1

0

@Starrk Otóż to, nie ilość a częstotliwość czyni z Ciebie alkoholika

0

@Stinger_ ambasada znowu w ogniu

0

@clyde Karol w tej nitce napisał, że na XBOXie w trybie zbalansowanym rwie obraz, więc tam również za kolorowo nie ma

@Kazragore No właśnie negatywne recenzje też mnie odstraszają ale coraz więcej głosów do mnie dochodzi, że jednak gierka dowiozła pod względem rozgrywki

1



klasyczek, solidna gra i spierdzielona optymalizacja

0

@Faro W Bilbao nigdy nie wykręci jakiś przełomowych statystyk, nie ten kaliber drużyny

6



piękna sprawa takie murale

0

@4drian0 no mi to nie siedzi xd

2

@th@les myślę, że tam ciutkę psycha siadła po tylu kontuzjach - ewidentnie widać, że Ansu stracił pewność siebie

1

@4drian0 nie wygląda to źle ale zobaczymy, obecnie zero zaufania do EA.

2



Pod względem peaku Suarez najlepszy ale jednak za długowieczność postawiłbym na Lewusa.
plus LM gdzie Suarezowi średnio szło

1

@Lionel_Messi10 ale fikuśne spodnie. xD nigdy nie zrozumiem pewnych fenomenów modowych

2

@Lucyffffer1922 Chcą niech pomagają. Wolność Tomku w swoim... portfelu. ;p

0

@Szczygiel06 Jeżeli chodzi po prostu o zombiaczki to jak reszta polecam Days Gone a jeżeli o strukturę samej gry i mechaniki to A Plague Tale

5

@Karol145 jak widać weryfikowanie informacji to za dużo dla pewnego procenta społeczeństwa. xD

5



Potężny Tusk doprowadził Intel do największego kryzysu w historii

0

@Kaziol47 Dziwne zeby robili coś więcej jak praktycznie całe Pato zniknęło na kilka lat. Dopiero teraz zaczynają powoli coś działać muzycznie więcej

0



bedoes niby taki pacyfistyczny raper a atakuje ludzi z partyzanta. ;p

1

@PatrykBarca jak pokazało życie mezo to prekursor dzisiejszego "rapu" ;p

3



klasyczek, jeszcze z rok i usłyszymy że chłopaczek z 10 zakazami jazdy zabił rodzinę na spacerze

2

Komentarz usunięty przez użytkownika

10



To niezłe przedszkole sobie chłopaki tam robią xD

1

@Sulimo Niestety, wepchanie Odysei (jak i pozostałych gier z marki, które już niewiele mają wspólnego z assassynem) to była konieczność dla Ubisoftu. Niestety AC to taka marka, że samo logo sprzedaje gierki.
Co niestety delikatnie związało potencjał tych gierek.
Jeżeli jeszcze nie grałeś to polecam Origins. Chyba najlepiej się tam bawiłem z tej "trylogii" :D

0

@Filipem z faktami się nie polemizuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@Sulimo Nie no, bardzo dobry rpg to Baldurs'y a nie Assassynek. xD
Tutaj jest podobny przypadek co nasz Wiedzmin 3 - świetna gra akcji/przygodowa ale koło pełnoprawnego rpg'a Geralcik nie stał

1

@Kgorecki2500 to dobrze - o takie emocje chodzi przy tym gatunku. ^^

2



fani horrorów mają teraz chyba najlepszy czas żeby żyć xD

2

@michal26 Równie fascynujące co przerażające - już teraz ciężko rozróżnić fikcje od rzeczywistości a co dopiero jak AI w pełni rozwinie skrzydła. Dezinformacja i propaganda wejdzie na galaktyczny poziom

1

@Frimpong Wlasnie Ney jest uważany za ostatniego przedstawiciela jogi bonito więc nie wiem

2

@Faro Nic dziwnego, że wczoraj nie było takich pytań bo to z konferencji 2018 dla cnn

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?