1

@EdinsonCavani Szczerze to nie mam pojęcia o co w tym chodzi.

1

@wyjasniecie Szczepionki to też jest podział na lewicę i prawicę? Nie rozumiem po co w ogóle te podziały i zbędne wrzucanie ludzi raz do jednego, raz do drugiego worka Nie wystarczy podział na za i przeciw w jakimś konkretnym temacie? Jest to łatwiejsze bo nie trzeba uwzględniać powodów z jakich ktoś dokonuje wyboru.

0

@msmsms O podatku Kapeli.

0

@wyjasniecie No to po której stronie mnie szufladkujesz? Kara śmierci - jak wywnioskowałeś jestem przeciw, małżeństwa homosi - też jestem przeciw. Czekam na werdykt w sprawie.

0

@puyol_presidend5 Nagrania monitoringu nie są stuprocentowym dowodem w sądach. Można podważyć ich wiarygodność.

0

@wyjasniecie To wytłumacz mi gdzie w takim razie jest moje miejsce skoro jestem i za i przeciw? Czyli moralnie i etycznie dopuszczam istnienie kary śmierci, ale uważam, że system prawny na całym świecie jest zbyt wypaczony i zbyt często się myli i gdyby było referendum na ten temat to zagłosowałbym przeciw. Gdzie mnie umieścisz?

0

@John_Doe No też trochę kojarzę. Ciekawy film.

6

@wyjasniecie Sam to sobie dopowiedziałeś. Na jakiej niby podstawie w przypadku kary śmierci ktoś kto opowiada się za lub przeciw miałby być szufladkowany po jednej ze stron?

1

@msmsms I cyk 90% podatku od tego.

13

@wyjasniecie Dlaczego różnicujesz ludzi na prawą stronę i jakąś inną, zwłaszcza w odniesieniu do tamtej dyskusji i wrzucasz wszystkich do jednego worka? Nie wszyscy "z prawej strony" popierali tamten pomysł. Nie wiem też czy samą @clyde też można zaszufladkować jako "prawą stronę dyskusji". Jakie kryteria należy spełniać abyś tam kogoś wrzucił?

6

@puyol_presidend5 Polecam film Polowanie z Madsem Mikkelsenem w roli głównej. Daje do myślenia

0

@KapiFCB No bez jaj.

0

@myscooter Chodzi mi o sposób w jaki ma to konkretnie działać i do czego ma służyć w praktyce.

0

@Mr8lack Kwestia podejścia. To tak jak z tym słynnym swego czasu skinem, który uratował człowieka. Ktoś pamięta jak?

0

Wiedzieliście, że dziurka w skuwce długopisu powstała po to aby ratować ludzkie życie?

0

@NaFazieHitman O co w tym wszystkim chodzi?

2

@Chakalaka John Doe podał 2 argumenty których nie da się obalić. Nie jest to ani normalne, ani naturalne. Na jakiej podstawie twierdzisz, że jest inaczej?

1

@MesQueUnClub_87 Otóż to. Gdyby ludzie wyłączyli telewizję oraz nie docierały do nich żadne informacje na temat Covid to nawet by nie zauważyli, że coś takiego istnieje.

0

@Batys Pisałem dziś to już raz - może to po prostu pomaga ludziom spuścić troche pary Jeśli tak jest to bardzo dobrze Im więcej jadu upuszczonego w necie, tym wieksza szansa na to że w realu będzie go mniej.

0

@Barca1992 Największy debilizm jaki do tej pory wymyśliła ludzkość. Podobny eksperyment przeprowadzano w Finlandii i każdy może przeanalizować wyniki jakie to przyniosło.

0

@Mow_mi_Douglas A może właśnie wnoszą coś pozytywnego, bo jak ludzie upuszczą z siebie trochę jadu w internecie, to jest go potem mniej w realnym życiu.

1

@wyjasniecie Myślę, że okopress to najgorszy szmatławiec, więc nawet nie warto się do tego odnosić.

0

@Zip To nie sen Tak wyglądał zeszły tydzień, gdy pewien prowokator miał bana, a jego multikonto nie było tak aktywne jak pierwowzór.

0

@Witekk10 Ale chodzi o objawy depresji związane z pandemią, czy związane z lockdownem? Bo to jest różnica.

0

@klemens100 Nadal nie piszesz nic o tym jak można ustalić liczbę niezgłaszanych gwałtów. Bo rozumiem że chciałbyś porównać tą małą ilość zgłaszanych w Polsce w stosunku do innych krajów Europy. Tylko do których chcesz to porównać bo tam też rozbieżności są znaczące.

1

@klemens100 Skoro nie zgłaszają, to w jaki sposób można oszacować że to akurat 90%? Czemu nie 20,50 czy 70? Jaką metodę badawczą zastosowano aby to ustalić?

3

@klemens100 No sorry, ale takie wyliczenia z dupy wręcz prosiły się o taką ripostę.

2

@klemens100 A co w przypadku gdy co rok przez te 82 lata będzie gwałcone tylko te 30 tys tych samych kobiet? Poza tym co one byłyby gwałcone już w kołysce skoro mnożysz to przez średnią długość życia kobiety?

0

@michal26 Do jakiego przestępstwa się przyznał?

0

@DonMatteo901 Może ci umknęło, ale on uważa też, że dwuznaczne żarty wobec kobiet to też forma gwałtu. Więc skoro tak definiuje gwałt to się nie dziwię że zna sporo gwałcicieli.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?