1

@4drian0 plus oczywiście unreal engine 5 xD

4

Ale, że Demeble złapał taka formę i co najważniejsze ja ustabilizował to ja w szoku. Ewidentnie coś w główce przeskoczyło

0

@Consigliere to i tak nic by nie dało

4

@Kessie co ty piszesz

4

@Eklerek Słaby mental od piłkarzy odszedł wraz z ostatnimi amigosami ale jak widać kibice dalej muszą popracować w tych kwestiach xD

1

@MesQueUnClub_87 W sumie to niewiele o niej wiem, żeby wyciągnąć jakieś poważniejsze wnioski - trzeba poczekać na jakiś pierwszy gameplay.
Aczkolwiek sam koncept średnio do mnie trafia. Mogliby zamienić te robociki na jakieś alienowate maszkary, podkręcić vibe grozy, przetrwania i pewnie już bym się zajarał. ;p

1



romantycznie

2

@batoon Jest nijaki.

3

@Commando bo nigdy nie odchodzi

7

nie dziwię się, że chomiki padają skoro muszą dźwigać twittera i fcbarca xD

23

@Pedri16Future Trochę dziecinada ale w sumie nie wymagałbym więcej od polityka xD

3

@Comentateiro czyli wychodzi na to, ze w Polsce więcej partii jest prorosyjska niż propolska. xD

5

10



Ochrona życia zawsz na propsie, od poczęcia do pierwszego wypadku samochodowego xD

8

@AlexDark00 Alexik mówiący o jakimś gnieceniu w pojedynku słownym. XDD

6

Jeżeli chodzi o Muska to warto przypomnieć, że próbował oszukiwać graczy i wmawiać im, że jest jednym z najlepszych graczy POE kiedy rzeczywistość pokazała, że ma problem z odpaleniem mapki. Ot, zwykły mitoman.

0

@clyde Czekanko mocne, jedynka momentami mnie wynudziła powtarzalnym gameplayem ale świat przedstawiony, historia i jej sposób prowadzenia to ścisły TOP + japońska dziwność, ciekawe czym tym razem Kojima zadziwi. :D

21

https://x.com/JakubKubunio/status/1898787310944080128

ja myślałem, że na onlyfansie jest duża prostytucja ale w polityce jak zwykle przekraczają wszelkie normy

3

@AlwaysBlaugrana Dlatego dziwi mnie, ze w Polsce jest tylu zwolenników Trumpa - przecież on nic nie robi z korzyścią dla Polski, a część Polaków traktuje go jak idola. :|

0

@Koni8M czyli znowu przegramy ligę, która już wygraliśmy?

10

@Adriano99 winszuje za autorefleksję i publiczne posypanie głowy popiołem, cechy rzadko spotykane dzisiaj

11

@michalgajdek Ja ogólnie tolerowałem wszystkie reklamy bo to w końcu wasze pieniądze ale te chamskie, które wyłączają mi muzyczkę to już przekroczenie granicy dobrego smaku. :p

0

Komentarz usunięty

0

@Janas11224 HBO drugi Netflix. xD

3

@insp1re Karne i tapiny. Wszyscy mogliby tyle strzelić - szczególnie Auba

0

@Danny Gaucho Dembele forma mutant. Ciekawe czy zdoła ją utrzymać czy to jednorazowy wystrzał

3

@filipo2002 kilku ziomków z la bamby przywala łatkę całej młodzieży, też nieźle. xD

5

@Pressinho bez przesady

4

Komentarz usunięty

2

@VegetaPolska Simsy mało mnie obchodza, ale jeżeli jakaś firma jest w stanie wyszarpać kawałek tortu EA to niech to zrobi, ja będę kibicował. :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?