0

@snoopdegie nie no, Ney tez zachował się jak frajer, aczkolwiek Figo i swinski leb wciąż top 1

4

@Chwytliwy Najśmieszniejsze jest to, ze pod koniec kariery Alvesa każdy tutaj miał dosyć Brazylijczyka i jego kosmicznych wrzutek, teraz się obudzila magiczna tesknota.


Jak dla mnie rozdział a Alvesem jest już zamknięty.

0

@Fifty Skad wiesz, ze szatnia nie chce francuza? Poza tym nie rozumiem porównywania Neymara z Figo. Pozwolę przypomnieć, że Figo odszedł do naszego największego rywala w niezbyt fajnych okolicznościach u Neymara wylazła tylko pazerność na hajs

0

@Mario96w Nie wiem jak dokładnie wygląda sytuacja finansowa w Barcelonie, ale watpie zebysmy podczas jednego okienka, bez sprzedaży kogoś za kupę pieniędzy dali rade sprowadzić dwóch topowych piłkarzy i do tego ogarnąć ich pensje.

5

@deyna2018 Ale już nie ma Xaviego i Iniesty.

1

@Rewolucja123 Ale wiesz, ze to nie jest zysk, co nie?

14

@zodiak_10 Ani to madre, ani zabawne. Tylko LR wie jak "przeruchać" jakiś temat w kilka godzin.

0

@Arkon Cieszyłyby Cie transfery dwóch piłkarzy którzy zabawili się kosztem Barcelony, nieźle

0

@Zagorzały Fan F.C.B To jest to samo co z gigantycznymi klauzulami, szejk po prostu nie chce go sprzedawać wiec dał niemożliwą do zaplacenia kwote

0

@Dawid1996NL my też mamy takich według ciebie cwaniaków bez honoru :v

0

@aspider Zachowanibysmy się jak PSG, Barca nie zamyka piłkarzy w złotej klatce

0

@Coutinho007 Żaden z nich nie miał być "zastępstwem" dla Iniesty xD

Cou najlepiej sprawdzi się na "10" nie jest to ani skrzydłowy, ani typowy pomocnik, on potrzebuje pozycji której w Barcelonie nie ma, a często sobie tam Messi operuje

0

@Trexas Jak go postawi tam gdzie trzeba to będzie się dublować z Messim, Cou najlepiej czuje się na 10, a jego gra tam przy Leo jest niemożliwa

0

@NemeZis93 Czyli Cou powinien być zmiennikiem dla Leo :v

0

@Murazor W tym meczu każdy zawiódł.

5

@Witekk10 Król Lew na zawsze w moim serduszku

4

@Messibestplayerintheworld Na pewno przy podpisywaniu umowy z Konami sugerowali się glosami fanów o Fifie :v

0

@Rewolucja123 Najgorzej jak odejdziesz od komputera i włączy Ci się kilkuminutowa reklama, szlag człowieka może trafić

0

@Orlik00 Już po 18 zaczęło mi to dużo szybciej lecieć, nie wiem czy da się bardziej  @notor1ous Wiem, ze tak naprawdę nic to nie zmieni, poza tym wiek to tylko liczba xD 

0

ale dziwnie z świadomością, ze za równy rok wskoczy "2" z przodu. Szkoda tylko, ze Barcelona nie sprezentowała mi finału ligi mistrzów na urodziny, to byłby najlepszy prezent :P 

0

@BarcaInfo Faktycznie sporo zrobił 2 juve, pomógł im wygrać trofeum które i tak wygrywają od lat xd

0

@WiernyKatalonii Rodowity Katalończyk, nie ma co. 
Dla Twojej wiadomości Neymar wystawił całą Barce, zmusił nas swoim odejściem do nagłych wzmocnień i przebudowy drużyny, poszedł za workiem z euro. Godlewskie to podobny poziom jeśli chodzi o parcie na fejm i hajs. 

0

@Azi Semedo na kilkadziesiąt szans wykorzystał może kilka, na maks przeciętny poziom, Malcom w pierwszym sezonie grał ogony co jakiś miesiąc, niewiele prawdziwych szans w podstawowej 11 a mimo tego potrafił strzelać bramki, czy zrywać się z akcja. Wiadomo, nie pokazywał nic genialnego, ale czego oczekiwać od Malcoma, przy takich decyzjach trenera? 

1

@selbi  Strat nie zaliczają tylko Ci, którzy w ogole nie próbują napędzić akcji, taki Leo Messi czy jeszcze Neymar jak grał w Barcelonie, maja o wiele więcej strat co mecz praktycznie.
Jak coś to mowilem ogolnie, nie ogladalem wczorajszego meczu 

0

@Miloszek1337 W CDR nie jesteśmy frajerami, przegraliśmy po walce, a rywal okazał się lepszy, jedyne frajerstwo występuje w LM, już drugi sezon podrząd.  

3

@betonito No i zasłużył na to, Alba w formie to najlepszy LO na świecie, aczkolwiek nie można być wiecznie w formie, kiedy nie ma się zmiennika i piłkarz musi grać praktycznie wszystko, było do przewidzenia ze Alba zostanie zajechany na końcówkę sezonu z takim systemem (Braku) rotacji. 

0

@lukaszbarca15 Aż w tak słaby sezon to wątpię, ale Barcelona nie raz będzie miała sezony kiedy nic nie wygra, teraz będzie się zbliżał najgorszy okres, bo powoli będzie trzeba przebudować 11 jedenastkę powoli, sprowadzić młodych piłkarzy na miejsca naszych 30 letnich weteranów i ich odpowiednio wprowadzić do drużyny i jeżeli miałbym wybrać, to wolałbym poświecić cały sezon na ogrywanie młodych graczy z potencjałem i nie wygrać nic, niż katowanie non stop naszej starej gwardii. 

3

@brashh Ja tam Leo nawet współczuje, Barcelona która kiedyś w pełni wykorzystywała potencjał Messiego, zrobiła się drugą Argentyną.

1

@Michael24 Po części się zgadzam z Twoim zdaniem, aczkolwiek porównywanie trofeów Barcelony i Valencii nie ma sensu, jesteśmy gdzieś z kilka pólek wyżej xD

0

@D10SLEO Zapewne będzie jeszcze trenerem minimum jeden sezon :V 

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?