0

@Faro racja, dla mnie fifa niegrywalna jest a pes skonczyl sie na 2021. Niestety nie ma jak pograc w porzadna pilke od tego czasu

1

@fc20barca to samo co napisales. I z punktu widzenia pieszego i kierowcy.

0

Na miejscu Laporty juz bym dogadywal na powaznie Flicka bo zaraz bedziemy mieli piwazne zagrozenie ze strony Bayernu.

0

@pt9 ciesze sie, ze bylem w 2013 na LM z Psg gdzie mielismy topowy sklad :D

0

@BORO_12 to niech sie zapowiada dalej w Brighton a nie tu. Tu nie ma sie zapowiadac tylko wygrywac. Potrzebny jest ktos zupelnie innym mentalem kto odejdzie od tego zasyfialego stylu. Gosc jest kolejnym klepaczem do tego nie jest sprawdzony w zadnych rozgrywkach europejskich ani zadnym powaznym klubie. Koniec z tym.

0

Niesmieszny zart. Dalej bawmy sie w polsrodki. Dalej bawmy sie w nauke. Maja chetnego Flicka z zupepnie innym spojrzeniem na football czego nam trzeba to kombinuja i znowu wpakuja sie w to samo. W wielkiego trenera posiadania pilki i mioliona podan...

1

I juz zaczyna sie szukanie trenera z posiadaniem xD to sie nigdy nie skonczy

4

@Arden zloto xD

0

@Matheu12 Ancelotti malo? Przeciez to jest scisla topka trenerow.

0

@Barca_Big_Moment ale dziecina to ja bylem 20 lat temu :) nie no bez jaj, chocby zabawa cena ropy tez byla zalosna i robienie z ludzi idiotow. Wiem, ze po to najwieksze przekrety ale patrze tez obiektywnie na sutuacje i rowniez wiele spraw mi sie nie podobalo ale mimo wszystko juz wolalem zeby zostali oni chocby poprzez swoje podejscie do unii i nie sprzedawania kraju.

0

@VeVoS ale to naprawde trzeba byc niepelnosprawnym umyslowo zeby tego nie ogarnac :D

1

@bartekvisca to byl pewniaczek :) mlodzi naiwni zrobili wynik nie znajac zycia bo im propagadna facebookowa weszla za mocno. pis mial wiele za uszami ale przeciez te wszystkie tuski to jest jeszcze 10 razy gorsze zlo :D

1

@Kgorecki2500 nie no jak Czechy to knedliki z gulaszem i piwo :D

6

@Borneo tak samo jak mowil o ropie za 5.19? XD

0

@Emhyr to, ze potrafi ich sie pozbyc jak za bardzo brudza i zrobic szybko porzadek :)

5

@robsesh nie bedzie zadnego przelomu, spojrzmy prawdzie w oczy a nie lizmy sie po jajkach :D przeciez nasza i ich kadra to przepasc jest.

3

@escarabajo w teorii masz racje ale w praktyce zauwaz ze ceny czegos co zostalo podwyzszone nigdy juz nie spadaja

0

@messi564 bez sensu jest stwierdzenie, ze nie jest wysoka w porownaniu do reszty Europy bo my nie mamy zarobkow europejskich :) wprowadzaja nam wszedzie ceny europejskie ale nie idzie za tym zarobek wiec Polak ma coraz mniej za ta sama wykonana prace.

0

@Bobert_Kubicki duzo wczesniej pokochalem, 96 rok juz mistrzostwa Europy ogladalem jak Bierhoff gral w reoce Niemiec i zdobywali tytul :) Bargkamp, Nazario, R10 to juz pozniejsze czasy :D

1

@Forsyth oj tak, strasznie irytujace

0

@takisobiektos ale mam wrazenie, ze wiekszosc akcji wyglada tak samo :D rzadko kiedy mozna zlapac sie za glowe i krzyknac wow

4

Nie macie wrazenia, ze pilka na tyle sie zmienila, ze staje sie coraz bardziej nudna? Mnostwo meczow, w ktorych nic sie nie dzieje. Kiedys byla ta magia, rozklepywanie, indywidualnosci jak u Nazario, R10 i tych wszystkich innych magikow a teraz taktyka, taktyka i jeszcze raz taktyka i szachy. Nie ma prawie wcale magicznych zawodnikow z polotem i te mecze sa takie zamulone :(

3

@michal26 już się zaczyna wykręcanie i przygotowywanie ludzi do decyzji o niewybudowaniu cpk

0

@Ambasador to mimo wszystko jeszcze koncowka wieku, gdzie zmienia się partnerow i wybiera tego do życia na stałe. Więc być może dlatego. W pozniejszym etapie życia rzadko faceci chca cos zmieniać. Oczywiście, że zdarza się. Ale raz, jestesmy slabsi psychicznie i trudniej nam sobie poradzic po rozstaniach, dwa, wszystkie przywileje dotyczae dziecka po stronie kobiet co jest bzdurne i trzy, facetowi trudniej jest kogos znalezc niz kobiecie. Nie ma w tym interesu nawet :) kobieta jest adorowana i ma wiele mozliwosci.

0

@Ambasador ale sek w tym, że to nie tylko moje doświadczenia a wielu osób. Z ciekawosci ile masz lat? Bo to moze byc wyznacznik roznicy w naszym postrzeganiu. Jesli kolo 20 to faktycznie mozesz znac wielu chlopakow, ktorzy skacza w bok. Jesli kolo 30 lub wiecej to nie ma szans.

1

@Ambasador mnie to akurat juz nie rusza, zyje sie dalej i to calkiem dobrze :) statystyka nie ma znaczenia, tak jak napisalem znam mnostwo historii z takim wlasnie zakonczeniem wsrod znajomych mi osob. I w zasadzie chyba tylko jeden przypadek z wina po stronie faceta. Nawet jak z kolezankami rozmawiam to same przyznaja, ze w obecnych czasach to co laski odwalaja swoim partnerom to wola o pomste do nieba. No coz, cos w tym jest.

0

@Ambasador nie, wlasnie autentycznie zdradzonych, wiadomo, ze po obu stronach takie rzeczy maja miejsce ale dozylismy czasow gdzie faktycznie 9/10 skokow w bok dotyczy kobiet. To nawet nie jest moje zdanie tylko fakty, ktore znam z zycia, czy nawet samemu doswiadczylem. Kilka dni temu znajomy rzucil sie pod pociag, to tylko jedna z wielu historii. Wiem, ze sa wartosciowe dziewczyny ale ze swiecia szukac.

0

@Encore spory obiadek :D

0

@kuz zamiast od razu zalatwiac chlopa to bedziemy meczyc bule z Xavim do konca zeby potem zostac na lodzie

1

@Ambasador sa spoko jak najdzie ochota typowo na maca ale kolo dobrego burgera to to nie stalo :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?