0

Brawo Skriniar.

7

Ależ Hiszpania będzie miała strzelanie Aż miło będzie popatrzeć.

0

@Jakchcesz Spoko luz - nic złego. Poza tym gratuluję zacięcia - ja jak chcę schudnąć to po prostu staram się robić więcej wysiłku i ograniczać spożycie w sensie ilościowym. Nigdy bym się nie zdecydował aby zrezygnować z czegoś bo ma za dużo jakichś kalorii czy coś, ani żeby to w ogóle sprawdzać. Po prostu jem to samo tyle że mniejsze porcje.

0

@Jakchcesz Żeby chłopy kalorie sobie wyliczali? Ludzie co wy?

0

@HarveySpecter Nie byłbym taki pewny...

1

@Gwyn Dziś jest tylu nawiedzeńców, że ciężko wyłapać czy coś jest napisane sarkastycznie, czy ktoś na serio ma z tym problem.

0

@Gwyn Z tym, że co do tej równości to mam całkiem odmienne zdanie od ciebie, ale nie zamierzam toczyć na ten temat dyskusji. Ja też nie odnosiłem się do pozostałych prognoz, a jedynie pierwszą i ostatnią uznałem za zbliżoną do obecnej rzeczywistości.

0

@Gwyn Luźna prognoza na temat tego co będzie za sto lat a ty oczekujesz nie wiadomo jakiej precyzji. Z perspektywy ówczesnych kobiet to co zobaczyłyby dzisiaj jeśli chodzi o ich rolę w świecie wprawiłoby je i tak w szok.

2

@Gwyn Że będzie wypełniać inne zadania niż wówczas, że wynalazki usprawnią prace domowe, że mężowie będą im pomagać. Tak to była bardzo trafna prognoza

1

@Heheszek71 Dokładnie - pierwsza i ostatnia prognoza były w miarę trafne.

0

@PawkoFCB Serio ktoś jeszcze się łudzi, że mamy jakieś szanse ze Słowacją?

1

@TridenteMSN A trzeba mieć jakieś powody aby nie lubić jakiejś drużyny piłkarskiej? Tak po prostu jest i już Są ci którzy im kibicują i ci którzy kibicują aby odpadli.

2

@IronSanHybrid Austria na luzie ich wyjaśni Oby jeszcze Aleksandria ich zniszczyła.

0

@Yosemite Oby odpadli jak najszybciej

0

@Rysiu Ja tam nigdy o nim nie słyszałem.

0

Te reakcje Ukraińców- coś pięknego.

2

Dobra Holandia kończcie z nimi

0

@Criss18Barca Chyba twoje.

0

Chwała Bohaterom.

0

@kuz Zawsze było tak, że gospodarze nakręcali turniej więc nie chcieli z tego rezygnować.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

@Pewex Nie, nie powinno. Co Finowie winni temu, że wynikła taka sytuacja?

0

@Persyfl No moim zdaniem w jakiś sposób wypromował, bo ja nigdy o tym osobniku nie słyszałem. Co niektórym nie sprawia różnicy czy o nich mówią dobrze czy źle, byleby mówili. Zresztą mi to wisi z jakiego powodu kogoś takiego jak staśko tam nie będzie Dla mnie to bardzo dobra decyzja.
Co do Korwina to nie rozumiem, czemu wplatasz Go do tej dyskusji?

0

@Nazio87 A też to ich zaskoczyło podczas prowadzenia programu na żywo?

1

@Persyfl Zaprosił a potem być może się ogarnął że to było kiepskie więc zrezygnował z promowania podobnych osobników. Bardzo dobra decyzja.

0

@Mario96w Ktoś to chyba wrzucał tutaj ostatnio jako 10 najbardziej zrytych piosenek

0

@IronSanHybrid Konopielka i tak przebija ten klimat.

0

@Colon Michael Owen.

1

@Mezocyklon87 To byłby dość kuriozalny zapis w odróżnieniu od tego który dotyczy konkretnych osiągnięć na polu sportowym.

2

@Ciule123 Halo My tu mamy teraz miesiąc z Euro i La Rambla powinna być wolna od pierdów wszelkiej maści politykierów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?