marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Piekny styl nie jest określany tylko poprzez posiadanie pilki, rownie dobrze możesz ja posiadac przez 90% boiskowego czasu, klepiąc na własnej polowie, usypiając kibicow.
Po wypowiedzi, ze PSG odpadło w pięknym stylu, rozważam takie opcje ze jesteś trollem.
0
Taki urok La Rambli, takie wydarzenia sa tutaj katowane przez użytkowników do upadłego, mi to tam pasuje, ma to swój urok
0
Patrząc na kariery obu zawodników to świetne porównanie :v
77
Ładnie sobie ego podnosisz :v
samiec alfa się znalazł, bo kurzy zwykle szlugi xDD
0
Hype na niego był ogromny, to jest niezaprzeczalny fakt, ale nie zapominaj ze to był ledwie 16 czy tam 17 latek, jak można o kims az tak nieukształtowanym mówić, że jest słabym piłkarzem?
13
Mecz meczowi nierówny
1
Pilkarz poziomy ekstraklasy, a zdobywa same pochwały w Evertonie, klubie ligi angielskiej? Chyba coś tu się wyklucza. Ja rozumiem, ze macie wypaczony obraz Gomesa przez jego epizod w Barcelonie, gdzie zwyczajnie nie pasował, ale to dalej w miare młody piłkarz, a pomijając epziod w Barcelonie gral co najmniej okej, wiec nie popadajmy w az taka skrajność z hejtem na Gomesa
0
Odpowiedzialność zbiorowa za czyny jednego człowieka to największa glupota, czemu mielibyśmy płacić za czyny innego człowieka?
4
Za darmo? Ty chyba nie umiesz w biznesy. Gomesem się wręcz zachwycają w Evertonie, na co wskazuje nawet opinia trenera, a ty byś go chciał sprzedać za darmo? xD
A potem takie janusze biznesu sie udzielają i "doradzają" bartomeu jak ma prowadzić klub
0
Różni ludzie, różne zainteresowania. Jeden będzie wolał pójść do kina na najnowszy film, drugi będzie wolał obejrzeć walki naszych "internetowych celebrytów" żeby się pośmiać.
Poza tym jedno nie wyklucza drugiego, a skoro ludzie chcą to oglądać z jakiegoś powodu, to niech oglądają, nikomu krzywdy tym nie robią. Sam z ciekawości zerknalem na chwilę, nawet się uśmiechnąłem jak Godlewska dostala od Marty i właściwie co z tego, ja rozumiem że dla Ciebie mogą być inne rzeczy które dają Ci rozrywkę, aczkolwiek nie można mówić innym, co mają oglądać :v
18
Takie coś miałoby sens gdybyś przytoczył konkretnego użytkownika który zmienił tak podejście. Przecież ludzie mają różne opinie na tą sprawę, wiec logiczne że usłyszysz niekiedy sprzeczne głosy, to że jesteśmy w jednej społeczności, nie upoważnia nas do tego żebyśmy mieli ustalona opinie na dany temat :P
3
Ale wy gadacie głupoty, ludzie od zawsze chcieli chleba i igrzysk, czasy nie mają nic do tego
8
Jakby spojrzeć szerzej na temat, to alkohol szkodzi otoczeniu spozywajacego, ile było sytuacji, ze flaszeczka towarzyszyła przy przemocy domowej, czy powodowala rozpad rodzin, już nie mowiac o sytuacjach gdy nafukane sebastiany po spożyciu wyjda na miasto i szukają zaczepki
Pomijam stricte aspekty fizyczne, które mogą szkodzić otoczeniu pijącemu, bo bezpośrednio to chyba nic nie ma.
1
Ja sobie zawsze "klikałem" pod koniec fajki, lepszy posmak wtedy zostawał w pysku :v
0
Skoro coś jest głupie, ale działa to znaczy że wcale takie głupie nie jest. Zidane nigdy nie miał super taktyki, preferował prosty i skuteczny football, co jak widać przyniosło efekt
0
Osobiście zauważyłem, że wiele jest grup wśród kibiców różnych klubów od których wręcz emanuje pycha, nawet wśród nas są tacy ludzie. Ja rozumiem pewność siebie, przysłowiowej zbroi nie obsrać przed przeciwnikiem, ale niektórzy przesadzają już w druga stronę.
0
Przecież Barca dalej reprezentuje Hiszpanie w tych rozgrywkach? Coś się zmieniło, już sa niepodlegli?
0
Musisz? Ktoś Ci trzyma lufę pistoletu przy głowie?
1
Owszem, nie można się bać i wyjść na boisko z pełną zbroja, ale nie popadajmy w skrajności w skrajnośc, komentarze jak wyżej już pod zwyczajna pychę podchodzą
7
Roma nie nauczyła pokory?
3
Akurat skopiowanie cieszynki Simeone to nawet fajny pstryczek w nos dla trenera Madrytu
0
Co za masło maślane, panie filozof
1
No i proszę, niektóre wróżki z LR znowu zawiodły, zapominając o tym, że piłka nożna potrafi byc bardzo nieprzewidywalna
19
Nie wiem na ile są to prawdziwe słowa, ale pasują do Ronaldo, chlop patrzy na swoje bramki, mając gdzies resztę
1
Wiekszosc newschoolu opiera się na autotune, co do tematu to nie siedzi mi, wystarczy tych piejących jutuberów
0
Wszystko czyli co? Te zdjęcia które tak naprawdę nic nie mówią?
1
Bo Dembele nie marnuje setek xDD
0
Trochę śmieszne, totalnie eksperymentalny skład, niezgrani ze sobą zawodnicy, a tutaj już wiastuja odpadnięcie z Lyonem XD
0
Panie, wyszedł totalnie eksperymentalny skład, wiadomo że z Lyonem to będzie inaczej wyglądać
1
pisząc takie posty zniżasz się właśnie do poziomu "pastucha" xD (O ile to coś obraźliwego, bo nie brzmi tak)