7

@Death_voice juz widze jakby bylo odwrotnie i ktos z KO by oddawal wladze xD

13

Fajnie, ze na kazdym meczu slychac puta Barca i nigdy nikt sie tym nie zajal

1

@VegetaPolska ale nie lacz chlopie rzeczy, ktore jednoczesnie cisnienie podnosza :D bo serio serducho nieodwracalnie moze Ci siasc chocby mozesz nadcisnienia sie dorobic, ktore do konca zycia bedziesz leczyl. Nie warto ;) pij wóde z sokiem ale nie z energolem

0

@Criss18Barca dokladnie, wole dac 10 zeta wiecej i zjesc porzadnego burgera a nie smieciowke :D

12

Ale katalonskie dziennikarstwo to jest szambo. Az niemozliwe jak oni uwielbiaja dzialac na szkode klubu i zawodnikow. Na kazdym kroku smaruja swoje wlasne gniazdo.

2

@DaPidejpi unia - chce dobrze dla obywateli - wybierz jedno

6

@4Fabregas4 ale Frenkiemu na DMie tez trzeba pomagac xD

0

@Herato nie no ale Jadon zapowiadal sie na naprawde totalnego kozaka

2

@Cotutajsiedzieje w przypadku gwaltu, choroby dziecka badz narazenia zdrowia matki oczywiscie dozwolona. W kazdym innym przypadku zakazana. Jak ktos twierdzi, ze powinna byc swobodnie dozwolona to ma nierowno pod kopula.

3

Ale pieknie sie czyta placzkow na stronie przescieradel :D

1

Lewy i Romeu trybuny. Parodia pilkarzy

0

Ja pie....le wygrany mecz przegrali i jak zwykle przypadek w 92

0

@Szmulek Gavi jak dla mnie jest nawet wieksza perelka od Pedriego

0

@MesQueUnClub96 slaba godzina bo rozwala caly dzien :/ jednak wole wykorzystac popoludnie na cos fajnego i wieczorkiem zasiasc w fotelu i zapiac pasy ;p

1

@Barcanajlepszyteam ale po co chcesz to zglaszac? Serio? Wlasnie bardzo dobrze, ze pieszy uzyl mozgu i nie wchodzil jak swieta krowa. Kazdy z nas popelnia rozne bledy w zyciu i sek w tym, ze dobrze jesli obie strony mysla. Wtedy jest duzo bezpieczniej.

0

@Comentateiro ale skad Ty bierzesz caly czas te uprzedzenia? Ja Ci w poscie powyzej napisalem ze wlasnie to robicie, wkladacie neutralnych ludzi do wora z uprzedzonymi do homo a post nizej nadal robisz to samo. Wlasnie o to mi chodzilo co w tym momencie sam robisz.
O tolerancji to nawet nie zaczynam dyskusji bo to dziala tylko w jedna strone. To tez jest absurdalne. Konserwa ma tolerowac ale lgbt osoby o innych pogladach juz moze nazywac homofobami. Brawo.
No i na koniec najwieksza hipokryzja - piszesz, ze ja wrzucam do jednego wora wszysykich a sam na ten temat zaczalem dyskusje, ze wlasnie te srodowiska robia to z uznawanymi przez nich "homofobami". Czy to nie aby Ty kilka komentarzy wyzej napisales o calym pedofilskim srodowisku wsrod ksiezy? Skoro piszesz o ulamkach wsrod calosci to masz swiadomosc, ze wsrod ksiezy rowniez jest to jakas czesc a wiekszoscia sa normalnymi, zwyklymi ludzmi? Jak w kazdym jednym srodowisku.
To jest wlasnie to jednostronne widzenie.
W niektorych kwestiach, o ktorych piszesz na rozne tematy zgadzam sie z Toba ale w tej niestety chyba nigdy nie dojdziemy do porozumienia bo mam wrazenie, ze patrzysz bardzo wasko na to co chcesz, a bardzo szeroko tez na to co chcesz. Wybiorcze.

