marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bo leci to prawda, ale paradoksalnie polecał Neymarowi zostanie na Camp Nou.
0
Na zalukaj często jest problem z serwerami i wlasnie po części do tego po części jest to premium, Tyle ze jak je kupiłem to dalej miałem przeciążenie serwerów ciagle praktycznie, wiec strata pieniędzy xD
13
Sampera powstrzymały kontuzję, papiery na grę w Barcelonie to on miał
2
Ofiara manipulacji ojca? Przecież on mu odradzal ten transfer
0
Dzięki wielkie za pomoc
18
Dawaniem dupy raperom :v
0
Za bardzo nie mam jak, bo mobilnie muszę oglądać
0
Krąży jeszcze gra o tron po internetach, czy wszystko poblokowali? Jak coś to kolega prosi o źródło hehe
0
Zakładając, ze ta gra AAA ma się pojawić do 2021, to pewnie już trwają pracę.
Chociażby jakieś koncepty, scenariusze etc, To nie jest tak, ze cale studio musi się skupić na jednym projekcie. :P
0
Przecież w najgorszym scenariuszu to będzie jedynie kilka godzin Cie kosztować, jakie znowu niewolnictwo xD
0
Perez nie jest głupi, żeby trzymać piłkarza do końca kontraktu, to nie PSG. Jak sytuacja Isco w Realu się nie zmieni, to pewnie poleci za gruby hajs
0
Roberto pewnie zostawi serducho na boisku, ale co do Suareza to już nie byłbym taki pewny :/
0
Można mówić, że liga ogórkowa, ale Mbappe to fenomen piłkarski. Jak wszystko pojdzie dobrze to na długo może zadomowić się na szczycie.
0
Ciężko żeby Vinicius udowodnił więcej, skoro Dembele jest 3 lata starszy i ma większe doświadczenie na europejskich boiskach, czas zweryfikuję
0
Przynajmniej obejrzysz mecz, a nie będziesz w robocie siedział :D
1
Domyśliłem sie, nawiązałem tylko do ostatniej rozmowy o zegarkach xD
12
Do takiej ceny to tylko zegar ścienny, jak ty będziesz przy znajomych wyglądać. :/
0
Zabrzmialo to co najmniej jakby interesowal Cie penis Borka xD
41
No tak, sędziowie nieomylni są, szczególnie w Hiszpanii xD
0
"Brak dwóch wolnych za podania Varana do bramkarza"
Co ty za bzdury chłopie wypisujesz..
1
On ma 18 lat a już łapie sporo minut w Realu Madryt, to nie jest transfer na teraz, a na przyszłość. Jak głowa nie walnie od presji to będzie z niego pan piłkarz
1
Nie chciał zostać zmieniony
1
Dalej nie rozumiem zarzutów do Paco, patrząc na to, ze często był rzucany po nieswoich pozycjach dawał dobre liczby.
Poza tym znowu bez przesady, żeby rozliczać napastnika z rozgrywania piłki, to jest napastnik, ma strzelać gole, od rozgrywania mamy innych piłkarzy, wiadomo ze typowy sep pola karnego by do nas nie pasowal za bardzo, ale potrzebujemy goleadora na 9 i taka jest prawda.
1
Tylko spójrz gdzie on gra, wiadomo ze w Barcelonie będzie miał więcej podan.
0
Wymuszone kontuzjami, więc nie wiem co cię bawi
1
Jakoś nie zauważyłem żeby moderacja banowala czy usuwała posty osób które przestrzegają regulamin, Bojan może być trollem, ale formalnie regulaminu nie łamie, wyraża się w sposób normalny, nie obraża nikogo etc.
0
Przecież Bellerin nic ciekawego nie prezentował, jak dzisiaj czytam Twoje posty, to mam wrażenie ze na sile próbujesz myśleć inaczej od innych, nie patrząc na oczywiste fakty xD
5
No tak, lepiej wydać na zegarek pieron wie ile, żeby ładnie wyglądał na rece. No i jeszcze można się chwalić znajomym "Ej patrz jaki mam zegarek, 3 tysiące kosztowal, no patrz, patrz" jakby to kogos normalnego interesowalo jaki kto ma zegarek (Mowie o normalnych ludziach, nie jakiś zapatrzonych w rzeczy materialne per panach)
Przykre, ze nawet taka pierdola jak zegarek w dzisiejszych czasach stał się zwykła pokazówka.
0
Macki Pereza :P
0
Co za bzdury, Owszem, piłka nożna to sport drużynowy, ale na te trofea pracuje cała drużyna, nie tylko Messi.