marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@4drian0 plus oczywiście unreal engine 5 xD
4
Ale, że Demeble złapał taka formę i co najważniejsze ja ustabilizował to ja w szoku. Ewidentnie coś w główce przeskoczyło
0
@Consigliere to i tak nic by nie dało
4
@Kessie co ty piszesz
4
@Eklerek Słaby mental od piłkarzy odszedł wraz z ostatnimi amigosami ale jak widać kibice dalej muszą popracować w tych kwestiach xD
1
@MesQueUnClub_87 W sumie to niewiele o niej wiem, żeby wyciągnąć jakieś poważniejsze wnioski - trzeba poczekać na jakiś pierwszy gameplay.
Aczkolwiek sam koncept średnio do mnie trafia. Mogliby zamienić te robociki na jakieś alienowate maszkary, podkręcić vibe grozy, przetrwania i pewnie już bym się zajarał. ;p
1
romantycznie
2
@batoon Jest nijaki.
3
@Commando bo nigdy nie odchodzi
7
nie dziwię się, że chomiki padają skoro muszą dźwigać twittera i fcbarca xD
23
@Pedri16Future Trochę dziecinada ale w sumie nie wymagałbym więcej od polityka xD
3
@Comentateiro czyli wychodzi na to, ze w Polsce więcej partii jest prorosyjska niż propolska. xD
5
@AlexDark00 xDD
10
Ochrona życia zawsz na propsie, od poczęcia do pierwszego wypadku samochodowego xD
8
@AlexDark00 Alexik mówiący o jakimś gnieceniu w pojedynku słownym. XDD
6
Jeżeli chodzi o Muska to warto przypomnieć, że próbował oszukiwać graczy i wmawiać im, że jest jednym z najlepszych graczy POE kiedy rzeczywistość pokazała, że ma problem z odpaleniem mapki. Ot, zwykły mitoman.
0
@clyde Czekanko mocne, jedynka momentami mnie wynudziła powtarzalnym gameplayem ale świat przedstawiony, historia i jej sposób prowadzenia to ścisły TOP + japońska dziwność, ciekawe czym tym razem Kojima zadziwi. :D
21
https://x.com/JakubKubunio/status/1898787310944080128
ja myślałem, że na onlyfansie jest duża prostytucja ale w polityce jak zwykle przekraczają wszelkie normy
3
@AlwaysBlaugrana Dlatego dziwi mnie, ze w Polsce jest tylu zwolenników Trumpa - przecież on nic nie robi z korzyścią dla Polski, a część Polaków traktuje go jak idola. :|
0
@Koni8M czyli znowu przegramy ligę, która już wygraliśmy?
10
@Adriano99 winszuje za autorefleksję i publiczne posypanie głowy popiołem, cechy rzadko spotykane dzisiaj
11
@michalgajdek Ja ogólnie tolerowałem wszystkie reklamy bo to w końcu wasze pieniądze ale te chamskie, które wyłączają mi muzyczkę to już przekroczenie granicy dobrego smaku. :p
0
Komentarz usunięty
0
@Janas11224 HBO drugi Netflix. xD
3
@insp1re Karne i tapiny. Wszyscy mogliby tyle strzelić - szczególnie Auba
0
@Danny Gaucho Dembele forma mutant. Ciekawe czy zdoła ją utrzymać czy to jednorazowy wystrzał
3
@filipo2002 kilku ziomków z la bamby przywala łatkę całej młodzieży, też nieźle. xD
5
@Pressinho bez przesady
4
Komentarz usunięty
2
@VegetaPolska Simsy mało mnie obchodza, ale jeżeli jakaś firma jest w stanie wyszarpać kawałek tortu EA to niech to zrobi, ja będę kibicował. :D