0

@michal26 jak napisales, spokojnie - przezyja to juz wiem, ze niestety nie masz o tym zielonego pojecia. Mieszkam w takim miejscu, gdzie dzikiej zwierzyny jest mnostwo i nie masz ani troche racji. Rok w rok pada wiele zwierzakow. W imie czego? 5 minut swiatelek na niebie? Tyle warte jest zwierzece zycie?

1

@Lola120 ja przy kartach chociaz mialem ochote wejsc na gore jakas

3

@michal26 jak masz wytresiwac zwierze zeby sie nie balo? XD dzika zwierzyne tez wytresujesz? No bez jaj.

0

@Prorokk chlopak i 13 letni chlopak xD

2

@mmaciass polecam skandynawski serial Most nad Sundem. Fajny ma klimat kryminalny. Niestety jest dostepny tylko na prime +

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@PaPo normalny? Tak samo ptaki, sarny i tysiac innych zwierzakow

2

@RosjaninBut nigdy nie zrozumiem jak mozna nie miec z tym problemu. Przeciez obcy ludzie co nie maja pojecia o sytuacji w Twoim kraju beda decydowali o Twoim losie, jak masz zyc i co robic. Serio moglbys na to pozwolic?

1

@NeroTFP1 super, trzymam kciuki i z chęcią się z nią zapoznam :)

0

@Chada dobra juz widze, ze granie tez wchodzi w gre wiec vivo raczej odpada bo one kosztem karty maja reszte podzespolow mocniejszych :)

0

@Chada jesli Ci nie zalezy na karcie graficznej a chcesz miec mocne inne podzespoly to polecam cos z asusa vivobook. Popatrz sobie na te modele. Fajnie bo sa tez wersje 17 calowe. Sam takiego sobie wzialem.

1

@FCB24 ale Ty nie mkzesz umrzec od szczekania. Co najwyzej mozna sie wkurzyc. Taka mala roznica.

1

@FCB24 a moze wlasnie dojrzal do tego? Akurat zwierzakow tez jest mi bardzo szkoda bo roznie to przezywaja. A uwierz, ze bardzo wiele z nich pada i juz nigdy sie nie budzi :(

0

To nie mial chyba wielu przygotowan

3

@Ascend przecież ze wszystkim tak będzie. Co się ludzie nabrali to ich. Jakby ich nie znali xD

1

@Rewolucja123 xD z pewnoscia. Do osiagniec Lamparda czy Gerarda lata swietlne przed nim. Za kilka dobrych lat bedzie mozna robic porownania.

0

@tbas nie zgodze sie, jedziesz w nieznane, nie znasz wielu rzeczy i nie mam na mysl pogody bo tego mozna sie dowiedziec. Nie znasz mentalnosci i zachowan ludzi, nie znasz "klimatu" miasta, nie znasz miejsc itd. Bardzo latwo jest o rozczarowanie w nowym miejscu. Mozesz oddawac serducho dla klubu, kochac football ale zwyczajnie moze byc Ci zle w jakims miejscu i kasa jaka dostajesz nie ma znaczenia w tym. Przeciez on nie placze z tego powodu bo wie, ze ma z tego ogromne profity ale po prostu mowi, ze nie byl tam szczesliwy co jest normalne przeciez.

34

@tbas ale chyba kazdy czlowiek tak ma, ze czasem sie zastanawia co ja tu robie, przeciez oprocz obowiazkow w pracy masz dziesiatki innych czynnikow, ktore wplywaja na Twoje samopoczucie i szczescie.

3

@draxidox to niech idzie na etat, bedzie mial stabilnosc, o ktorej mowi xD

0

@karolup Pedri niestety trup i kariery nie zrobi przy tym sztabie. Gavi niekoniecznie ma po pilce. Tym bardziej ze swoim walecznym charakterem.

1

@Ptasior chcialbym chociaz raz sie przejechac tak jako pasazer

2

Jak już to Kounde do odstrzalu i żadnych Francuzow więcej nie sprowadzajmy

1

@cules100pro neuroshima hex 3.0

0

@karci0 nie byl puszczany. To jeden z dzikuskow, 6 kociej rodzinki, ktora mam pod opieka. One zyja wolno, stworzylem im warunki jakie moglem. Mialy swoj "pokoik" w blokowej komorce, jedzenie i calkowita opieke gdy cos sie dzialo. Byl przywodca stada, opiekunem, najsprytniekjszym kociakiem. Nauczyl reszte wszystkiego i wychowal je :( to nie byl sredni przyjaciel. To byl moj najlepszy przyjaciel, ktorego bardzo kochalem i stworzylem z nim wyjatkowa wiez. Nigdy o nim nie zapomne.

0

@michal26 bez przesady że był przekotem. Zagrał dobry sezon. Byl nim w Bayernie ale jak widać tam nie jest o to trudno.

10

Po milej wigilii znalazlem swojego najlepszego przyjaciela martwego na chodniku. Najwspanialszego czarnego kociaka na swiecie. Moje serducho zniszczone na kawalki.

1

@Kgorecki2500 to fakt, jest na tyle wciagajaca i emocjonalna, ze bardzo szybko zlatuje. Jak dla mnie moglaby trwac jeszcze 2x tyle.

1

@Kgorecki2500 na cyber bede czakal bardzo :) jedna z najlepszych gier ever dla mnie

0

@kuz no przeszedl gre, teraz jak chce to moze ewentualnie wbic platyne :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?