3

@AlwaysBlaugrana Dlatego dziwi mnie, ze w Polsce jest tylu zwolenników Trumpa - przecież on nic nie robi z korzyścią dla Polski, a część Polaków traktuje go jak idola. :|

0

@Koni8M czyli znowu przegramy ligę, która już wygraliśmy?

10

@Adriano99 winszuje za autorefleksję i publiczne posypanie głowy popiołem, cechy rzadko spotykane dzisiaj

11

@michalgajdek Ja ogólnie tolerowałem wszystkie reklamy bo to w końcu wasze pieniądze ale te chamskie, które wyłączają mi muzyczkę to już przekroczenie granicy dobrego smaku. :p

0

Komentarz usunięty

0

@Janas11224 HBO drugi Netflix. xD

3

@insp1re Karne i tapiny. Wszyscy mogliby tyle strzelić - szczególnie Auba

0

@Danny Gaucho Dembele forma mutant. Ciekawe czy zdoła ją utrzymać czy to jednorazowy wystrzał

3

@filipo2002 kilku ziomków z la bamby przywala łatkę całej młodzieży, też nieźle. xD

5

@Pressinho bez przesady

4

Komentarz usunięty

2

@VegetaPolska Simsy mało mnie obchodza, ale jeżeli jakaś firma jest w stanie wyszarpać kawałek tortu EA to niech to zrobi, ja będę kibicował. :D

6



Widzę moda zrobiła zwrot o 180 stopni i teraz szerokie spodnie są "pedalskie" a wąskie prawilne xDD

0

@4drian0 Ten rok ogólnie zapowiada się super pod względem ilości fajnych gierek. :D skąd tylko czas na to wszystko ogarnąć. xD

0

KCD2 skończone, finalnie 120h mi to zajęło. Jeżeli w tym roku nie wyjdze kolejna "anomalia" to Henryczek raczej będzie TOP1 w moim GOTY pod koniec roku. Wspaniała gra. :D

1

@Luciano99 Niestety konkretnych terminów nie ma ale patrząc, że testy już trochę trwają myślę, że wleci prędzej jak później xD

1

@Luciano99 na twoim miejscu poczekałbym z ogrywaniem Baldursów bo za jakiś czas ma wyjść ten gigantyczny patch

1

@barcanawieki Kluczowy nie był ale mial swoje momenty

1

Wątek Komara w KCD2? TOP.
Na początku myślałem, że to taki smieszek i tyle ale w ostatecznym rozrachunku dostał takie porządne miejsce w fabule. Miło. :D

2



Takie sesje to musi być kupa dobrej zabawy. :D

2

@agaFCB dokładnie, taka pogoda mogłaby być cały rok. Nie za ciepło, nie za zimno

3

@July_6_BcN Tak działa społeczeństwo. Tak samo w tłusty czwartek dowiesz się ilu jest sportowych świrów co liczą każdą kalorie i walczą z biedronkowska chemia :D

2

Moja ulubiona pogoda. Rano jak człowiek wychodzi pizga mrozem i jest na minusie a w dzień prawie 20 na plusie. xD

3

@Jakchcesz Normalnie powiedziałbym, że ktoś chce po prostu znać od razu narodowość/rasę sprawcy.


ale, że przekaz idzie od kuców od razu wiem, że pchana jest narracja źli imigranci. xD
Chociaż tyle, że tutaj kąsi bardziej subtelnie. prawicowe środowiska potrafią uderzyć bardziej bezpośrednio

3

@MesQueUnClub96 Może nie było mi jakoś wyjątkowo przykro ale ciutkę żałuje, że Luuk de Jong nie został. Mógłby być świetnym zmiennikiem Lewusa

6



ameryczka się marzy xDD

1

@LOPEZ16 nostalgia często wypacza rzeczywistość

0

@Dalhi Wiadomo, NPCty mają nawet swój cykl dobowy, podejdziesz w nocy to nie zagadasz bo chłop chce spać

aczkolwiek tutaj mówie o ziomku, który non-stop przesiadywał w karczmie, miałem znacznik na nim ale nie chciał za żadne skarby ze mną pogadać i dać questa.
Jakby znacznik od questa był niezależny od zleceniodawcy.

0

@Zoker Ogólnie z KCD2 nie jest źle, szczególnie na dzisiejsze standardy i jak ktoś ma parcie to śmiało może ograć . :D

3

@lithotripter Chyba najlepsza taktyka na nowe gierki. :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?