7

Jak nawet Tebas krytykuje publiczne Real to wiedz, że coś się dzieje. xD

2

@Faro pewnie wyciera sobie łezki banknotami

3

@Bilon87 Mamy luty a tutaj już mocny kandydat do najgłupszego komentarza 2025, brawo kolego

0

@4drian0 a nie zapomniałeś, że Araujo wraca po kontuzji a jego pozycja jest na tyle zabezpieczona, że nie musi z buta wbijać do pierwszej jedenastki? Szczególnie, że poziomem jeszcze odstaje

2

@Kgorecki2500 granie po czesku to +100 do imersji. :D

2



Ci co zrobili z tego COD'a. xD

1

4

Strasznie w KCD2 podoba mi się symulacja otwartego świata. Tutaj jakieś NPC'ty spotykają się na ploteczki, tutaj ktoś się modli pod kapliczka - wieczorem chowają ubrania do skrzyń.
Strach myśleć co zrobiłoby Warhorse gdyby miało budżet Rockstara. :D


3

@okiemtypera_lucaxx95 No jeżeli traktujemy Barcelonę jak średniaka to owszem - sezon zakończony zdobyciem samego pucharu króla może być sukcesem

1

@MesQueUnClub96 że jesteś atencjuszem i to takim podkręconym do granic absurdu

0



Oho, dziennikarzyny już zaczynają pompować balonik. xDD

3

@Kgorecki2500 Ja już nabiłem ponad 70h od premiery i się oderwać nie mogę, od czasów Baldursów 3 żadna gra mnie tak nie wciągnęła. :D

0

@clyde Nie uwzględniając trenerów Realu Madryt to jest jakiś trener który dołożył chociażby 2,3 pucharki LM w ostatnich 10 latach? :p

0

@okiemtypera_lucaxx95 szachy 5d, które znając życie znowu skończą się odpadnięciem

6

@Awtameok_Klana Idąc Twoim tokiem rozumowania Polacy też mogli nie prowokować Niemców i spełnić ich żądania nie zaostrzając konfliktu.
A teraz jeszcze wypadałoby wypłacić im reparacje.

Potężny fikoł z Twojej strony, żeby usprawiedliwić odklejonego polityka.


6



No i ja się nie zdziwię jak dziwnym zbiegiem okoliczności znowu 90% sytuacji na styku będzie na korzyść Realu. Przecież nikt nie będzie ryzykował szamba w robocie bo madrycioki nie mają godności. xD

14

@michal26 Jak słyszę, że to Ukraina wywołała wojnę mam od razu vibe "polskich obozów zagłady" - typowe zrobienie z ofiary łowcy.

Trumpa osobiście nie lubię, ale że będzie aż takie rzeczy odwalał to się nie spodziewałem.

1

@DiSBlaDE Obecnie to nie wygląda na rozmieszczanie pionków, bardziej chłop narzygal na szachownicę

1

@OBSERWATOR2021 No i git, zapewne wszystko będzie odpowiednio oznakowane więc nie widzę problemu

1

@Kgorecki2500 Bycie szlachcicem zobowiązuje. :D

0

@okiemtypera_lucaxx95 Trawa jest zielona. Nie zapraszam do dyskusji bo bezsensu

0

@paweuwarrior myślę, że jakbyś je zadał to miałbyś większe prawdopodobieństwo otrzymania odpowiedzi. :p

2



wyciekł finalny boss z dark souls 4

0

@Bobo25 tak, wszystko wskazuje na to, że w marcu znowu przegrywamy lige

7

Czyli jednak wygrywamy ligę, którą już wygraliśmy w październiku i przegraliśmy w grudniu? Niesamowita sinusoida. :D

12

@Rupert_Haubica Za Lewandowskim przemawia długowieczność ale jednak jeżeli chodzi o prime to Suarez >>>

1

@Cule2013 każdy gracz uwielbia jak mu z sprzętu nawalają wszystkie kolory świata, nie szkaluj

0



Jak sobie pomyśle teraz, że przez całe życie unikałem souls-like bo za trudne to aż mi ciutke głupio. :D

0

@esem91 to my zgodnie z plotkami sprzed lat pójdziemy sobie do ligi francuskiej i Tebas może się zawijać. :|

3

@Kgorecki2500 Bardziej niż te ceny przeraża mnie fakt, że 7 typa to kupiło xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?