0

@macio_944 Ale to jest akurat prawda.

2

@Chinaski Jeśli google podpowiada to co najczęściej wyszukują ludzie, jest to kolejny dowód na to, że w społeczeństwie występuje więcej ludzi głupich, aniżeli ludzi mądrych.

0

@tomek8756 Ciekaw jestem kiedy dojdziemy do momentu, gdy ktoś napisze, że 2+2=4, a ludzie zaczną wychwalać inteligencję bijącą z tego wpisu. Żeby nie było - w tych wpisach nie dostrzegam nic mądrego czy wartego uwagi.

0

@IronSanHybrid Nie twierdzę, że ktoś ma prawo się tak zachowywać, ale staram się nie oceniać podobnych nagrań nie znając okoliczności zdarzenia.

0

@Messibestplayerintheworld A co? U nich nadal tylko teleporady udzielają?

0

@IronSanHybrid Wyrwane z kontekstu

0

@Cholewiński3 A na co ta szczepionka?

0

@socha Mówisz i masz Sprawdź sobie 5 minutę filmu

0

@YeastMoss Albo wszyscy albo nikt Kazik to zauważył, a Owsiak pali głupa i wpisuje się w trend segregacji ludzi.

0

@Benek1899x1910 Dziś z kolei wrzucałem link do artykułu w którym opisano odmienny przypadek - zakład ogłosił że nie będą obsługiwać osób zaszczepionych. Ciekawe co na to zwolennicy wykluczania osób niezaszczepionych.

1

@AlicjaFCB Pytanie kto komu bardziej podbił zasięgi. I jeszcze Stano nie policzył mu za promowanie książek które ze sobą przyniósł.

0

@VenoM Wystarczyłoby wprowadzić zasadę "chcącemu nie dzieje się krzywda" i wszystko w temacie.

0

@jordus100 Samochody są w porządku. Wypadałoby zadbać o bezpieczne drogi i infrastrukturę która realnie ogranicza niebezpieczne zdarzenia, np zamiast albo oprócz kamer które wyłapują przejazd na czerwonym świetle montowanie liczników odmierzających czas do zmiany świateł.

0

@macio_944 Myślę, że Włosi też mogą daleko zajść.

1

@Barca1992 Byleby niemcy odpadły jak najszybciej. Reszta jest mi totalnie obojętna. Zamierzam kibicować temu kto będzie ładnie grał.

0

@macio_944 Idzie Euro - czerwiec to miesiąc świata piłki nożnej w Europie. W związku z tym jak oceniasz szanse poszczególnych zespołów?

0

@Bobo25 A ty przeczytaj artykuł który ja przytoczyłem Decydujesz sie zaszczepić i zamykają przed tobą drzwi.

0

@Bobo25 Segregacja to podział ludzi i tyle. W tym przypadku to osoby zaszczepione mają zamykane drzwi przed nosem. Jesteś w stanie zrozumieć argumenty takich działań? Ja nie widzę ich ani w tym przypadku, ani gdy wykluczają osoby niezaszczepione.

0

@l0Messini No tyle, że w tym przypadku nie chcą obsługiwać tych, którzy się zaszczepią.

0

No i stało się - segregacja ludzi na lepszy i gorszy sort już staje się faktem - pojawiły się pierwsze firmy, które zapowiadają, że nie będą obsługiwać osób ZASZCZEPIONYCH. Wiem, że to w większości martwe zapisy, ale jednak jest to różnicowanie ludzi. Co o tym sądzicie?
https://www.money.pl/gospodarka/zaszczepionych-nie-obslugujemy-klienta-nie-chroni-w-takiej-sytuacji-prawo-6647075675396960a.html

0

@Bobo25 Nie chodziło mi o ten przypadek i ta wypowiedź - typ to przytoczył, na co drugi bredzi - no coś ty, przecież szczepionki nie chronią. I to była odpowiedź do tego drugiego.

1

@YeastMoss Logika jest taka, że nie wchodzi praktycznie 100% niezaszczepionych (nie licząc tych 250 osób). I to jest zamykanie im drzwi.

2

@bartekvisca No zobacz,czyli tą ponad 90 procentową skuteczność to sobie z palca wyssali? No któż by się spodziewał.

0

@Bykunn Nie wiem o czym piszesz.

0

@YeastMoss Jeśli to poszerzenie jest tylko dla pewnej wybranej grupy, a innym zamyka się drzwi,to oczywiście że jest to ograniczenie wolności. Przykre, że akurat Owsiak wpisuje się w takie trendy.

0

@EleanoR Sposób już znamy. Teraz wystarczy wrzucać jakieś pytanie i napisać w jakim celu i będzie spokój z tym oszołomem.

0

@Bykunn Czyli on robi spam specjalnie, i inni też robią spam specjalnie. Jest przynajmniej jakaś równowaga.

1

@Kackiewicz W sumie nie mam jakiegoś mema do wrzucenia ale dla szczytnej idei chętnie się przyłączę do zabawy. I nawet nie musicie mi 100 zł dawać. No bo to przecież dla idei, co nie?

0

@kamiVeB Raczej Jaś Kapela. Kidawę porównujesz do tego ....?

2

@Chakalaka A w wielu oczach zyskał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?