malicinho
Dołączył/a: luty 2014
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MESSIah16 kiedyś uważałem, ze bym broni. Teraz zdecydowanie bym wyjechał. Za obecnych ludzi ( zdecydowana większość ) z pewnością nie przelałbym krwi.
0
@Tasde to Tusk za ofe powinien wisiec na haku jak Janosik xD
2
@Encore u nas juz by bylo 5 meczow zawieszenia
0
@Adran360 gdzies mozna obejrzec?
0
@Matheu12 może dobrze byłoby jednak wrócić do siebie i do bliskich ?
1
@okiemtypera_lucaxx95 Malta top. Bylem kiedys poplywac z deflinami, bajka :) przecudowny maly kraj.
0
Rekin zanurkowal xD
0
@aqqi xD ladny masz bajzel
0
Ogolnie na miejscu wszystkich druzyn odmawialbym grania z srealem. To jest hanba dla tej ligi. Mogli im w sierpniu podarowac puchar.
0
@NeroTFP1 o jeny co za wspaniale czasy. Chcialbym moc sie cofnac chociaz na tydzien
2
Tego jak dupsko piecze, ze na finishu zostal zdeklasowany przez Leo xD
0
@Kris84 a moze znasz jeszcze sposob zeby zapetlic jeden utwor?
0
@Kris84 rewelka, dzieki :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@DonCarletto ale juz takiego Wirtza, Frimponga czy Grimaldo tak latwo nie zastapisz
0
@DonCarletto wiesz, ze nie tak prosto jest zastapic zawodnika zawodnikiem kiedy masz jakis trzon stanowiacy cala ukladanke. Nie ma dwoch takich samych graczy
0
Znacie jakies apki zeby moc odtwarzac na wylaczonym ekranie muzyke z yt? Play tube przestal odtwarzac
0
@RomanHoffer tez chcialbym sie urodzic w USA. Kraj mozliwosci do tego mega zroznicowany pod wzgledem natury. Ewentualnie Hiszpania :)
0
@DonCarletto zaraz wkroczy bayern i wykupi pol skladu jak to maja w zwyczaju i bedzie po druzynie ;p
0
@John_Doe zal tych, ktorzy poswiecili zycie, bardzo. Ale ginac za panstwo, ktore okrada Cie w bialy dzien na kazdym kroku i wszystko jest przeciwko czlowiekowi jest bez sensu. Najzwyczajniej szkoda wlasnego zycia. Kiedys a teraz a niestety 2 rozne swiaty.
1
@urbipl Ameryka Poludniowa piekny kierunek, dla mnie nie ma problemu, mialbym co zwiedzac :)
7
Komentator 4 razy doszedl xD chlop ma orgazmy jak swinia xD
0
Powinni dwucyfrowke wpakowac
1
Ale tu bedzie gangbang xD
0
@LM10GOAT mega fota :)
4
@marcin62 brawo, w koncu.
7
@koksik2700 czyli oskary stracily juz jakiekolwiek znaczenie i nie maja nic wspolnego ze slowem "najlepszy".
1
@Zoker dokladnie, a jest cala masa takich ksiezniczek, co zeruja na facetach i spotykaja sie z 10 na raz i sobie za free fajnie czas spedzaja :D ja juz nie mam zadnych takich sentymentow. Jak wiem, ze jest warta to potem nie ma problemu.
4
@Kgorecki2500 a ja odwrotnie wlasnie :D moze placic jak po czasie wie, ze w ogole warto z nia miec jakas relacje. Na poczatku tego niewiadomo
0
@avanes kazda druzyna, ktora z nimi wygrywa to na koniec jest patologia xD