Jak myślicie? Czy jeśli Aguero da Barcelonie tyle co Cavani dla MU to będzie dobry wynik? Ja biorę to w ciemno i byłbym bardzo zadowolony gdyby tak się u nas prezentował
@Evrile Nie jest to logiczne - błąd leży w momencie w którym twierdzisz,że więcej dziur to mniej sera Więcej dziur to więcej dziur i tyle Nie ma to żadnego wpływu na ilość sera.
@msmsms Bez przesady. Po co mają się schylać po takie drobne i wystawiać tyłek na kopniaki gdy ktoś to zauważy skoro całkiem legalnie mogą brać pełnymi garściami. Lud nie wybaczyłby im tego gdyby rozrzucali w tłum jałmużnę, a ich ludzie im ją wyrywali.
@Evrile Więcej sera, to po prostu więcej sera a nie więcej dziur. Dziury masz w gratisie. A wyprowadzając drugie równanie twierdzisz, że więcej dziur wpływa na zmniejszenie ilości sera z pierwszego twierdzenia. Tu tkwi błąd.
Odpaliłem film "Swój chłopak" z 1988, słyszę pierwsze nuty które wpadają w ucho, a za chwilę informacja ,że muzyka - Eric Clapton. Zapowiada się fajny film.
@RosjaninBut No ale takie obniżenie podatków i zrobienie z Polski raju podatkowego może nie naprawiłoby sytuacji, ale na pewno byłoby niezłym początkiem.
No i gitara Prawdopodobnie skończy się karą odstraszającą na tyle wysoką aby kluby które będą próbowały uczestniczyć w podobnych przedsięwzięciach wiedziały,że palą za sobą wszystkie mosty.
@Nihas Wiem, że poślica to lepsze określenie i tyle. Posłanka kojarzy mi się z tym co leży na łóżku Podobnie jak np. kierowniczka to zdrobniale cześć samochodu.
0
@BulaKG Pep tu nie wróci.
1
Jak myślicie? Czy jeśli Aguero da Barcelonie tyle co Cavani dla MU to będzie dobry wynik? Ja biorę to w ciemno i byłbym bardzo zadowolony gdyby tak się u nas prezentował
0
@Quavosk No widzisz. A mnie nie. Co nie znaczy że mnie to bawi.
0
@Quavosk Bawi cię to, że każdego dnia Chińczycy mordują Ujgurów?
0
@Quavosk Ale skąd założenie, że ten moment jest dla mnie smutny?
1
@Quavosk Nie powiem - rozbawił mnie ten wpis.
0
@macio_944 To WOŚP jest tak znaną marką za granicą, że nazywają ronda jej mianem?
0
@Majkel34 No ale co powiedział? Przecież to nie ma ciągu dalszego.
0
@clyde Gdyby to się zdarzyło w moim otoczeniu to gwarantuję, że tak niska kara od sądu nie byłaby jedyna jaką by poniósł sprawca.
0
@Evrile Może to i żart ale jeśli tak to dla mnie jakoś mało śmieszny.
0
@Evrile Nie jest to logiczne - błąd leży w momencie w którym twierdzisz,że więcej dziur to mniej sera Więcej dziur to więcej dziur i tyle Nie ma to żadnego wpływu na ilość sera.
0
@Stanio87 No ale samochód a 5 tysięcy to jest jednak różnica.
0
@msmsms Bez przesady. Po co mają się schylać po takie drobne i wystawiać tyłek na kopniaki gdy ktoś to zauważy skoro całkiem legalnie mogą brać pełnymi garściami. Lud nie wybaczyłby im tego gdyby rozrzucali w tłum jałmużnę, a ich ludzie im ją wyrywali.
0
@msmsms Czy ja wiem? Czysto technicznie chyba jest to możliwe skoro system generuje kod QR, to chyba jest możliwe aby te kody zliczał i wyłapywał.
2
@Bykunn No ci co przeglądają i wrzucają to są raczej tego świadomi. Ale mogą też być osoby nieświadome wiec nie zaszkodzi małe przypomnienie.
0
@Evrile Więcej sera, to po prostu więcej sera a nie więcej dziur. Dziury masz w gratisie. A wyprowadzając drugie równanie twierdzisz, że więcej dziur wpływa na zmniejszenie ilości sera z pierwszego twierdzenia. Tu tkwi błąd.
0
@Przemas8411 Pozostałe kluby przecież już ukarali więc jakieś podstawy do tego mieli Chyba, że się wycofali z tych kar ale nic o tym nie wiem.
2
Odpaliłem film "Swój chłopak" z 1988, słyszę pierwsze nuty które wpadają w ucho, a za chwilę informacja ,że muzyka - Eric Clapton. Zapowiada się fajny film.
3
@Colon Po prostu za bardzo się ekscytują światopoglądowymi sprawami, które tak naprawdę w małym stopniu wpływają na ich życie.
2
@Colon Przypadek Gwiazdowskiego pokazał, że nie ma obecnie zapotrzebowania na taką partię.
0
@RosjaninBut No ale takie obniżenie podatków i zrobienie z Polski raju podatkowego może nie naprawiłoby sytuacji, ale na pewno byłoby niezłym początkiem.
0
@Khajio Gdyby jeszcze przewidział wejście Lingardinho to rozwaliłby system.
1
No i gitara Prawdopodobnie skończy się karą odstraszającą na tyle wysoką aby kluby które będą próbowały uczestniczyć w podobnych przedsięwzięciach wiedziały,że palą za sobą wszystkie mosty.
0
@Simusamu10 Hydrauliczka, żołnierka, motorniczka,
0
@Nihas Wiem, że poślica to lepsze określenie i tyle. Posłanka kojarzy mi się z tym co leży na łóżku Podobnie jak np. kierowniczka to zdrobniale cześć samochodu.
1
@wyjasniecie Posłanka to się mówi na to czym masz łóżko przykryte.
3
@JimMorrisonFCB Jest jeszcze taka mała kierownica, poślica, itd.
0
@Roobo Multikonto już się uaktywniło więc w sumie większych zmian tu nie widać.
0
@Chwytak To już taki typ człowieka, że jak przez drzwi go wyrzucisz, to ci przez okno na krzywy ryj się wepcha. Jedyne wyjście to ignorować takich ...
1
@wyjasniecie Lepiej nie - już Ukraińcy przyjęli takiego jednego Sławomira N. do pracy u siebie i tylko wstydu nam narobił.