0

@jakub1906 Tzn o co chodzi dokładnie?

0

@kubix05 A dzisiaj zakazali nawet tego Chory świat

1

@YeastMoss Ale pierwszą grubszą kasę zarobił właśnie w Polsce. Po tym gdy zobaczył jaki na wschodzie Europy panuje burdel to postanowił kontynuować to w Rosji i tam już wszedł na zupełnie inny poziom. Ale największą wartością tej książki jest tak jak piszesz właśnie opis tego co się u nas działo z perspektywy człowieka z zewnątrz.

0

@marcin000019 Piękne słowa.

1

@YeastMoss Świetna pozycja. A zwłaszcza ten wątek o ówczesnej Polsce, gdy Polacy płacili kupę kasy firmom doradczym z USA, a one przysyłały jako eksperta człowieka który dopiero co skończył studia A potem gdy zobaczył na własne oczy co tu się dzieje, to w krótkim czasie dorobił się majątku podczas złodziejskiej prywatyzacji.

0

@vangoor Popatrz lepiej jakie transfery wykonała czelsi przed tym sezonem, a potem najlepiej usuń ten komentarz.

1

@amanter I prawidłowo Liczę na to że jednak znajdą jakieś kruczki prawne i wyrzucą całą trójkę z LM.

0

@Mistrzu888 Po co mieszać sport z polityką? Nie lubię czelsi ale to już lekka przesada

0

@Borneo Wypadałoby podać źródło. Można też włożyć rękę do ognia, ale jaki jest sens działać na swoją szkodę?

0

@Borneo Mówię o przeciwwskazaniach z ulotek szczepionki. Są ogólnodostępne więc jak nie wiesz to możesz sobie sprawdzić.

0

@mrboom Niech się zgłosi do profesor Środy albo Żukowskiej. One wyjaśnią tym co się czepiają, że po prostu urodził go jego ojciec. Takie rzeczy się zdarzają przecież.

0

No jasne - tego się można było przecież spodziewać, prawda?
"Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w swoim komunikacie podkreśliło, że opłata reprograficzna nie jest nowym podatkiem, bo nie będzie wpływać do budżetu państwa czy też samorządu".

0

@Majkel34 Szczerze to gdyby nie internet to nawet bym się nigdy nie dowiedział, że ktokolwiek na tym nienajlepszym ze światów może mieć podobny problem. Człowiek myślał, że po obejrzeniu wszystkich filmów Barei nic go już w życiu nie zaskoczy - a tu - proszę bardzo.

0

@Borneo Nie no spoko. To napisz jeszcze tak dla jasności co myślisz o tych nieodpowiedzialnych skurczybykach, którzy mają różne przeciwwskazania do szczepień i nie MOGĄ być zaszczepieni. Chętnie się dowiem jakie masz zdanie na ich temat i na temat ich praw.

1

@CzarnyKapelusz Noo. To już poważna sprawa. Zwłaszcza sprzed ekranu.

0

@Borneo Nie mówimy o przyjęciu do pracy, nie mówimy o korzyściach z przyjmowania szczepionek. Mówimy o bezprawnym zwalnianiu z pracy. Tyle.

0

@Borneo Z tym przepisem który to umożliwia to bym tak nie przesadzał. Pierwsze sprawy sądowe szybko wyjaśnią tą kwestię. Tym bardziej, że nie ma żadnych dowodów na to, że osoby nieszczepione różnią się od szczepionych jeśli chodzi o kwestię przenoszenia wirusa. Więc o jakiej ochronie mowa.

0

@CzarnyKapelusz A na czym to Twoje wsparcie miałoby polegać?

0

@Borneo Ale to już się łapie na tą loterię czy jeszcze nie?

0

Z cyklu książki warte przeczytania - "Wyrwa" Wojciech Chmielarz.
Thriller psychologiczny w pełnym znaczeniu obydwu tych słów. Lektura tej książki to podróż w nieznane. Nic tu nie jest przewidywalne, a opisana historia mogła się wydarzyć naprawdę. Poza tym jak to zwykle u tego autora nie spotkamy tu ani jednego bohatera czarnobiałego. Wszyscy są w kolorach szarości. Nawet ci którzy wydają się pozytywni w pewnym momencie robią (lub odkrywamy w ich przeszłości), coś co stawia ich w zupełnie innym świetle. Świat opisany przez Chmielarza można porównać do rzeczywistości jaką przedstawia nam na ekranie Smarzowski. A na dodatek po lekturze zostaje jeden dość ważny niewyjaśniony wątek i możemy podobnie jak bohaterowie książki domyślać się tylko, czy czyn który w pewnym momencie popełnili był przynajmniej z ich punktu widzenia uzasadniony. Gorąco polecam.

0

Pełna zgoda typie- daj przykład, weź na siebie odpowiedzialność, idź stąd i nie wracaj.

0

@Borneo Ale tak właśnie działa rynek. Artyści godzą się na te stawki bo im to pasuje. Chcesz jechać autostradą to musisz zapłacić. Ale nikt nie broni ci jechać drogami gorszej jakości dłużej i wolniej. Twój wybór. Przymusu nie ma.

0

@Borneo No ale dlaczego serwisy streamingowe mają nie zarabiać? Stanowski jasno to wytłumaczył Bez takiego serwisu muzyk nie miałby tak łatwej możliwości aby dotrzeć do słuchacza jednocześnie w każdym zakątku ziemi. I za tą możliwość niech sobie zarabia tyle ile muzycy mu się zgodzą zapłacić A co do koncertów to już wydaje się że ten problem lada dzień zniknie i ostatni rok to była wyjątkowa sprawa. Państwo nawet chciało im pomóc, ale wybuchła medialna afera i to odwołali. Moim zdaniem niesłusznie bo państwo powinno zapłacić każdej branży w której ogłosili zakazy i obostrzenia.

0

@Borneo Telewizor daje możliwość kopiowania? Tablet daje możliwość kopiowania? A skoro to ma dotyczyć prawa autorskiego to co z grami czy programami? Ani słowa o tych przypadkach Ta ustawa ma drugie dno i nie ma nic wspólnego z prawem autorskim

0

@Borneo Ale co tu ma do rzeczy prawo autorskie? Tu chodzi tylko i wyłącznie o to, że PIS chce zlikwidować całkowicie umowy śmieciowe- umowy o dzieło i umowy zlecenia A artyści korzystają głównie z takich form zatrudnienia i wówczas zostaliby całkowicie wyrzuceni z systemu. Szkoda, że nikt o tym nie wspomina.

0

@wyjasniecie Czy tak długi opis osoby w stosunku do istoty treści w tej wypowiedzi to nie jest przesada? Zachowaj proporcje bo to jest mało czytelne.

1

@MesQueUnClub96 To przecież jego stary.

0

@PatrykBarca Jeśli jedno wynika z drugiego to jakość i ilość wychowanków trafiających do pierwszego zespołu wymusi grę w wyższej lidze. Ale wolę aby trener stawiał na kreatywność i technikę nawet za cenę przegranych meczy niż walczył o wynik i wystawiał fizycznych osiłków.

0

@tristan87 Naćpany bredzi głównie wtedy gdy jest pod wpływem. Ten osobnik bredzi cały czas z tego co widzę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?