3

@BorzyKrzys uwielbiam takie komentarze bez żadnego kontekstu
Ot, domyśl się:|

1

@KamQiX Dla mnie obydwa systemy walki powiewają nuda ale ten z starszych assassynow był chociaż widowiskowy. :D
Teraz to nie dosc, że masz spam dwóch guzików to te animacje jakieś takie nijakie są :p

1

@Ojciec5tkidzieci
Chodzą takie plotki. :D ja osobiście jestem team dwójeczka

3

@Jakchcesz Totalnie tak. xD z przyjemnością słucha mi się tam dialogów, nawet teraz kiedy sobie tylko odświeżam grę

jak grałem w Valhalle to skip za skipem leciał, takie nudy

2

@Kuba_6 Panie, to jest legendarna dwójeczka! :D

7

Niedawno była premiera Assassyna, więc z tej okazji warto sobie odświeżyć najlepszą część. Soundtrack dalej TOP, piękne czasy kiedy Ubi potrafiło trochę serca włożyć w gierki.
https://zapodaj.net/images/4bf43bcdbb6e9.png

1

@cules100pro ale tak działa la bamba po prostu. xD każdy jakiś event sportowy nawet dość niszowy równa się z delikatnym spamem na la bambie.

2

@Kgorecki2500 Kawusia? TOP

0

@Jackazz A to jak standard(nie wiem gdzie tak btw, chyba pierwszy raz widzę mikrotransakcje p2w w grze AAA za pełna cene) to wszystko w porządku, nic się nie dzieje.


a za 5 lat cyk - ale jak to musze płacić za szybką podróż? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Herato Auba strzeliłby więcej.

1

@mordini123 Sklepiki były ale z tego co kojarzę to oferowały tylko skiny(mogę się mylić, dawno nie grałem w gry Ubishitu)

aczkolwiek tak czy siak to jest ewidentne przepychanie granic i testowanie graczy. Ewidentne PW2. Ja się nie zdziwię jak rozgrywka specjalnie została tak zaprojektowana (wydłużony grind) żeby zachęcić ludzi do wizyt w sklepiku xD

1

O, nowy AC ma wewnętrzny sklepik z mikrotransakcjami. XD
Co śmieszniejsze są tam jakieś itemy które dają realną przewagę w grze. Kumacie? Wydajesz jakieś 300 złotych za grę singleplayer i masz w niej jeszcze elementy p2w. XD

5



ale psychol. :o

2

@Tridente2015 tymczasem Lewus .
"..Mam nadzieję, że o nic wielkiego. Już od trzech meczów są małe problemy.." xD

1

@Rewolucja123 Ale przeciez masz na tyle roznych rzeczy, ze nie musisz sobie obrzydzac jedzenia. Mozesz jesc smacznie i zdrowo xD

1

Patrząc jak Tebas dziwnym zbiegiem okoliczności zaczyna ustawiać ligę pod Real (terminarz) - i uwzględniając wszelkie problemy Barcelony wygrana La Ligi będzie smakowała w tym sezonie podwójnie.
#FlickMusisz

0

@Xxxbarca4ever I co śmieszniejsze w mediach czy ogólnie wśród ludzi to Lewy jest głównym winowajcą najczęściej.

Na jego miejscu już dawno walnąłbym repka. :p

1

Komentarz usunięty

2

@MesQueUnClub_87 CDA sztos, wiele klasyków które chciałem obejrzeć tam namierzyłem

35



Całkiem zabawne, że Netflix który wszędzie wciska czarnoskóre postacie akurat w przypadku kiedy mówimy o graniu przestępcy delikatnie odwraca narracje i czarnoskórą postać zastępuje białasem. xD

0

@bartekvisca Mnie ten synek irytował w pierwszej części. Marna podróbka Ellie. :v

3

@Kgorecki2500 szkoda, ze mam tak napięty giereczkowy grafik bo chętnie wróciłbym już do Night City. :p

1

@Kgorecki2500 zawsze krok przed wszystkimi xD

6



Hur dur, nie zapraszają nas. XD

2

@Jakchcesz a dodatkowo jak grałeś w origins, odyssey czy valhalle to grałeś już w shadows. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Azazel_Pazuzu Słyszałem, że początek to więcej cutscenek niż gameplayu więc nie ma co za szybko wniosków wyciągać

1

@Safrani Najlepsza pora roku do życia. Słoneczko fajnie świeci, temperatura nie powoduje że człowiekowi żyć się nie chce. Wiosna mogłaby trwać cały rok. :D

3



o, na twitterku znowu odkryli że kobieta... jest człowiekiem.
Chłopaki tam hurtowo będą dostawać zawały kiedy się dowiedzą, że baby robią kupę. ;p

1

@messi33 imo próba przyciągnięcia weteranów do gry - w końcu nutka nostalgii u niektórych się uruchomi. xD

Ogólnie EA w tym roku coraz więcej desperackich ruchów robi żeby przyciągnąć graczy, darmowy Zidane, Maradona a teraz to. xD

0

@4drian0 I to jest właśnie zacny proces, delikatna zabawa utartymi schematami.

No ale może ja jestem jakiś dziwny, staram się doceniać jakąkolwiek nutkę kreatywnego podejścia, bo go już praktycznie nie ma w takim typowym segmencie aaa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?