marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Lel, niektórzy tam bardziej doceniają Barcelonę i Valverde, niż niektórzy tutaj xd
0
W tym sezonie walka będzie trwała prawdopodobnie do ostatniej kolejki.
O jakim Ty zniszczeniu piszesz?
3
Ten uczuć kiedy kibic Barcelony jest tak rozpieszczony, że uważa krajowe puchary za gówno warte, bez LM
Niektórzy tutaj mieli rację, niektórzy tutaj to zwykli, zbyt rozpieszczeni ludzie
9
Nie mam faworyta, nie będę uogólnial. W mojej starej szkole taki wuefista, faktycznie był wuefista, do tego udzielał się sporo w innych aktywnościach, poza lekcyjnych, za to lekcje historii opierały się na puszczeniu filmu i zrobieniu z niego kartkówki, nauczyciel nauczycielowi nierówny, nie ma co patrzeć na to czego uczą
0
To się rozumie samo przez się, w takie wakacje nikt nie będzie słuchał nauczycieli, strajkują wtedy kiedy rząd może to odczuć.
1
Dzisiaj wracałem do domu to starszy pan tez kulturalnie pil sobie browarka, taterkę, ja bym w takiej saunie jakie oferują busy którymi jeżdżę nie wypił browara, zaraz byłby cieply xD
1
Osobiście mam to gdzieś, ale rozumiem ból dupy takich ludzi, takie akty są sprzeczne z tym co głosi religia chrześcijańska
2
Zdaje sobie z tego sprawę, aczkolwiek to nie zmienia faktu, ze tak zwyczajnie nie powinno być
0
To ja nie wiem jak Ty czytasz skoro książki według Ciebie nie są w stanie oddać tylu emocji :v
6
Moim zdaniem takie przetrzymywanie oskarżonego podchodzi pod łamanie praw człowieka, 21 miesięcy wyjęte z życia za same oskarżenia, bez dowodów, to chore.
0
Cou nigdy nie powinien być porównamy do Neymara, kompletnie inni zawodnicy i zapewne założenia taktyczne
1
Odpoczynek przed Liverpoolem ważniejszy niż złoty but. Poza tym Leo i tak zapewne wejdzie
0
Oblak to genialny bramkarz, aczkolwiek patrząc na style druzyn, to ma najlepsze warunki w defensywie.
2
Smak to osobista kwestia, mi tam kawusia przepysznie smakuje, o uczuciu na zoladku się nie wypowiem, bo u mnie nic takiego nie wystepuje xD
2
Wow, klub cieszy się z wygrania ligi, zapewne brakuje im pokory, przecież powinni smutni chodzić xDD
0
Tylko 3:0? xD.
1
Wraca po kontuzji, do przewidzenia było, ze nie wyjdzie od 1 minuty
1
To, ze Ciebie coś nie "jara" nie oznacza, ze innych nie może.
0
Wybieranie najlepszego pilkarza na świecie popierając się złota piłka, kiedy ta nagroda jest w dużej mierze oparta na hype na zawodniku xD
0
Standardowo, wywozimy zaliczkę z ciężkiego terenu, niektórzy na LR mają wylew i narzekają dla samego narzekania, walnijcie wy się tutaj co poniektórzy w te główki, bo się niedobrze robi od waszego narzekania, kiedy wszystko jak narazie idzie bardzo dobrze
1
ich oficjalna strona bodajże daje taka mozliwosc
1
Piekny styl nie jest określany tylko poprzez posiadanie pilki, rownie dobrze możesz ja posiadac przez 90% boiskowego czasu, klepiąc na własnej polowie, usypiając kibicow.
Po wypowiedzi, ze PSG odpadło w pięknym stylu, rozważam takie opcje ze jesteś trollem.
0
Taki urok La Rambli, takie wydarzenia sa tutaj katowane przez użytkowników do upadłego, mi to tam pasuje, ma to swój urok
0
Patrząc na kariery obu zawodników to świetne porównanie :v
77
Ładnie sobie ego podnosisz :v
samiec alfa się znalazł, bo kurzy zwykle szlugi xDD
0
Hype na niego był ogromny, to jest niezaprzeczalny fakt, ale nie zapominaj ze to był ledwie 16 czy tam 17 latek, jak można o kims az tak nieukształtowanym mówić, że jest słabym piłkarzem?
13
Mecz meczowi nierówny
1
Pilkarz poziomy ekstraklasy, a zdobywa same pochwały w Evertonie, klubie ligi angielskiej? Chyba coś tu się wyklucza. Ja rozumiem, ze macie wypaczony obraz Gomesa przez jego epizod w Barcelonie, gdzie zwyczajnie nie pasował, ale to dalej w miare młody piłkarz, a pomijając epziod w Barcelonie gral co najmniej okej, wiec nie popadajmy w az taka skrajność z hejtem na Gomesa
0
Odpowiedzialność zbiorowa za czyny jednego człowieka to największa glupota, czemu mielibyśmy płacić za czyny innego człowieka?
4
Za darmo? Ty chyba nie umiesz w biznesy. Gomesem się wręcz zachwycają w Evertonie, na co wskazuje nawet opinia trenera, a ty byś go chciał sprzedać za darmo? xD
A potem takie janusze biznesu sie udzielają i "doradzają" bartomeu jak ma prowadzić klub