marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ProMILs spoźnienie Yamala to małe piwo
wtrącanie się kogoś z zarządu w szatnie i zasady Flicka? no to już ciutkę większe piwo bo ciutkę burzy autorytet Flicka
4
@Jakchcesz najwyższy możliwy wyrok to i tak samo w przypadku takiego śmiecia
1
@Kgorecki2500 Wiadomo - na podboju i bardziej 'zmechanizowanej mapie' inżynier to podstawa - nie dość, że jesteś kontra na pojazdy przeciwnika to masz możliwość naprawiania pojazdów w swojej drużynie
0
@Who_you_mam
no krytyka jaka się wylewa na Yamala jest nieadekwatna do wybryku który zrobił, Kounde kiedyś notorycznie się spóźniał i nikt z tego takiej afery nie kręcił xD
a jak jeszcze założymy, że ta afera jest prawdziwa to beka, że bardziej skupiacie się na Yamalu a nie na zarządzie który wpierdziela się Flickowi w szatnie xD
34
@SelloutCrowd te same osoby będą drzeć pyski żeby nie mieszać polityki do sportu kiedy zobaczą piłkarza z teczowa opaska
2
@MessiForeverTheBest no tak ale z newsa wynika, ze to zarząd miał z tym problem
bo chyba nie będziemy grillować nastolatka za to, ze się spóźnił
3
całkiem zabawne, że obrywa się Yamalowi bo poszły plotki, ze ktoś z zarządu spłakał się o niewystawienie Yamala w pierwszej jedenastce. xD
3
@4drian0 Stwierdziłem, że jak już zainstalowałem to ja sobie przejdę - nie trwała za długo bo niecałe 5h ;p
@Safrani
BG3 to jak kopalnia diamentów - co podejście możesz odkryć coś nowego. Strasznie regrywalna gierka
2
@paweldunajecfcb no dla mnie aspekt fizyczny nie jest na tyle ważny, żeby przykryć niepasujący mi charakter i red flagi więc nie pakowałbym się w taką relację na dłuższą metę
1
@Kgorecki2500 20 ale ograłem sobie również kampanie. :D
4
Miałem tylko chwilkę pograć w BF'a a tutaj od chwili premiery nastukałem już 20h. Syndrom jeszcze jednego meczyku prawie jak w Hirołsach 3. :D
1
ten insajder to ktoś wiarygodny czy bardziej odpowiednik pudelka?
1
Polscy kibice taktyczne podejście, specjalnie odwracają uwagę żeby za dużo nie mówiło się o poziomie naszej gry a o polityce
3
@Szmulek pewnie ta część odklejonej prawicy, oni ciągle jakieś dziwne fantazje mają
2
@macio_944 a wszyscy się śmiali jak pewien użytkownik stawiał wyżej Szymańskiego od Ryszarda Pucia
4
Pograłem trochę w nowego BF'a i mam nieodparte wrażenie, że do zarządu EA dotarły plotki o tym, że ludziom nie siedzą nowe CODy i kazali DICE zrobić delikatny kroczek z battlefieldem w stronę konkurencji. xD
Mapki mniejsze, większa dynamika gry, movement ciutkę przyśpieszony a gunplay ciutkę uproszczony w stosunku do takiego BF4 chociażby (czuć tutaj 2042, strzela się bardzo podobnie imo)
Tak czy siak gra się bardzo przyjemnie, rozgrywka uzależnia (mam syndrom jeszcze jednego meczu) i śmiało można powiedzieć, że na dzień dzisiejszy BF6 to zacna cześć serii, 2042 to w ogóle wygląda jak pre-alpha przy 6
mam tylko nadzieję, że dodadzą w przyszłości ciutkę większe mapy - ot, dla różnorodności.
@Messibestplayerintheworld ty bodajże pytałeś o moją opinie. :D
1
@Popitek12 Nie.
0
@reloaded
Nienawidzę robić takich rankingów bo nawet z głowy - bez głębszego zastanowienia mógłbym zrobić taką listę, że głowa mała. :D
Disco Elysium
Dark Soulsy 1-3 (jeżeli do fabułki zaliczamy też całe lore świata etc)
RDR2
1
@Faro przez hazard tez mozesz stracic duzo wiecej niz pieniadze
a tutaj rodzina sie od ciebie odwróci bo zamiast zapelnic lodówkę to wysyłasz hajs z wypłaty do buka - tutaj telefony wydzwaniają 24/7 bo się zapożyczyłeś pieron wie u kogo na pewniaczki i nic nie pykło, nie masz dachu nad głową bo juz dawno nie stac cię na czynsz
ogólnie nie lubie takiego gadania które wybija jeden nałóg nad drugi bo to wszystko zależy ale jak wsiąkniesz w hazard to konsekwencje tez mogą cię pozamiatać
3
jutub go uprzedził, kasa została xDD
4
unikatowy napastnik, potrafi spierdzielić najczystszą setkę na świecie żeby potem zapodać jakieś cudo z czapy xD
3
@tomek8756 to nie ludzie
1
@Sulimo chętnie bym ograł Alana ale ta ekskluzywność dla epica :(
5
Ukraincy wstrętni, znowu prowokują
1
@Kgorecki2500 Klimat Wyzimy - npcty chowające sie przed deszczem i ten smród i brud, który wręcz sie wylewał z ekranu
Przepiękny klimacik, mój ulubiony z całej trylogii
1
@Kgorecki2500 inżynier/wsparcie w zależności od mapy
Sporadycznie szturmowiec
I na samym końcu zwiadowca
2
trochę tak jest, dziesiątki nowych gier do ogrania a człowiek wraca do starych, sprawdzonych gierek :D
1
@TR3YWAY mniej piękne informacje to takie, że prawdopodobnie zostaniemy z samym rekinem xD
5
@Jakchcesz za możliwość zdobycia bezcennego doświadczenia pracownik jeszcze dopłacać powinien
1
@clyde ma być widowiskowo nie realistycznie :D
aczkolwiek faktycznie, jest ciutkę przesadzony