marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Messi_672 Niektórych interesują newsy z obozu rywala. ;p
Wystarczy nie czytać
7
@Bolton mam już chyba spaczony mózg bo dokładnie takiego widoku się spodziewałem po otwarciu linka xd
3
Po co komu audyty skoro Krzysiu poleca
5
@robsesh nie no, za szybko na takie wnioski xD
2
@July_6_BcN w punkt
@vangoor wielkie umysły mysla podobnie xD
5
Jak dobrze, że "konserwatyści" zaczynają sobie zdawać sprawę z swoich realnych wartości - po lewej lewaczka czyli rodzina, jeden stały partner
po prawej konserwatystka, zmiana partnera co dwa tygodnie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@MesQueUnClub_87 dzień jeszcze młody
3
@July_6_BcN Jak jest deszczowa pogoda to bez wyrzutów mogę cały dzień grac w gry i bajlando, więcej wrażeń nie potrzebuje
8
@July_6_BcN taki który nie ma wypierdzianych dziur
2
@Frimpong ale się wylało xD
4
@Luciano99 krótko tam z satanistami
18
@clyde wszyscy dobrze wiemy, ze tutaj będzie tylko debata o słuszności obchodzenia halloween xD
3
@norbi77 juz sie nie moge doczekac corocznych halołynowych dyskusji
1
wincyj umów z epikiem i ignorowania steamowskiego betonu, finanse wytrzymają
3
@macio_944 aż tak to nie
1
@Katalonik97 leczenie kontuzji to taki średni odpoczynek xDD
2
w najmniejszym stopniu mnie nie zdziwi jak Pedri ostatecznie wyleci na pół roku
4
@RoberDzik jak rozwalisz X milionów to jedyne konsekwencję jakie moga Cię spotkać to memy w internecie
3
Oho, psycha siada xD
0
@esem91 stety lub niestety AC na poziomie jądra będzie w przyszłości standardem w grach online
0
@reloaded może przegraliśmy bo Fermin w klarownej sytuacji postanowił uderzyć prosto w bramkarza
0
@partymaker Ja pamiętam, że Fick odszedł/wyleciał (tego już nie pamiętam xD) z Bayernu bo doszło do sporych różnic między Flickiem a kimś z zarządu, wyniki sportowe raczej nie grały tam roli pierwszoplanowej
2
@spiderman1899 ponoć mu jakiś błąd wywalało na kasie ale go z jakiegoś powodu zignorował xD
no nie wiem, nie było mnie tam
0
@Filipem nie no, zawsze jest beka jak konflikt przeradza sie danie unfollow na insta xD
14
Ogólnie trochę śmieszna inba. xD obstawiam, że chłop nie jest na tyle głupi że próbował coś w ten sposób ukraść tylko faktycznie się zakręcił
aczkolwiek skoro zapłacił normalnie mandat to nie widze problemu
0
@4drian0 Ja to żałuję, że Kojima Silent Hill ostatecznie nie stworzył. Horror w wykonaniu tego pokręconego umysłu mógłby być niezłym sztosem
4
@JanuszKorwinMikke Widzę ten Twój nick to nie jest z przypadku bo farmazonisz jak twój idol
2
@partymaker jak widać szatnia Realu nie mówi jednym głosem
8
https://x.com/matswiecicki/status/1982511415622795664
dymy przed El Clasico mile widziane xD
0
@MeMyselfAndI bardziej luźne gdybanie - Real bardzo rzadko wykorzystuje rozbita Barce i nie zmiata nas z planszy tak jak my ich. Wyniki na korzyść Realu często są stykowe. ;p
wiadomo sprawa, zdarzają się wyjątki