3

@PatrykBarcelona Szczerze watpie w powrót Neymara, ale zapewne coś jest na rzeczy, za dużo informacji o nim było w kontekście odejścia plus wypowiedz szejka

0

@takisobiektos Medialność zrobiła swoje D:

0

@cules96 Jeżeli to prawda, to co tutaj się może podobać, decyzje francuza jeszcze mogę zrozumieć, jest już na wylocie, aczkolwiek to wciąż nieprofesjonalne podejście, a co dopiero inni pikarze

36

@Veb1233 Nikt na trening nie przyszedł, czy co?

1

@Ghotti TWD dobre ale tylko przez pierwsz 3-4 sezonu, potem to już tasiemiec niesamowity się zrobil xD

8

@barcanawieki To uczycie kiedy wyznajesz religie i nawet jej nie rozumiesz, niestety bardzo popularne wśród "katolików"

7

@Xavinho54 Jeżeli już bawimy się w takie porównania to właśnie @BarcaInfo porównałbym do Ronaldo, do Leo mógłbym porównać np. @Don-Corleone Który już troszkę się nie udziela w naszej społeczności, aczkolwiek jego posty zawsze czytało się z ciekawością i nie polegały na maszynowym procesie kopiuj-wklej

8

@BraveRebelxx_ Przecież tutaj się szanuje kobiety, gorzej z "feministkami" które swoimi głupimi poglądami wywołują prześmiewczą reakcje innych

0

@ksobi Zazdroszczę, tutaj wciąż słońce i słońce, az się życ nie chce, ale zapowiadają obniżkę temperatury, oby im się sprawdziło xD

1

Widze LR zgłupiała w okresie wakacyjnym, ja rozumiem ze może wam grzać od upałów, ale panowie - szanujmy się xD

0

@Lamora Mam tak samo, ale chęć poznania dalszych losów jest zbyt silna

0

@Peciak Taka jego praca, robi głupoty to naraża się na publiczny lincz

0

@fcbarca12zer Jakim zachowaniem? Sedzia dal dupy i tyle

1

@Lamora Nie, wtedy w ramach możliwości wale maraton serialu, żeby jak najszybciej obejrzeć :D

0

@4drian0 A pierdzielenie, to jest pilka nozna, tutaj był, jest i będzie kontakt fizyczny z rywalem czy to w akcji piłkarskiej, czy w emocjach. Oczywiście skrajnie rzeczy trzeba karac, ale teraz to jakieś zniewieściałe aż się robi

12

Sedzia mocna błazenada, moim zdaniem pilka nozna zmierza w złym kierunku, to sa dorosle chlopy, a mam wrazenie ze zaraz gra bark w bark będzie karana czerwem xD

0

@Kurkmen Odejście Rakiticia, awans Puiga

2

@Hosh Ciri bodajże nie była biseksualna?

1

@ToJa79 Gdzie radził sobie co najmniej dobrze, a teraz mówi się o powrocie do La Ligi, panie wroznie z fusow i wiem kto i jak skonczy

5

Lubie Rakiete, doceniam wkład który włożył w drużynę, ale to już najwyzsza pora żeby przebudować powoli nasza emerytalna pomoc.

0

@FcBarcaCules Nie, ale w pełni ukształtowany piłkarz.

0

@Terminatorexi12 Nie ma oficjalnego info, ale z tego co pamiętam za jakies kilka dni kończy mu się kontrakt.

0

@Maximus2 Dla LR to powinna być bardzo dobra cena, przecież Rakieta gra tylko do tyłu i nic nie daje drużynie :v

0

@Encore To prawda, biorac pod uwagę powyższe czynniki Ney już nie jest tyle wart jak na moje, no ale wiadomo jak to jest tak naprawdę, piłkarz jest tyle warty ile ktoś jest w stanie za niego zapłacić

0

@ObiektywnyWujek Nie ogladalem jakos bardziej Live, ale z tego co wiem tam też miał problemy z utrzymaniem formy.
Duzo mniejsze niż w Barcelonie, ale ponoć były

0

@Encore W całokształcie, w kwestii piłkarskiej Ney to wciąż ścisłe TOP.

1

@Encore Neymar tyle to kosztował w szczycie swojej kariery, w Paryżu zaliczył regres, gra w dużo słabszej lidze i zrobił się szklany.

0

@damiani75 Semedo młodzież? Przecież Portugalczyk ma już 25 lat

3

@Danny Gaucho Stabilna forma

0

@PatrykBarca Ciezko mowic, ze Paco to niewypal, patrząc na to gdzie czasami gral i ile, to liczby miał przyzwoite, zabrakło zaufania od trenera i odwagi żeby posadzić Suareza na lawce

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?