2

@MesQueUnClub_87 CDA sztos, wiele klasyków które chciałem obejrzeć tam namierzyłem

35



Całkiem zabawne, że Netflix który wszędzie wciska czarnoskóre postacie akurat w przypadku kiedy mówimy o graniu przestępcy delikatnie odwraca narracje i czarnoskórą postać zastępuje białasem. xD

0

@bartekvisca Mnie ten synek irytował w pierwszej części. Marna podróbka Ellie. :v

3

@Kgorecki2500 szkoda, ze mam tak napięty giereczkowy grafik bo chętnie wróciłbym już do Night City. :p

1

@Kgorecki2500 zawsze krok przed wszystkimi xD

6



Hur dur, nie zapraszają nas. XD

2

@Jakchcesz a dodatkowo jak grałeś w origins, odyssey czy valhalle to grałeś już w shadows. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Azazel_Pazuzu Słyszałem, że początek to więcej cutscenek niż gameplayu więc nie ma co za szybko wniosków wyciągać

1

@Safrani Najlepsza pora roku do życia. Słoneczko fajnie świeci, temperatura nie powoduje że człowiekowi żyć się nie chce. Wiosna mogłaby trwać cały rok. :D

3



o, na twitterku znowu odkryli że kobieta... jest człowiekiem.
Chłopaki tam hurtowo będą dostawać zawały kiedy się dowiedzą, że baby robią kupę. ;p

1

@messi33 imo próba przyciągnięcia weteranów do gry - w końcu nutka nostalgii u niektórych się uruchomi. xD

Ogólnie EA w tym roku coraz więcej desperackich ruchów robi żeby przyciągnąć graczy, darmowy Zidane, Maradona a teraz to. xD

0

@4drian0 I to jest właśnie zacny proces, delikatna zabawa utartymi schematami.

No ale może ja jestem jakiś dziwny, staram się doceniać jakąkolwiek nutkę kreatywnego podejścia, bo go już praktycznie nie ma w takim typowym segmencie aaa.

0



Podoba mi się, że Ubi nie poszło tradycyjna ścieżka co do soundtracka i pobawili się konwencja, mieszając bardziej nowoczesne rytmy.
Aczkolwiek z tego co widzę to poszedł na to cały budżet który miał zostać przeznaczony na elementy "kreatywne" w grze

3

@michal26 Oj, nie mam pojęcia. Nie robiłem jakiegoś reaserchu, przewinęło mi się tylko w nagłówku

@Kozinho Ponoć w przyszłym tygodniu zamykają lasy, następnie wprowadzają godziny dla seniorów. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

O panie, oznaczanie ręczne w komentarzu nie działa - ale ta stronka się sypie pod względem technicznym xD

28

O, mamy już drugi przypadek błonicy w Polsce. Jeszcze anty-szczepionkowcy zrobią nam epidemie choroby, którą ostatnio widzieliśmy jakieś 20 lat temu. ;p

0

@reloaded Raczej jedynka. Wiecej zawartosci niz w 5

1

@Kgorecki2500 Jak to kto? Sony. :p

2



Kylian pewnie przegoni w końcu Lewusa ale tak czy siak bawi

1

@Rhaan Tacy piłkarze w drużynie właśnie też są potrzebni, nie rozumiem umniejszania. xD

2

Cholera, jak Ferran będzie tak grał przez resztę sezonu to najchętniej bym go zostawił. Nie jest to piłkarz na pierwsza jedenastkę ale rezerwowy z niego pierwszy sort w tym sezonie

0

@La Pulgaa Jak Kylian w takim wieku juz dawno będzie trzepał hajs w Arabii xD

6

@Luciano99 to się nazywa odpowiedzialne podejście do hazardu. Nie przegrasz więcej pieniędzy, jeżeli już przegrałeś wszystkie.

2

@nowy2016 że trzeba walić na łeb nieodpowiedzialnych rodziców

0

@Hajzenbauer Na każdą porę roku. :p ale to ogolnie nie są jedyne promocje na steam

10

@Aragorn33 FIFA wciąż 96 złotych za dużo imo

4



Mam nadzieję, że dożyje czasów kiedy taka pajacerka będzie faktycznie karana.

0

@SinMistico bardzo ryzykowny transfer patrząc na to, że to jego pierwszy sezon na topowym poziomie i nawet nie gra w TOP5 lig.

I wiadomo, że zażądają za niego wygórowaną kwotę

1

@Kgorecki2500 Nowy PC złożony to można ogrywać klasyczki w 600 fpsach. :D

0

@Azazel_Pazuzu czyli nie dość, że będą wygrywać to jeszcze mają grać atrakcyjnie? Nope, niech Carlo siedzi tam 100 lat nawet. xD

16

@fc20barca Jeżeli ktoś w 2025 dalej pali i jest już naprawdę wieloletnim palaczem to myślę, że przy dużej akcyzie i sporym obciążeniu domowego budżetu to ewentualnie dzieci raz czy dwa razy w miesiącu obiadu nie zjedzą. ^^

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?