_12 duzo bardziej? Przeciez my od lat lewego skrzydla nie mamy. Frimpong nie jest tutaj ani troche potrzebny.

0

@bartekvisca po prostu Karpacz. Kolega tez dal dobry pomysl o Szrenicy chociaz wedlug mnie a nachodzilem sie tam milion razy podejscie jest zdecydowanie gorsze niz w strone Sniezki ze wzgledu na wielkie kamienie , ktore ciagna sie dlugo. Na Samotnie czy Sniezke nie masz az takiego problemu wchodzac na szlak od swiatyni Wang.

1

@bartekvisca Sniezka lub jej okolice od strony Karpacza. Po drodze jest przepiekna Samotnia i nawet tu mozna zakonczyc wyprawe jak dzieciaczek jest maly.

0

@Uukasz_93 Franek najgorszy Papiez

0

@Uukasz_93 znowu inzynier? :)

6

@bartas97 i to haslo"sport powinien byc wolny od polityki" - no wcale polityki nie bylo w ceremonii. Mozna caly jego wpis podsumowac wielkim XD

3

Za 2 tygodnie zaczyna sie liga a klub nie zrobil nic jesli chodzi o transfery. Polowa skladu lezy polamana. Cala masa niepotrzebnych zawodnikow i zadnego wzmocnienia. Mocny poczatek rozgrywek szykuje sie :)

0

@negreanu slabo wyglada. Ale nadal wykonuja tylko swoja prace i nie robia nic zlego. Ja tu winie tylko i wylacznie Rutkowskiego jak juz, ze nie zostawil swoich goryli chocby przed wejsciem.

2

@Kalipso Jas Fasola czy Bond nie mieli nic wspolnego z polityka i ideologiami

1

@Arden Rozal jak zazwyczaj - w punkt. Rowniez chcialbym poznac odpowiedzi na te pytania.

0

@negreanu a gdzie tu sa jakies zle intencje, zachowanie?

0

@negreanu ale zabronic czego? Zabronic wejsc do kosciola? Na podstawie czego? Bo nie widze zeby robili tam cokolwiek zlego. Po prostu - sa, stoja, wykonuja swoja prace.

5

@Aragorn33 ale o co Ci chodzi? W tygodniu bylo swiecenie aut z okazji dnia swietego Krzysztofa a dzis mozna bylo podejsc do zakrystii i poprosic ksiedza o poswiecenie auta - bez zadnych oplat. To, ze przyszedl ze swoimi gorylami to chyba nie jest posmiewiskiem kosciola tylko ewentualnie jego samego.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?