0

@MESSIah16 kiedyś uważałem, ze bym broni. Teraz zdecydowanie bym wyjechał. Za obecnych ludzi ( zdecydowana większość ) z pewnością nie przelałbym krwi.

0

@Tasde to Tusk za ofe powinien wisiec na haku jak Janosik xD

2

@Encore u nas juz by bylo 5 meczow zawieszenia

0

@Adran360 gdzies mozna obejrzec?

0

@Matheu12 może dobrze byłoby jednak wrócić do siebie i do bliskich ?

1

@okiemtypera_lucaxx95 Malta top. Bylem kiedys poplywac z deflinami, bajka :) przecudowny maly kraj.

0

Rekin zanurkowal xD

0

@aqqi xD ladny masz bajzel

0

Ogolnie na miejscu wszystkich druzyn odmawialbym grania z srealem. To jest hanba dla tej ligi. Mogli im w sierpniu podarowac puchar.

0

@NeroTFP1 o jeny co za wspaniale czasy. Chcialbym moc sie cofnac chociaz na tydzien

2

Tego jak dupsko piecze, ze na finishu zostal zdeklasowany przez Leo xD

0

@Kris84 a moze znasz jeszcze sposob zeby zapetlic jeden utwor?

0

@Kris84 rewelka, dzieki :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@DonCarletto ale juz takiego Wirtza, Frimponga czy Grimaldo tak latwo nie zastapisz

0

@DonCarletto wiesz, ze nie tak prosto jest zastapic zawodnika zawodnikiem kiedy masz jakis trzon stanowiacy cala ukladanke. Nie ma dwoch takich samych graczy

0

Znacie jakies apki zeby moc odtwarzac na wylaczonym ekranie muzyke z yt? Play tube przestal odtwarzac

0

@RomanHoffer tez chcialbym sie urodzic w USA. Kraj mozliwosci do tego mega zroznicowany pod wzgledem natury. Ewentualnie Hiszpania :)

0

@DonCarletto zaraz wkroczy bayern i wykupi pol skladu jak to maja w zwyczaju i bedzie po druzynie ;p

0

@John_Doe zal tych, ktorzy poswiecili zycie, bardzo. Ale ginac za panstwo, ktore okrada Cie w bialy dzien na kazdym kroku i wszystko jest przeciwko czlowiekowi jest bez sensu. Najzwyczajniej szkoda wlasnego zycia. Kiedys a teraz a niestety 2 rozne swiaty.

1

@urbipl Ameryka Poludniowa piekny kierunek, dla mnie nie ma problemu, mialbym co zwiedzac :)

7

Komentator 4 razy doszedl xD chlop ma orgazmy jak swinia xD

0

Powinni dwucyfrowke wpakowac

1

Ale tu bedzie gangbang xD

0

@LM10GOAT mega fota :)

4

@marcin62 brawo, w koncu.

7

@koksik2700 czyli oskary stracily juz jakiekolwiek znaczenie i nie maja nic wspolnego ze slowem "najlepszy".

1

@Zoker dokladnie, a jest cala masa takich ksiezniczek, co zeruja na facetach i spotykaja sie z 10 na raz i sobie za free fajnie czas spedzaja :D ja juz nie mam zadnych takich sentymentow. Jak wiem, ze jest warta to potem nie ma problemu.

4

@Kgorecki2500 a ja odwrotnie wlasnie :D moze placic jak po czasie wie, ze w ogole warto z nia miec jakas relacje. Na poczatku tego niewiadomo

0

@avanes kazda druzyna, ktora z nimi wygrywa to na koniec jest patologia xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?