marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kuz czym najczęściej grasz? z tego co zauważyłem to BF6 strasznie premiuje PMy - wysoka szybkostrzelność i dobry dmg na bliski dystans (na daleko i tak rzadko człowiek się tam strzela ;p) może spróbuj sobe nimi pograć, odblokuj jakieś dodatki etc
0
@kuz Nigdy nie byłem jakimś większym wymiataczem w FPSach ale tutaj K/D mi się kręci w okolicy 2.0
Często się ginie ale również często się zabija ;p
2
@gumaz no i speniał koleżka
0
@maroon u nas to chyba większość rzeczy jest pisana na kolanie i trzyma się na trytytke
1
@Faro Lamusek z teczka? :D nic dziwnego, ze takiemu chamowi nikt miejsca w autobusie nie chce ustąpić
0
@4drian0 Ponoć te dwie nowe mapy mają zachować skalę map z podstawki, chyba nie ma co się nastawiać na większe mapy w sezonach
1
@Czyhrynski ja jakiś do tyłu jestem bo dopiero dzisiaj zobaczyłem i to przed sekunda :|
5
Paskudne informacje, osobiście chce wierzyć że sa fejkowe @draxidox
2
@draxidox Jezeli psy miały właściciela to powinien iść razem z nimi do uspania, masakra
13
@NeroTFP1 "I dość absurdalne jest to, że oczekujesz od innych kultury, a sam używasz określeń "gówniak" albo "morda"
Faro jak się zestarzeje to będzie jak stereotypowa stara baba, która zrzędzi na somsiadkę, obraża kogo się da ale będzie rzucać pustymi tezami, że to młodzież niewychowana xDD
1
@Kgorecki2500 Będzie grane :D
1
@Eklerek ale wyczucie czasu :p
0
Niech ktoś wygryzie @Roobo z gorących dyskusji, strasznie zawyża poziom xD
34
@Faro patrząc na Twoje wybuchy agresji na stronie nie odzywalbym sie na temat wychowania.
Ps, zazwyczaj wystarczy poprosić i młodziki wstają z miejsc
1
@PatrychoO a kogo nie chcieli się pozbyć? :p
1
@turhiay ja dalej w szoku, ze szwagry nam taka obsade na bramce ugotowali
10
@Roobo W sensie, że ma wykupić reklamy w internecie/tv i ogłaszać wszędzie, że zmniejszył gramaturę? xD
0
@FcPortoFan1999 jeden czy dwa
@spiderman1899 o zapominaniu o swoich poglądach kiedy pojawi się kobieta :|
5
w życiu trzeba być konsekwentnym, wiadomo
1
@Safrani niestety z takimi zagrywkami niewiele może
ale śmiesznie to wygląda bo pokazuje to, ze klub jest wiekszy od ligi w jakimś sensie xD
1
@Kgorecki2500 btw, żenada że gierki obecnie nie korzystają z legitnych nazw broni
20
La Liga to chyba jedyna liga na świecie gdzie prezes ligi zdaje sobie sprawę z tego, że jeden klub ma paskudny wpływ na sędziów przez swoją propagandę i to w pełni akceptuje xD
0
@Sulimo wiesiek 3, gothic 2 nk, cyberpunk, mass effect i kcd
2
@Rifek kiedys laczek na pająka teraz łapie i wypuszczam na ogród
Dalej mnie brzydzą potężnie ale jakoś już nie mam serducha ich zabijać
0
@Varkond no dla mnie 3 plusuje tylko dlatego, ze ma nieco brudniejszy klimat.
ale rpgiem jest gorszym
0
Najlepszy Fallout 3D. Bethesda z swoimi potworkami nawet się nie zbliżyła z poziomem.
5
@PatrychoO Za duzo dobrych gierek jest do ogrania zeby poswiecac czas na tego gniota
0
@Faro ale pokrętna logika
0
@tomek8756 ciepła jesień również sztos
1
@PatrychoO ogólnie kobiety z tego co widzę są mocno faworyzowane w rozgrywce przez EA