@DaPidejpi Nie chodzi mi o żadne frajerstwo. Napisałeś że nie wyszliśmy z grupy po jednym meczu, co jest nieprawdą. Jeszcze żaden zespół nie wyszedł z grupy po jednej rozegranej kolejce. I tak samo nie wiadomo nawet kto wyjdzie z grupy gdzie jest Polska.
@Bobo25 Chodzi mi raczej o dzieci tych osób które wyjechały za granicę całymi rodzinami. Na pewno są wśród nich tacy którzy gdzieś tam trenują. Dzieci tego pokolenia które wyjechało po wejściu Polski do UE być może niedługo dadzą o sobie znać.
@Bobo25 Jeśli twoja teoria jest prawdziwa, to być może niedługo doczekamy się takich piłkarzy z grona naszych emigrantów zarobkowych rozsianych po całej Europie i trenowanych przez zagranicznych trenerów.
@Deviler Guus Hiddink za swoich najlepszych lat gdy mógł wyciągnąc maksimum z każdej drużyny to byłaby najlepsza opcja. Obecnie nie widzę takiego trenera który z przeciętnych zespołów wyciska to co najlepsze.
@Bykunn To trochę co innego - clyde chodzi o to ,że wszystkich których wymieniła (może poza Palikotem) łączy jedno - to świeże twarze które weszły do polityki z zewnątrz a koniec końców stali się tacy sami jak inni. Jeśli chodzi o Konfę to jednak ci ludzie cały czas obracali się w polityce.
@LyFT Ale pamiętam też momenty gdy zawodził. Bez sensu takie czepianie się Lewego. Gdyby on chociaż miał takie zespoły jak Argentyna czy Portugalia wokół siebie.
1
Daliby tą maseczkę dla Loewa i nie robiłby z siebie debila przed kamerami
1
@domisiek114 A po co robić takie rzeczy?
0
@A4ron Serio już czas aby powstała specjalna kategoria Oscarów przyznawana za symulacje w sporcie.
0
@Deviler Pewnie mu to wisi. On nawet nie wie o twoim istnieniu.
3
I nie ma za to kartki? Kpiny jakieś
0
@Deviler Teraz się i tak nie przyzna po tym jak go zrobili na szaro.
0
@Tales_Omletu Na całe szczęście. Czy już kupować popcorn aby obejrzeć ten upadek czy jeszcze zaczekać?
0
Komentarz usunięty
2
@PatrychoO Nie zaczynaj z wielkim Cristiano. On w zamian strzeli dziś hattricka abyś to ty poczuł ten ból.
0
@DaPidejpi Nie chodzi mi o żadne frajerstwo. Napisałeś że nie wyszliśmy z grupy po jednym meczu, co jest nieprawdą. Jeszcze żaden zespół nie wyszedł z grupy po jednej rozegranej kolejce. I tak samo nie wiadomo nawet kto wyjdzie z grupy gdzie jest Polska.
0
@DaPidejpi Jeszcze żaden zespół nie wyszedł z grupy Nie tylko my
1
@tristan87 Co ty pier...isz człowieku?
0
@adasko1998 Na pewno są bardziej topowi niż zawodnicy Słowaków. Jednostki jednak nie wygrają, trzeba do tego mieć zespół.
0
@KapiFCB Hehe - antyreklama Coca-coli. Jak nie lubię Cristiano, tak za to masz plusa.
0
@Barca1992 Ale byłoby miło gdyby Węgrzy sprawili niespodziankę i to nie tylko w tym meczu ale w ogóle w grupie.
0
@IronSanHybrid To było w kwietniu - teraz o tym głośno bo złapali typa.
5
@PabloVEB W sumie powiedział prawdę - żaden lekarz nie będzie nigdy do nas dzwonił, a on nigdy nie będzie premierem.
4
@Transu96 Myśmy chociaż gola strzelili a nawet dwa, a Szwedzi i Hiszpanie żadnego.
0
@Encore Grecja też wcale nie grała ładnie gdy zdobywała Euro.
2
Na TVP Olsztyn leci fajny dokument o sparingu rozegranym miedzy Realem Madryt a Motorem Lublin w 1995 roku.
0
@Bobo25 Z tym to nigdy nie wiadomo.
0
@Bobo25 Chodzi mi raczej o dzieci tych osób które wyjechały za granicę całymi rodzinami. Na pewno są wśród nich tacy którzy gdzieś tam trenują. Dzieci tego pokolenia które wyjechało po wejściu Polski do UE być może niedługo dadzą o sobie znać.
0
@Bobo25 Jeśli twoja teoria jest prawdziwa, to być może niedługo doczekamy się takich piłkarzy z grona naszych emigrantów zarobkowych rozsianych po całej Europie i trenowanych przez zagranicznych trenerów.
0
@D10SLEO Szanse na co? Na czwarty mecz?
0
Co by nie gadać to Lewy by to strzelił.
0
@Deviler Guus Hiddink za swoich najlepszych lat gdy mógł wyciągnąc maksimum z każdej drużyny to byłaby najlepsza opcja. Obecnie nie widzę takiego trenera który z przeciętnych zespołów wyciska to co najlepsze.
1
@Bykunn To trochę co innego - clyde chodzi o to ,że wszystkich których wymieniła (może poza Palikotem) łączy jedno - to świeże twarze które weszły do polityki z zewnątrz a koniec końców stali się tacy sami jak inni. Jeśli chodzi o Konfę to jednak ci ludzie cały czas obracali się w polityce.
0
@LyFT Ale pamiętam też momenty gdy zawodził. Bez sensu takie czepianie się Lewego. Gdyby on chociaż miał takie zespoły jak Argentyna czy Portugalia wokół siebie.
1
To były strzały których ja już nie pamiętam- swietne podsumowanie
0
@adasko1998 Leo błyszczał w reprezentacji za najlepszych czasów w Barcy? Nie wydaje mi się.