4

Lel, niektórzy tam bardziej doceniają Barcelonę i Valverde, niż niektórzy tutaj xd

0

W tym sezonie walka będzie trwała prawdopodobnie do ostatniej kolejki.
O jakim Ty zniszczeniu piszesz?

3

Ten uczuć kiedy kibic Barcelony jest tak rozpieszczony, że uważa krajowe puchary za gówno warte, bez LM

Niektórzy tutaj mieli rację, niektórzy tutaj to zwykli, zbyt rozpieszczeni ludzie

9

Nie mam faworyta, nie będę uogólnial. W mojej starej szkole taki wuefista, faktycznie był wuefista, do tego udzielał się sporo w innych aktywnościach, poza lekcyjnych, za to lekcje historii opierały się na puszczeniu filmu i zrobieniu z niego kartkówki, nauczyciel nauczycielowi nierówny, nie ma co patrzeć na to czego uczą

0

To się rozumie samo przez się, w takie wakacje nikt nie będzie słuchał nauczycieli, strajkują wtedy kiedy rząd może to odczuć.

1

Dzisiaj wracałem do domu to starszy pan tez kulturalnie pil sobie browarka, taterkę, ja bym w takiej saunie jakie oferują busy którymi jeżdżę nie wypił browara, zaraz byłby cieply xD

1

Osobiście mam to gdzieś, ale rozumiem ból dupy takich ludzi, takie akty są sprzeczne z tym co głosi religia chrześcijańska

2

Zdaje sobie z tego sprawę, aczkolwiek to nie zmienia faktu, ze tak zwyczajnie nie powinno być

0

To ja nie wiem jak Ty czytasz skoro książki według Ciebie nie są w stanie oddać tylu emocji :v

6

Moim zdaniem takie przetrzymywanie oskarżonego podchodzi pod łamanie praw człowieka, 21 miesięcy wyjęte z życia za same oskarżenia, bez dowodów, to chore.

0

Cou nigdy nie powinien być porównamy do Neymara, kompletnie inni zawodnicy i zapewne założenia taktyczne

1

Odpoczynek przed Liverpoolem ważniejszy niż złoty but. Poza tym Leo i tak zapewne wejdzie

0

Oblak to genialny bramkarz, aczkolwiek patrząc na style druzyn, to ma najlepsze warunki w defensywie.

2

Smak to osobista kwestia, mi tam kawusia przepysznie smakuje, o uczuciu na zoladku się nie wypowiem, bo u mnie nic takiego nie wystepuje xD

2

Wow, klub cieszy się z wygrania ligi, zapewne brakuje im pokory, przecież powinni smutni chodzić xDD

0

Tylko 3:0? xD.

1

Wraca po kontuzji, do przewidzenia było, ze nie wyjdzie od 1 minuty

1

To, ze Ciebie coś nie "jara" nie oznacza, ze innych nie może.

0

Wybieranie najlepszego pilkarza na świecie popierając się złota piłka, kiedy ta nagroda jest w dużej mierze oparta na hype na zawodniku xD

0

Standardowo, wywozimy zaliczkę z ciężkiego terenu, niektórzy na LR mają wylew i narzekają dla samego narzekania, walnijcie wy się tutaj co poniektórzy w te główki, bo się niedobrze robi od waszego narzekania, kiedy wszystko jak narazie idzie bardzo dobrze

1

ich oficjalna strona bodajże daje taka mozliwosc

1

Piekny styl nie jest określany tylko poprzez posiadanie pilki, rownie dobrze możesz ja posiadac przez 90% boiskowego czasu, klepiąc na własnej polowie, usypiając kibicow.


Po wypowiedzi, ze PSG odpadło w pięknym stylu, rozważam takie opcje ze jesteś trollem.

0

Taki urok La Rambli, takie wydarzenia sa tutaj katowane przez użytkowników do upadłego, mi to tam pasuje, ma to swój urok

0

Patrząc na kariery obu zawodników to świetne porównanie :v

77

Ładnie sobie ego podnosisz :v
samiec alfa się znalazł, bo kurzy zwykle szlugi xDD

0

Hype na niego był ogromny, to jest niezaprzeczalny fakt, ale nie zapominaj ze to był ledwie 16 czy tam 17 latek, jak można o kims az tak nieukształtowanym mówić, że jest słabym piłkarzem?

13

Mecz meczowi nierówny

1

Pilkarz poziomy ekstraklasy, a zdobywa same pochwały w Evertonie, klubie ligi angielskiej? Chyba coś tu się wyklucza. Ja rozumiem, ze macie wypaczony obraz Gomesa przez jego epizod w Barcelonie, gdzie zwyczajnie nie pasował, ale to dalej w miare młody piłkarz, a pomijając epziod w Barcelonie gral co najmniej okej, wiec nie popadajmy w az taka skrajność z hejtem na Gomesa

0

Odpowiedzialność zbiorowa za czyny jednego człowieka to największa glupota, czemu mielibyśmy płacić za czyny innego człowieka?

4

Za darmo? Ty chyba nie umiesz w biznesy. Gomesem się wręcz zachwycają w Evertonie, na co wskazuje nawet opinia trenera, a ty byś go chciał sprzedać za darmo? xD

A potem takie janusze biznesu sie udzielają i "doradzają" bartomeu jak ma prowadzić klub

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?