malicinho
Dołączył/a: luty 2014
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rl9k1nG mam podobnie
0
@Firestone Alves wraz z Cafu to najlepszy PO w historii a tu z Arnoldem wyjezdzaja xD
1
@cris27 no na pewno nie Barcelonie. Ja osobiscie zakochalem sie w pieknej grze od czasow 2003-2004 gdzie przyszedl do klubu Ronie, Eto'o, Deco, Giuly. Nie byla to nawet jeszcze taka gra jak pozniej ale mozna bylo sie zakochac i robic ochy i achy na meczach. Od kilku dobrych lat oczy krwawia i ciezko jest to ogladac. Juz nie chce napisac ze jest to strata czasu :/ a i nie tu zadnego zawodnika, ktory jakos specjalnie przyciaga i dla ktorego zasiada sie przed tv. Wszyscy sa tacy nijacy i obojetni. Moze poza Gavim.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@TheNekro94 no ja wlasnie tak kuzyna zalatwilem. Tez szpital i tryskajaca krew jak na Kill Billu xD
0
Dlatego real juz na pewno sie interesuje i trafi do realu
0
@Seledynowy marzenie i niedoczekanie - ktos zupelnie bez przeszlosci w Barcelonie i glupiego dna. Marzy mi sie zupelnie inne, nowe podejscie do tej druzyny, treningow, taktyki i wszystkiego innego.
1
Xavi wstydu oszczedz i odejdz
38
Liga realu. Wiecej filmow o sedziach i presji.
2
@kuz no ale takie sa fakty, ze wiedza, madrosc i inteligencja to 3 rozne cechy :D
0
@rk taktyk .....ja wzialem s23 ale zdjecia sa sredniackie szczerze mowiac. Bez sensu automat je obrabia, sa przeostrzone
0
@against_modern_football no mi mnostwo znajomych szczepionych tez o tym opowiada, ze co chwile chorzy sa i ze w zyciu juz by tego nie zrobili
0
@BorzyKrzys a ja mam zupelnie odwrotnie, mecze sie w malym miescie i mam serdecznie dosc :D
0
Alez dodatek do Cyberpunka jest piekny - moze nawet lepszy od podstawki?
0
@siuuu super, dzięki bardzo :)
0
@siuuu wiesz co jak jest duzo sniegu to mam gorskie buty na takie warunki ale chodzi mi o zwyczajnie cieple, nie wiem z jakims misiem w srodku czy pianka. Po protu zeby nie marznac przy zwyklym chodzeniu czy spacerach.
10
@Mixtape jak znalazla sobie partnera i przechodzi ze zwiazku w zwiazek to znaczy, ze Cie zdradzala wiec nie masz czego zalowac. Wiem, ze jest ciezko ale wlasnie zostales ochroniony i uratowany.
0
Ma ktos do polecenia jakies ocieplane zimowe buty?
1
@Comentateiro a z jakiego powodu? Gdybym mial sie oburzac na cos takiego to uznalbym siebie za chorego umyslowo xD dystans do samego siebie to potega
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@kaamil1910 Araujo na boku to zbrodnia. Jak mozna tak marnkwac takiego zawodnika
1
Jak w wielu jak całe życie w jednym klubie ;p
0
Pytanie do automaniakow - czy majac system sync 2 da sie jakos zrobic androida zeby yt i google maps z tela dzialaly?
2
Dzieja sie rzeczy faktycznie xD
0
Chyba nie ma brzydziej grajacej druzyny :/ dalej gramy w reczna
1
@Azrik byc moze sa to wlasnie sprawy, ktore nie posiadaja wystarczajacych dowodow. Ja znam przypadki znajomych mi osob, ktore takie sprawy latwo powygrywaly, tak samo bywa ze zwolnieniami - rowniez mozna swoje wywalczyc jak bezpodstawnie lub z komicznych powodow zostales zwolniony. I tu tez sporo przypadkow znam gdzie ludzie wracali do pracy i to jeszcze z odszkodowaniem porzadnym. Wiadomo, ze juz nie chcesz tam pracowac ale swoje wywalczyles.
Ale majac jedno, drugie nagranie jak szef Cie rowna z blotem lub cisnie caly czas to jest to na tyle mocny dowod, ze masz niemal pewniaka wygranej sprawy. Oczywiscie zalezy to od tonu slow itd bo jak normalnie Ci mowi, grzecznie to wiadomo, ze to nie jest mobbing
2
@Azrik skad to wziales xD o mobbing niemal kazda sprawa jest wygrana z materialem dowodowym.
4
@MesQueUnClub_87 dokladnie tak
4
@pt9 jest to zawsze dowodem i w 99% pracownik wygrywa tym sprawe
11
@maroon chyba sobie kpisz :p przeciez to jest dowod nr 1 w takich sprawach i zawsze pracownik wygrywa :)