1

@Azazel_Pazuzu plyta roku 2

Dużo mógłbym za to dać xD

5

Eripe forma mutant, czekanko na jakąś epke

4

@Encore Bedi w strachu bo Bialas już wersów nie napisze xD

2

@Frimpong nokaut po partyzancie od 120 kilogramowego Borka, faktycznie wstyd

1

@Kgorecki2500 pewnie 80gb to teksturki w lepszej jakości

1

@BarcaaVEB grubego nawet Filipek wciągnął noskiem a co dopiero RIP xD

2



Jak widać gracze wyciągnęli wnioski z fatalnej premiery BF2042. ^^

7

@cules100pro Madryciaki ogólnie strasznie delikatni się ostatnio zrobili - o wszystko się obrażają. :p

0

@lithotripter Simsy i Fifa wciąż na siebie zarabiają. BF w kryzysie po przeciętnej 5 i beznadziejnej 2042 - jeżeli nie chcą zakopać marki na amen to muszą zrobić w końcu dobrą grę

1



Najgorzej jak dowiozą super grę na premierę i po dwóch sezonach zaczną wydawać skiny dla pokolenia tiktoka. xD

Mam nadzieję, że jednak EA widzi jak ludzie krytykują za to Activision i wyciągną odpowiednie wnioski.

0

@4drian0 BF3 jednak ciutkę bardziej niebieski. ;p

1

@Encore ale żeś nostalgię uruchomił. Będzie trza na weekendzie obejrzeć całą trylogię Nolana

22

Madryciaki na Twitterze ładnie płaczą z tego powodu, oczywiście część "Żarty na bok... niesamowicie wielka kariera jednego z najlepszych środkowych pomocników tego wieku. Najwyższy szacunek. Żart, ale z szacunkiem" totalnie pomijają. XD

tak czy siak śmieszne, żeby płakać z powodu takiej szpilki

1



Kapral Żyrafa powraca - znak, że to będzie ten Battlefield. :|

2



Wzorowa integracja od strony niemieckiej

0

@tomek8756 za miesiąc ten sam ziomo z twittera się skicha bo zobaczy czarnoskórego w reklamie. ;p

obie strony tego śmiesznego konfliktu walcza z powietrzem, bezsens

1

@Eklerek lato u mnie to jakiś ewenement, nie wiem czy łącznie uzbierałbym tydzień taki słoneczny - reszta to chmury i ulewy. xD

6

@MirusAmisz ten to nawet bardziej - w końcu spora część "artystów" może utożsamić swój produkt z papierem toaletowym.

3

@BorzyKrzys ciężka sprawa - z jednej strony lektury to kawał naszej historii
z drugiej duża część lektur jest na tyle archaiczna, że nikogo nie zachęci do czytania. (w tej kwestii może nawet zniechęcić)

Zresztą co ja się odzywam, sam miałem okres w gimnazjum kiedy olałem lektury bo zacząłem czytać Wiedźmina i Gre o Tron xD a

6



Wpisy Korwina powinny wylądować na wikipedii jako przykłady chłopskiego rozumu

1

@Roobo Wiedzmin 2 ma gorszy system walki od Wiedzmina 1. :D
te zepsute hitboxy z dwójki, bruh.

0

@doc Pewnie nie zaoferują tyle żeby nam się to kalkulowało
a w przystępnej cenie nie znajdziemy nigdzie takiego zmiennika jak Torres.

10

@KrychaFCB czyli legitnie mogę zrezygnować z spotifaja/yt premium i piracić muzykę na potęge - to będzie moja rekompensata za ich rekompensatę ;p

10

https://x.com/sandixzc/status/1950452554787410064

trochę tak to zaczyna wyglądać xDD

0

@Arkon skoro koszenie u somsiada rano przeszkadza
i tak samo po południu przeszkadza
to ja jednak polecam bloki. ;p

2

@Arcybiskup The Crew i Anthem teoretycznie miało kontent dla pojedynczego gracza. Wystarczy wydać patcha offline (jak robili wszyscy do tej pory XD) i bajlando, nie musisz utrzymywać żadnych serwerów

no ale jeżeli jestes odklejony od rzeczywistości jak Ubi i wolisz całkowicie wywalić gierkę zamiast wydać patcha to o czym my rozmawiamy

1

@Kgorecki2500 Milo mnie zaskoczyli. :D

7



Korpo wyczuło, że robiąc reklamy w "drugą stronę" zarobi obecnie więcej pieniędzy i ludzie się cieszą. :D
za rok, dwa trendy się obrócą i te same osoby będą krytykowały korpo. :|

0

@4drian0 zawsze wydajność ponad jakość. Jeżeli FPSy mi spadają poniżej 60 to oznaka, że trza zjechać z detalami.

5



mały terminator rośnie xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?