1

@Comentateiro wiesz dlaczego o tym gadaja konserwy? Dlatego, ze wlasnie tacy ludzie jak Ty w tym temacie wrzucaja do jednego wora z prawdziwymi homofobami ludzi, ktorzy nie maja nic wspolnego z homofobia. I robicie z takich ludzi idiotow, ktorzy musza sie tlumaczyc z normalnosci. Bo gdy takiemu czlowiekowi nie przeszkadza gej to wy mu wmawiacie, ze ma problem i jednak mu przeszkadza.
Ekstrema? Na kazdym pochodzie wystepuja takie sytuacje. Moge Ci tu wstawic setki takich obrazow i co wyprzesz sie, ze to wyciagana ekstrema?

0

@Comentateiro czy kleczenie na ulicy w przebraniu jednoroznca w ponczochach i lizanie nog innego jednorozca publicznie to nie jest demoralizacja? Bo takich obrazow jest cala masa a dzieci maja z tej okazji miec specjalny dzien w szkole? To mamy chyba inna definicje demoralizacji. Widzisz, tak sie sklada, ze znam tez 2 osoby homo i wiesz co? Moze Cie zaskocze ale wisi mi to. Dopoki nie wplywaja z premedytacja w moje zycie tym to w niczym mi oni nie przeszkadzaja. Moge sie z nimi napic piwa czy isc w gory. Rozumiesz? Byc gejem i normalnie z tym zyc, a byc gejem i na kazdym kroku wchodzic przez to z butami w zycie innych, lub objawiac zachowania jednorozcow to sa zupelnie rozne rzeczy. Cale to srodowisko budzi sprzeciw ludzi nie tym, ze sa odmienni a wlasnie tym drugim.

1

@Bobo25 pewnie dlatego, ze jako jednostka i tak nie mam sily przebicia to raz, dwa zwyczajnie nie mam na to czasu a logicznym jest ile zycia zabiera zorganizowanie czego takiego. Duze ugrupowania moglyby cos zdzialac ale za to nikt nigdy sie nie wezmie a dlaczego? Bo nie jest to w modzie i nie jest o tym glosno bo z nikt z tych ludzi nie robi z siebie ofiar inie zwraca na siebie specjalnej uwagi.

4

@Bobo25 no wlasnie. Mozna zrobic taki dzien dla introwertykow, mozna zrobic dla osob chorych, biednych, wstydliwych albo slabo przyswajajacych wiedze chocby. To sa osoby, ktore maja zdecydowanie wiesze problemy i czesto sa wysmiewane przez inne dzieciaki a nie zdrowe byki ze srodowiska lgbt. Dlaczego nikt sie nie zainteresuje odlamami, w ktorych naprawde sa problemy? A no dlatego, ze idziemy ku drodze demoralizacji spoleczenstwa. Niech jeszcze zaloza rogi tym dzieciom i przebiora ich za jednorozce w szkole bo przeciez niejeden z tego srodowiska nim sie czuje i inni tez powinni. Chore to jest a na pewno nie jest fajne. Nie powinno byc w szkolach takich akcji. O tym mozna porozmawiac zwyczajnie na lekcjach i nakreslic problem a nie robic z tego jakies swieto i specjalny dzien jakby byli ponad wszystkimi innymi.

5

@Croocers do psychologa powinni sie uda ci, ktorzy innym narzucaja takie rzeczy na sile

6

@Bobo25 a czemu nie ma np w szkole dnia introwertyka i odswietnego dnia z tego powodu?

4

@Zoker popieram, ja tez bym nie puscil :)

4

@gumaz o nowy abonament miesieczny za mozliwosc zycia xD

2

@xvcWinterSoldier ogolnie stare filmy sa w wiekszosci lepsze od nowych jak dla mnie. Wlasnie maja ten klimat

3

Z calym szacunkiem i podziwem ale Haaland moze sznurowki wiazac Mbappe ;p

1

Coz za zawrotna szybkosc Oriola

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

@Kitek1640 przeciez to bylo wiadome, ze Holownia to peowiec i lalka Tuska, ktora miala zebrac glosy bo samo KO nie mialo sily przebicia. Tylko idiota tego nie wiedzial :D

0

@pt9 przecież dna ;p nie można w żadnym wypadku grać inaczej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?