@Jakchcesz Spoko luz - nic złego. Poza tym gratuluję zacięcia - ja jak chcę schudnąć to po prostu staram się robić więcej wysiłku i ograniczać spożycie w sensie ilościowym. Nigdy bym się nie zdecydował aby zrezygnować z czegoś bo ma za dużo jakichś kalorii czy coś, ani żeby to w ogóle sprawdzać. Po prostu jem to samo tyle że mniejsze porcje.
@Gwyn Z tym, że co do tej równości to mam całkiem odmienne zdanie od ciebie, ale nie zamierzam toczyć na ten temat dyskusji. Ja też nie odnosiłem się do pozostałych prognoz, a jedynie pierwszą i ostatnią uznałem za zbliżoną do obecnej rzeczywistości.
@Gwyn Luźna prognoza na temat tego co będzie za sto lat a ty oczekujesz nie wiadomo jakiej precyzji. Z perspektywy ówczesnych kobiet to co zobaczyłyby dzisiaj jeśli chodzi o ich rolę w świecie wprawiłoby je i tak w szok.
@Gwyn Że będzie wypełniać inne zadania niż wówczas, że wynalazki usprawnią prace domowe, że mężowie będą im pomagać. Tak to była bardzo trafna prognoza
@TridenteMSN A trzeba mieć jakieś powody aby nie lubić jakiejś drużyny piłkarskiej? Tak po prostu jest i już Są ci którzy im kibicują i ci którzy kibicują aby odpadli.
@Persyfl No moim zdaniem w jakiś sposób wypromował, bo ja nigdy o tym osobniku nie słyszałem. Co niektórym nie sprawia różnicy czy o nich mówią dobrze czy źle, byleby mówili. Zresztą mi to wisi z jakiego powodu kogoś takiego jak staśko tam nie będzie Dla mnie to bardzo dobra decyzja. Co do Korwina to nie rozumiem, czemu wplatasz Go do tej dyskusji?
0
Brawo Skriniar.
7
Ależ Hiszpania będzie miała strzelanie Aż miło będzie popatrzeć.
0
@Jakchcesz Spoko luz - nic złego. Poza tym gratuluję zacięcia - ja jak chcę schudnąć to po prostu staram się robić więcej wysiłku i ograniczać spożycie w sensie ilościowym. Nigdy bym się nie zdecydował aby zrezygnować z czegoś bo ma za dużo jakichś kalorii czy coś, ani żeby to w ogóle sprawdzać. Po prostu jem to samo tyle że mniejsze porcje.
0
@Jakchcesz Żeby chłopy kalorie sobie wyliczali? Ludzie co wy?
0
@HarveySpecter Nie byłbym taki pewny...
1
@Gwyn Dziś jest tylu nawiedzeńców, że ciężko wyłapać czy coś jest napisane sarkastycznie, czy ktoś na serio ma z tym problem.
0
@Gwyn Z tym, że co do tej równości to mam całkiem odmienne zdanie od ciebie, ale nie zamierzam toczyć na ten temat dyskusji. Ja też nie odnosiłem się do pozostałych prognoz, a jedynie pierwszą i ostatnią uznałem za zbliżoną do obecnej rzeczywistości.
0
@Gwyn Luźna prognoza na temat tego co będzie za sto lat a ty oczekujesz nie wiadomo jakiej precyzji. Z perspektywy ówczesnych kobiet to co zobaczyłyby dzisiaj jeśli chodzi o ich rolę w świecie wprawiłoby je i tak w szok.
2
@Gwyn Że będzie wypełniać inne zadania niż wówczas, że wynalazki usprawnią prace domowe, że mężowie będą im pomagać. Tak to była bardzo trafna prognoza
1
@Heheszek71 Dokładnie - pierwsza i ostatnia prognoza były w miarę trafne.
0
@PawkoFCB Serio ktoś jeszcze się łudzi, że mamy jakieś szanse ze Słowacją?
1
@TridenteMSN A trzeba mieć jakieś powody aby nie lubić jakiejś drużyny piłkarskiej? Tak po prostu jest i już Są ci którzy im kibicują i ci którzy kibicują aby odpadli.
2
@IronSanHybrid Austria na luzie ich wyjaśni Oby jeszcze Aleksandria ich zniszczyła.
0
@Yosemite Oby odpadli jak najszybciej
0
@Rysiu Ja tam nigdy o nim nie słyszałem.
0
Te reakcje Ukraińców- coś pięknego.
2
Dobra Holandia kończcie z nimi
0
@Criss18Barca Chyba twoje.
0
Chwała Bohaterom.
0
@kuz Zawsze było tak, że gospodarze nakręcali turniej więc nie chcieli z tego rezygnować.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
@Pewex Nie, nie powinno. Co Finowie winni temu, że wynikła taka sytuacja?
0
@Persyfl No moim zdaniem w jakiś sposób wypromował, bo ja nigdy o tym osobniku nie słyszałem. Co niektórym nie sprawia różnicy czy o nich mówią dobrze czy źle, byleby mówili. Zresztą mi to wisi z jakiego powodu kogoś takiego jak staśko tam nie będzie Dla mnie to bardzo dobra decyzja.
Co do Korwina to nie rozumiem, czemu wplatasz Go do tej dyskusji?
0
@Nazio87 A też to ich zaskoczyło podczas prowadzenia programu na żywo?
1
@Persyfl Zaprosił a potem być może się ogarnął że to było kiepskie więc zrezygnował z promowania podobnych osobników. Bardzo dobra decyzja.
0
@Mario96w Ktoś to chyba wrzucał tutaj ostatnio jako 10 najbardziej zrytych piosenek
0
@IronSanHybrid Konopielka i tak przebija ten klimat.
0
@Colon Michael Owen.
1
@Mezocyklon87 To byłby dość kuriozalny zapis w odróżnieniu od tego który dotyczy konkretnych osiągnięć na polu sportowym.
2
@Ciule123 Halo My tu mamy teraz miesiąc z Euro i La Rambla powinna być wolna od pierdów wszelkiej maści politykierów.