2

@AssisMoreira Aż tak? w giereczkowie Lies of P uchodzi raczej za jednego z lepszych soulsów wywodzących się spoza Fromu :D
sam ograłem podstawkę i miło wspominam, muszę w końcu wrócić ograć DLC

2

@AssisMoreira Lies Of P ograne?

0

@Tasde Ogólnie gdyby Activision wypuścił BF6 jako MW4 nawet bym się nie zorientował, mocno CODowa odsłona i jeżeli nie dostaniemy większych map raczej te odczucia się nie zmienią

2



Dobrze, że dziadyga jeszcze nie rzucił, że Kirk to po prostu skill issue i mógł zrobić unik

4



Cyferki robią wrażenie

1

@Kgorecki2500 Platyna gdzie osiągniecia są wyzwaniem i gracze w strachu. :p

0

@4drian0 Chyba postawiłbym na te z Egiptu, lubię pustynny klimacik. ;p

0

@RoberDzik czy to jakis piłkarski odpowiednik cuckolda?

5

@MesQueUnClub_87 jak ja patrzę na te wszystkie projekty to mam wrażenie, że 90-95% pieniędzy z projektu trafia tam gdzie nie powinna.

@michal26 a to tylko jeden z głupich projektów, gdzie te pieniądze można było dużo lepiej spożytkować

3

@macio_944 może @VegetaPolska też się skusi

8



Ciekawe kiedy dojdzie do pierwszej napaści seksualnej. xD

Btw, to jak potrafimy przepalać pieniądze publiczne na bzdety jest zatrważające

3

@Borneo Obietnice wyborcze to w 99% przypadków kiełbasa wyborcza. Nieważne czy mówimy o PISie, PO, Konfederacji czy Lewicy.

Dopóki nie będzie twardych konsekwencji za nierealizowanie obietnic to możecie sobie wszyscy gadać do upadłego.

9

@Kgorecki2500 chłopaki chyba przeżyliby szok jakby zobaczyli odpust jeszcze kilkanaście lat temu u mnie na wiosce, kazdy z karabinkiem latał. ;p

i ciagly ostrzał artyleryjski w postaci petard, kiedyś to było

// a co tam się stało z ręką która trzyma karabinek?? xDD

0

@4drian0 jak juz do 6 musieli ogarnac wsparcie innych studiów bo samo DICE nie dawało rady xD

1

Gram sobie w tego BF'a i w sumie jestem mocno zaskoczony, ze EA dowiozło. Myślałem, ze po 2042 już marka będzie pikować aż do zakopania a tutaj proszę - Growe korpo w 2025 się odbiło z swoją marka.
dosyć niespotykane zjawisko w naszym gamedevie aaa obecnie

16



niby Polska taki biedny kraj a mam wrażenie, że co trzeci emeryt ma odłożone minimum kilkanaście tysięcy

0

@paweldunajecfcb Częstotliwość spożywania jasno wskazuje, że dziewczyna ma spory problem z alkoholem. Osobiście przeszkadzałoby mi to w opór

1

@Arden człowiek człowiekowi człowiekiem

1

@paweldunajecfcb pytanie czy mówimy o częstszej lampce wina do obiadu czy regularnym chlaniu

4

@draxidox najbardziej uprzywilejowana grupa w Polsce, hatfu

2

@spiderman1899 nie no, ppe wybija się ponad normy beznadziei wśród tych growych portali xD

1

@Eto'o9 R10 tam się już w głowach pomieszało po wysypie tych wszystkich talentów i teraz każdy dzieciak będzie aspirujący do pierwszej jedenastki xD

3

@Eklerek lektor to jeszcze pół biedy, dubbing dopiero ryje banie xD

5

@clyde Jeżeli gierka jest osadzona w realnym świecie to zawsze odpalam w lokalnym języku - jeżeli jest dostępny + polskie napisy

Jak ogrywałem Cuszimę to miałem delikatny problem żeby się do tego przyzwyczaić ale dyskomfort słuchając angielskiego w grze która oddaje tak mocno japoński vibe mnie przerosło. :D

1

@Kozinho. Nie będzie problemu z inteligencja, jezeli inteligencji w ogóle nie będzie

la bamba zawsze z łbem na karku

29

@Trojanek23 po co kibicujesz Barcelonie skoro nie masz z tego żadnych korzyści?


9



klasyczek xD

20

@adamek20151 myślę, że te kilka meczów to trochę za mało żeby wyciągać jakiekolwiek wnioski

1

@4drian0 patrzac na ilosc jojczenia w internecie kiedy ta kampania w fpsach sie nie pojawia lepiej niech juz sobie bedzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?