0

@PaPo nie wiem jak w 6 ale przegrałem ok 400h w BF4 na ps4 jeszcze i jedynie co to musiałem się przyzwyczaić do celowania na padzie

tak to elegancko dało się grać, tutaj pewnie jest podobnie

3



ja za każdym razem kiedy wsiądę do pojazdu latającego w bfie xD

1

@Filipem jeszcze te stanowiska gdzie mogłeś swoje gierki zamienić na inne z jakąś tam dopłata :D

5

@barcanawieki the last of us remake 2

1

@Hosh moze sie zorientowali jakie przedszkole tam odstawili i wstyd im kontynuować:p

1

@norbi77 pod górkę tez sami sobie zrobili:|

0

@LeszekFCB Różnica jednak jest taka, że Lewy nie strzelił karnego dla Barcy
Rekin dla Hiszpanii. :p

0

@MesQueUnClub_87 Dla mnie to w ogóle masakra, że w grze wycenionej na grę AAA jest nawalone mikropłatności jak z mobilnej gry free to play

pod pewnymi względami ta branża skręciła w bardzo złym kierunku

1

@Kgorecki2500 widać, ze ea próbuje zajumac niezadowolona spolecznosc CODa :D

0

@RomanGroza Origins to najlepsza część po tej "rpgowej" rewolucji

0

0

@PawkoFCB juz w drugim sezonie powitamy Cardi B na serwerach xD

2



Pinondz leży na ulicy, trza się tylko schylić

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Szczygiel06 no kolejki jak w jakimś mmo xD

0

BF6 juz prawie 200k graczy na samym Steamie, ładnie

już 350k ludzi, 15 minut po premierze. :o

2

@Tasde w becie dosyć sprawnie te kolejki się zmniejszały, może teraz będzie podobnie

aczkolwiek single powinien jednak działać w trybie offline, bezsens

2

@macio_944 Koledze sie pomylił Rockstar z Ubisoftem. xD

1

@MesQueUnClub_87 w zeszłym sezonie chociaż miał taki moment gdzie wracał po kontuzjach i dobrze się prezentował na boisku
teraz wraca po kontuzji i kopie się po czole
masakra co szwagry ugotowały za transfer, jeszcze w naszej sytuacji xD

0

@severius Wczoraj tak miałem jak chciałem przejść z głównej na LR, ciągle klikała mi się jakaś niewidzialna reklama xD

3

@Kgorecki2500



Widze, ze u Ciebie hackerzy też działają

34

@Safrani Brzmi jak wypowiedzenie wojny ambasadzie

18

@RoberDzik Argentynę zamienić z Hiszpania i wszystko sie zgadza

1

@Bolton Nope, nauczyłem się pić kawę/herbatę bez cukru i teraz nawet z minimalną ilością cukru mi te napoje nie smakują xD

1

@4drian0 i najlepiej żeby już ich nie włączało

1

@fejkenq no ja najlepiej wspominam 4 - z tych nowych części to jeszcze jedynka była spoko, 5 za mało zawartości dostała a 2042 to w ogóle jakiś poligon testowy
mam nadzieję, że trend się odwróci i teraz będzie całkiem git bo od 2016 nie dostaliśmy takiej pełnoprawnej i dopracowanej odsłony

2

@Eklerek pewnie klasycznie na współczesne FPSy 5h ale ponoć tyłka nie urywa

@Kgorecki2500 normalnie zadnej gry bym nie wziął na premierę za tyle ale jestem sajko Battlefielda xD

1

kto to widzioł żeby tak do 17 czekać na premierę BF'a

1

@macio_944 wygląda jak mobilka

@Kgorecki2500 3 kupuj na GOGu bo Ubi leci w kulki i na Steam nie ma dodatków

0

@maroon wiesz, ze mięsa można nie jeść z innych powodów niz smak?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?