2

@Ambasador na wszystkie przypadki ktore znam a znam ich od cholery to 99% zdrad po stronie kobiet ;)

0

@FutureFCBarcelona Pedri jest niestety strasznym anemikiem w tym sezonie. Według mnie z Araujo będzie większy pożytek w przyszłości.

0

A dla mnie nie jest on zadnym marzeniem. Bardzo szanuje to co robi w Bayerze ale skonczmy z Hiszpanami, wprowadzmy do klubu zupelnie nowa metodologie treningowa i taktyczna. Druga sprawa, Alonso predzej czy pozniej bedzie za sterami Madrytu.

1

Druzyna paralitykow... niewyobrazalne

0

@Rewolucja123 boks jest zdecydowanie bardziej niebezpieczny i ma duzo gorsze skutki na stare lata

0

@Ambasador co w tym jest dobrego?

13

@MESSIah16 a po wyborach wpuszcza wszystkich ;) zasada nr 1, jesli ten czlowiek mowi jedno to znaczy, ze bedzie odwrotnie

0

@Kgorecki2500 a czemu mialaby latac z Baranowa? Co ci przeciwnicy pierdziela za glupoty? Przeciez te lotniska nadal beda obslugiwaly loty. A Baranowo posluzy jako lotnisko bezposrednie bez glupich przesiadek lub wylotow z innych krajow.

7

Ten rozowy teletubis to chyba kariere skonczy po tym meczu xD

1

Herb na boku i poza tym całkiem ok

1

@KichuBlaugrana kauffland - zdecydowanie najlepszy asortyment

0

@MESSIah16 madrze napisane

0

0

@patrykzmc2000 oczywiscie, ze tak i to na juz.

0

@yzyr no to przeciez moze, tak samo jak kazdy moze wyrazic swoje zdanie na ten temat

1

Straszna glupota. To co do sedziego nie bedzie mozna juz sie wcale odezwac bo kara? Dalej robmy z nich swiete krowy. To jest nawet urok tego sportu te wszystkie dyskusje. Pilka niedlugo umrze smiercia naturalna.

1

@draxidox zaczac to nalezy od zmian oznakowania i normalnych ograniczen a nie wszedzie 40 i 50 jak dookola zycia nie ma. Przesiadzmy sie najlepiej na bryczki.

0

@bartas97 zloto xD

5

Poogladalem sobie kompilacje Jordana tak sentymentalnie - to byl naprawde Messi koszykowki. Co ten gosc wyczynial. Najpiekniej grajacy koszykarz ever. Gdzie tu Lebron do niego ;p co najwyzej to taki Cr :D

1

Tu nawet nie ma prawa byc sporu...

0

@NorbiTBOB lub OpenOffice

7

Zawiezc osobiscie

2

@Ascend ja tez :/ chore jest to co zrobili. Nie wiem czy to sie ustabilizuje czy co

0

@Ascend tez bym z checia sie tego pozbyl

0

@barcelonaLM ale wlasnie w jaki sposob moze miec klucz lub go nie miec? Wiem, ze musi byc klucz na obu ale skad on sie bierze? Skoro wyslalem wiadomosc i nie doszla to w jaki sposob moze ja odczytac? Klucz aktywuje sie jesli wejdzie w czat ze mna? Pytanie na jakiej zasadzie wlasnie to dziala bo jednak chcialbym zeby te wiadomosci dochodzily i byly odczytywane :D

0

@barcelonaLM ja tak mam z wieloma osobami, z wiekszoscia :/ ale co to oznacza, ze moze odczytac majac wlasny klucz? Czyli w jaki sposob? Wiesz moze o co dokladnie w tym chodzi?

2

@Mario96w no tak ale bez jaj zeby wiadomosci nie dochodzily :/ tu juz za daleko to zaszlo bo nie idzie sie skontaktowac normalnie. I to juz dlugo trwa. Zglupialem i nie wiem czy tylkoja tak mam czy inni tez. Jak ta wiadomosc ktora napisalem mozna odczytac? Druga osoba musi wejsc typowo w czat ze mna czy co? Bo naprawde juz nie wiem

1

Co jest z tym messengerem? Jak aktywauje sie przy danej osobie pelne szyfrowanie to te wiadomosci jakby nie dochodzily. Nie da sie kontaktowac juz z ludzmi? XD

0

@Bartek1817 pomogli wczoraj zeby Girona nie nadrobila bo bylo do przewidzenia, ze moga punkty stracic :)

0

@HighestInTheRoom skoki to chyba najnudniejszy sport jaki istnieje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?