malicinho
Dołączył/a: luty 2014
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Ambasador na wszystkie przypadki ktore znam a znam ich od cholery to 99% zdrad po stronie kobiet ;)
0
@FutureFCBarcelona Pedri jest niestety strasznym anemikiem w tym sezonie. Według mnie z Araujo będzie większy pożytek w przyszłości.
0
A dla mnie nie jest on zadnym marzeniem. Bardzo szanuje to co robi w Bayerze ale skonczmy z Hiszpanami, wprowadzmy do klubu zupelnie nowa metodologie treningowa i taktyczna. Druga sprawa, Alonso predzej czy pozniej bedzie za sterami Madrytu.
1
Druzyna paralitykow... niewyobrazalne
0
@Rewolucja123 boks jest zdecydowanie bardziej niebezpieczny i ma duzo gorsze skutki na stare lata
0
@Ambasador co w tym jest dobrego?
13
@MESSIah16 a po wyborach wpuszcza wszystkich ;) zasada nr 1, jesli ten czlowiek mowi jedno to znaczy, ze bedzie odwrotnie
0
@Kgorecki2500 a czemu mialaby latac z Baranowa? Co ci przeciwnicy pierdziela za glupoty? Przeciez te lotniska nadal beda obslugiwaly loty. A Baranowo posluzy jako lotnisko bezposrednie bez glupich przesiadek lub wylotow z innych krajow.
7
Ten rozowy teletubis to chyba kariere skonczy po tym meczu xD
1
Herb na boku i poza tym całkiem ok
1
@KichuBlaugrana kauffland - zdecydowanie najlepszy asortyment
0
@MESSIah16 madrze napisane
0
@ViscaelBarca2007 Flicka
0
@patrykzmc2000 oczywiscie, ze tak i to na juz.
0
@yzyr no to przeciez moze, tak samo jak kazdy moze wyrazic swoje zdanie na ten temat
1
Straszna glupota. To co do sedziego nie bedzie mozna juz sie wcale odezwac bo kara? Dalej robmy z nich swiete krowy. To jest nawet urok tego sportu te wszystkie dyskusje. Pilka niedlugo umrze smiercia naturalna.
1
@draxidox zaczac to nalezy od zmian oznakowania i normalnych ograniczen a nie wszedzie 40 i 50 jak dookola zycia nie ma. Przesiadzmy sie najlepiej na bryczki.
0
@bartas97 zloto xD
5
Poogladalem sobie kompilacje Jordana tak sentymentalnie - to byl naprawde Messi koszykowki. Co ten gosc wyczynial. Najpiekniej grajacy koszykarz ever. Gdzie tu Lebron do niego ;p co najwyzej to taki Cr :D
1
Tu nawet nie ma prawa byc sporu...
0
@NorbiTBOB lub OpenOffice
7
Zawiezc osobiscie
2
@Ascend ja tez :/ chore jest to co zrobili. Nie wiem czy to sie ustabilizuje czy co
0
@Ascend tez bym z checia sie tego pozbyl
0
@barcelonaLM ale wlasnie w jaki sposob moze miec klucz lub go nie miec? Wiem, ze musi byc klucz na obu ale skad on sie bierze? Skoro wyslalem wiadomosc i nie doszla to w jaki sposob moze ja odczytac? Klucz aktywuje sie jesli wejdzie w czat ze mna? Pytanie na jakiej zasadzie wlasnie to dziala bo jednak chcialbym zeby te wiadomosci dochodzily i byly odczytywane :D
0
@barcelonaLM ja tak mam z wieloma osobami, z wiekszoscia :/ ale co to oznacza, ze moze odczytac majac wlasny klucz? Czyli w jaki sposob? Wiesz moze o co dokladnie w tym chodzi?
2
@Mario96w no tak ale bez jaj zeby wiadomosci nie dochodzily :/ tu juz za daleko to zaszlo bo nie idzie sie skontaktowac normalnie. I to juz dlugo trwa. Zglupialem i nie wiem czy tylkoja tak mam czy inni tez. Jak ta wiadomosc ktora napisalem mozna odczytac? Druga osoba musi wejsc typowo w czat ze mna czy co? Bo naprawde juz nie wiem
1
Co jest z tym messengerem? Jak aktywauje sie przy danej osobie pelne szyfrowanie to te wiadomosci jakby nie dochodzily. Nie da sie kontaktowac juz z ludzmi? XD
0
@Bartek1817 pomogli wczoraj zeby Girona nie nadrobila bo bylo do przewidzenia, ze moga punkty stracic :)
0
@HighestInTheRoom skoki to chyba najnudniejszy sport jaki istnieje