@icon3520 A jaki masz problem aby użyć lewarka, odkręcić koła i zawieźć na wulkanizację aby zdjęli nowe a założyli w zamian te które leżą u nich przeznaczone do recyklingu? Bez wyważania i zdejmowania kół z auta to wezmą za to parę groszy. A opony oddadzą ci z darmo bo odejdzie im koszt recyklingu Przynajmniej u nas w mieście tak jest, że te opony leżą gdzieś za warsztatem i kto chce to może sobie je zabierać.
@wyjasniecie Jeśli nie likwidacja, to przynajmniej ustanowienie takich mechanizmów które uniemożliwią zawłaszczanie mediów publicznych przez jakąkolwiek partię. Choć to raczej karkołomne zadanie.
@geass No ale ten komentarz może kogoś skłoni do zainteresowania się tą książką. Twój komentarz może ma sens na forum gdzie ludzie cię znają osobiście, ale na anonimowym forum? Poza tym że inni anonimowi użytkownicy będą cię za niego krytykować?
0
@Criss18Barca Nie wiem jak u ciebie, ale u mnie nikt nie atakuje zaszczepionych osób. No bo w sumie jak je rozpoznać na mieście?
0
@icon3520 A jaki masz problem aby użyć lewarka, odkręcić koła i zawieźć na wulkanizację aby zdjęli nowe a założyli w zamian te które leżą u nich przeznaczone do recyklingu? Bez wyważania i zdejmowania kół z auta to wezmą za to parę groszy. A opony oddadzą ci z darmo bo odejdzie im koszt recyklingu Przynajmniej u nas w mieście tak jest, że te opony leżą gdzieś za warsztatem i kto chce to może sobie je zabierać.
1
@AV0CAD0 A o co chodzi z tymi flagami, bo nie za bardzo rozumiem po co one są?
2
@Bykunn A mnie przykład Paulinho nauczył aby nie krytykować zbytnio sprowadzanych zawodników przed pierwszym gwizdkiem.
0
@Gwyn Przeciez juz raz to zrobili
0
@Chwytak W pewnym momencie Jaś próbował się przebić z narracją,że dwuznaczne żarty to też gwałt na kobiecie, więc ...
0
@Sulimo O Panie Ktoś tu wraca do prehistorii. Kiedyś takie coś to się nazywało Złote myśli i pisało się w zeszytach koleżankom w szkole.
0
@tomek8756 Serio? To ktoś z polityki?
0
@wyjasniecie Jeśli nie likwidacja, to przynajmniej ustanowienie takich mechanizmów które uniemożliwią zawłaszczanie mediów publicznych przez jakąkolwiek partię. Choć to raczej karkołomne zadanie.
0
@Mixtape To w końcu rozgrywają ten turniej czy nie?
4
@tomek8756 Zależy co rozumiesz pod pojęciem dobry wynik, bo jeśli chodzi ci o przegraną max dwoma bramkami różnicy to myślę, że jakieś szanse są.
0
@geass No to przecież napisałeś co chciałeś, a ja napisałem co o tym myślę i tyle.
0
@ranger3120 Weź człowieku omijaj podobne newsy, żyj swoim życiem a zaręczam ci, że będziesz spokojniejszy.
2
@Majkel34 Dlatego robisz bardzo dobrą robotę i wrzucaj nadal podobne posty w formie krótkich ciekawostek.
0
@VirtuoZ Ale serio czymś się różni ta koszula od innych gdyby zataić nazwisko projektanta?
0
@masq Dziwne porównanie.
0
@Colon Że co? Nie kumam
0
@BorzyKrzys A o kim piszesz?
0
@geass Oczywiście, że będziesz. Nic mi do tego. Po prostu informuję cię, co o tym myślę, choć wiem, że cię to nie interesuje.
0
@geass No raczej,że o sobie Skoro nikt inny nie krytykuje to chyba jasne.
0
@Chakalaka To twoje zdanie. Ja mam odmienne na ten temat.
2
@Chakalaka Trochę nieaktualne te dane bo sprzed 5 lat.
0
@geass No ale ten komentarz może kogoś skłoni do zainteresowania się tą książką. Twój komentarz może ma sens na forum gdzie ludzie cię znają osobiście, ale na anonimowym forum? Poza tym że inni anonimowi użytkownicy będą cię za niego krytykować?
1
@Chakalaka Jakieś źródła odnośnie tych fizycznych aktów agresji? Bo chyba nie da się określić jako agresję narrację obozu rządzącego.
0
@Chakalaka Żołnierzom Wyklętym. Pytałeś co kto o nich sądzi
0
@Chakalaka Cześć i chwała Bohaterom.
2
@Chakalaka Eskalacja agresji? Gdzie ty mieszkasz skoro takie rzeczy dostrzegasz?
0
@geass Nie no spoko. Pewnie, że można pisać wszystko. Tylko ciekawi mnie jaki jest sens informować o tym na forum.
0
@klopx "macie tej szczepionki jeszcze?
0
@geass Ale, że tak spytam - po co o tym kogoś informujesz? Niech zgadnę. Morsujesz?