marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@RoberDzik no nawet jeżeli to takie hehe żarciki to służby profilaktycznie powinny go prześwietlić
ot, dla zasady
@Aragorn33 wszystkich deportować. ;p
4
https://x.com/Sebastian__Lach/status/1978577471932113012
o cię panie, przecież tutaj z buta obywatelstwo powinno zostać odebrane
0
@Faro mówisz o chamstwie a sam obrażasz ludzi od głupków bo w maseczkach nie chcą chodzić XD
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16155130#comment-16155236
2
@spiderman1899 luzik, dworuje sobie xD
2
@Jakchcesz to jest detal, nie przeszkadzaj w kręceniu narracji jaka to moderacja nie jest zła ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
ale sobie protest zrobili - nie dość że na kilka sekund to jeszcze na początku meczu gdzie bez problemu to wycięli xD
1
@Kgorecki2500 Jakie 100%? używaj normalnie platyny - trza trochę się podrażnić z elitarnymi przedstawicielami konsol. ;p
2
@PawkoFCB z drugiej strony, jeżeli Redzi dobrze napiszą śmierć Geralta to będzie perfekcyjny zabieg fabularny imo - mocny, kopiący zadki emocjonalne graczy i niejako zmuszający do debaty. (Imba większa jak przy TLOU2 xD)
Ja tam lubię nawet takie zabiegi fabularne, bardziej się angażuje emocjonalnie niż przy zwykłym happy endzie
5
odpalasz takiego Wiedzminka 3 pierwszy raz
ale to byla przygoda, jedna z najlepszych w giereczkowie
2
@Kgorecki2500 Problem w tym, ze deweloperzy gier AAA nie dodają takich rzeczy a ich gry i tak ledwo działają. ;p
szczególnie już jeżeli robią otwarty świat na Unrealu 5
1
@Kgorecki2500 Jakoś Battlefronty mnie totalnie ominęły. :D ale ja jakimś wielkim fanem SW nie jestem
2
ale tam w EA pewnie mają kisiel po 2042 skoro słuchają graczy i faktycznie sugerują się naszymi opiniami xD
5
Tak w kontrze do twitterowego zachwycania się Chinami. :D
2
@draxidox mam nadzieję, że dożyje czasów kiedy pijani kierowcy będą karani jak potencjalni mordercy bo niby coś zwiększają te kary ale to wciąż takie zabawy jak z dzieckiem
2
@Faro cholera, często śmigam w miejscach publicznych czy zbiorkomem ale jeszcze nikt mi w twarz nie nakaszlał xD
0
@Faro dmuchasz sobie pod nos a potem wielki problem
2
@michal26 Mi bardziej chodzi o uargumentowanie obecności branży futerkowej tym, ze inni też mają taką gałąź w gospodarce (taki prymitywny skrót myślowy z tym sraniem, że może tym też od innych się zainspirujemy skoro gdzieś indziej to norma :|)
to my też musimy mieć bo to w porządku
no imo jednak nie do końca
dla mnie osobiście branża futerkowa jest mocno obrzydliwa - bez problemu jesteś w stanie ją zastąpić sztucznym zamiennikiem i nie jest to jakiś must have produkt do życia - ot takie zabijanie dla wyimaginowanego luksusu
Niby pieniądz leży na ulicy ale ten pieniądz jest tak brudny i od niego śmierdzi, że z chęcią odstąpię go innym, którzy mało mnie interesują bo realnego wpływu na kraje 3 świata nie mam, mogę jedynie patrzeć na swój ogródek nie somsiada
8
@MysticCat Nie mogę zmienić prawa w krajach 3 świata, mogę jedynie patrzeć na swój nosek i swój kraj
@michal26 jedyny produkt jaki posiadam z skóry to pasek
i jest on z skóry sztucznej. ;p
ale wniosek z tej dyskusji można wyciągnąć jeden
srajmy do rzek, wywalmy jakikolwiek porządek bo kraje 3 świata też mają burdel xD
Dobrze, że większość Europy już mentalnie jest ten level wyżej
32
ojoj, jak mi przykro. xD
akurat taka odnoga rynku, ze z uśmiechem na ustach można patrzeć jak zdycha
1
@Kgorecki2500 Propaganda. ;p
5
@Bolton z tym samym
1
@vangoor ojcowski klaps na dziąsło żeby się ogarnął i jedziemy dalej, nie ma co sprzedawać piłkarza takim potencjałem szczególnie, że nasze orły raczej mądrze pieniędzy za niego nie spożytkuja
1
Patrząc na okoliczności myslalem, ze będzie dużo gorzej xD
15
@norbi77 przecież nie prowadzi sie jakos tragicznie w Cyberku
4
@Comentateiro pamięć już szwankuje, to normalne
1
@Azazel_Pazuzu nie tylko tam aczkolwiek firestorm zaliczył największy spadek
3
@maroon Od ilu głosów można rozliczyć polityka za obietnice?
odcinając się od faktu, ze jedyna konsekwencja niespełnienia obietnic wyborczych MOZE byc strata głosów w następnych wyborach, ot takie rozliczanie
2
@kanver_ Milan z dziadkiem Modriciem i Lewusem zgarnia majstra
juz to widze oczami wyobraźni
13
Chłop sobie z ludzi jaja robi, a tłum jeszcze klaszcze xD
2
@AssisMoreira Aż tak? w giereczkowie Lies of P uchodzi raczej za jednego z lepszych soulsów wywodzących się spoza Fromu :D
sam ograłem podstawkę i miło wspominam, muszę w końcu wrócić ograć DLC