0

@kaamil1910 Kacper Kozłowski i Depay.

0

@Gwyn Uff Myślałem że chodzi o pomysł Jasia, że zakaz jazdy pojedynczym osobom w aucie.

0

@Ghotti Ale co niby straciła Coca cola bo nie rozumiem jak można pisać takie rzeczy? Jeśli spadła wycena akcji to chyba ta strata rozkłada się na wszystkich właścicieli akcji. A co najważniejsza to strata poniosą jedynie ci którzy kiedyś kupili drożej niż ta przywoływana wycena i zdecydowali się je po tyle sprzedać. Jeśli te akcje sobie nadal u nich leża to nikt nic nie traci.

0

@barcelonaLM I teraz pytanie czy to co wypłynie to będzie prawda czy dezinformacja? Będą mieli idealną wymówkę aby każdą aferę zamieść pod dywan

0

@tristan87 Do czego pijesz tym swoim dopiskiem?

0

@Przemek2323 Oni mają wpływ na każdą opcję polityczną w tym kraju, a to że sobie przestawiają pionki na planszy to i tak nic nie zmieni.

0

@speed1 Lingardinho tez się nie sprawdził w MU, podobnie zresztą jak Depay swego czasu.

1

@Kengo Jak dla mnie to zbyt wysoki poziom abstrakcji.

0

@Heheszek71 W Polsce to się raczej nie sprawdzi.

0

@Aqualitek A dzięki temu gestowi zarobi jeszcze więcej bo pozytywnie ulokuje swoją markę w oczach klientów.

0

@chavez I to wszystko zauważyłeś w momencie gdy odstawiał to piwo?

1

@Bykunn Pewnie dlatego, że łatwo się z tego wybronić dywagując co podlega pod propagowanie,a co nie.

0

@Bykunn Karalne? Publiczne okazywanie głupoty? Jaką kare byś za to proponował? Ja bym chciał aby to było powszechne, przynajmniej wiadomo z kim ma się do czynienia i można unikać kontaktu z takimi osobnikami.

0

@Kettger No na poważnie - po pierwszym poście zupełnie nie wiedziałem co masz na myśli, tak to zakamuflowałeś.

0

@Allbi Farma trolli i tyle.

2

Wczoraj w jednym z artykułów natrafiłem na wzmiankę o tym, że taka jedna poroniona fundacja Viva ogłosiła, iż miód nie jest produktem wegańskim, gdyż powstaje w wyniku wykorzystywania pracy pszczół. Czy idąc tym tropem rośliny zapylone przez pszczoły hodowane przez człowieka też można uznać za produkty które nie są wegańskie?

1

@Kettger No to w końcu o co ci chodzi - raz piszesz o jakimś hinduskim symbolu, a teraz o swastyce?

0

@Kgorecki2500 A weź idź Pan z takimi treściami. Jakżeś się dokopał do takich bredni?

0

@Barwindg No cóż - jak widać nawet wtedy co niektórzy osobnicy cierpieli na syndrom Bambi.

0

@insp1re 2+2=4 Zapraszam do dyskusji.

0

@DaPidejpi Nie chodzi mi o to. Chodzi mi o to jak dzisiaj grali. Mbappe i tak daję wyższą ocenę końcową niż dla Ronaldo.

0

@daniel32778 Muszą się częściej takie turnieje odbywać.

0

@barcelonaLM Co ten PIS wyrabia Za PO nie pamiętam takich absurdów.

0

@tomek8756 I od razu ta pierwsza kolejka nie smakuje tak gorzko.

0

@DaPidejpi Mimo wszystko wolałbym w drużynie Mbappe niż Ronaldo.

1

@TylkoBarca7273 Co tu robią Niemcy i Hiszpania?

1

@PatrychoO Nie no bez jaj. Niemcy to mają się zwijać do domu jak najszybciej.

0

@Colon Z maseczką miałby łatwiej Może się nią podetrzeć i nie musi co chwilę paluchów wąchać.

0

Do dupy z tym VAR-em Kiedyś było lepiej

1

Co to kurła było? Myślałem że jakieś przewijanie się włączyło.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?