@macio_944 No i po co narzekasz? Nic tylko krytykujesz oraz zioniesz pesymizmem i niechęcią Co już sobie ponarzekać nie można? Wszystko już tym ludziom przeszkadza
@Kgorecki2500 No i kwestia tego czy nadal będziemy produkować jaja, mleko itp. W takich przypadkach mięso nadal będzie niejako "produktem ubocznym". Poza tym pozostaje kwestia nawożenia upraw. Większe zapotrzebowanie na produkty roślinne wymagałoby stosowania większej ilości nawozów sztucznych, co obecnie jest zwalczane.
@Ojciec5tkidzieci Dla mnie to zmiany na minus, choć akurat dla mnie niewiele zmienią. Chętnie zobaczę za to statystyki po roku obowiązywania tych przepisów, a zwłaszcza jaki będzie wzrost liczby wypadków w okolicy przejść dla pieszych. Bo stawiam na to, że to się do tego przyczyni.
@patry295 Ale on nie pyta czy jest to nielegalne tylko czy jest to niemoralne. A skoro można zgrzeszyć myślą, mową i uczynkiem to tak . Samo myślenie o czymś może być niemoralne.
@Stoiczkow Ale że dożyliśmy czasów, że trzeba powtarzać ludziom takie oczywiste rzeczy? Niedługo dojdziemy do momentu w którym będziemy tłumaczyć ludziom co to jest 2+2
@YeastMoss Ale pierwszą grubszą kasę zarobił właśnie w Polsce. Po tym gdy zobaczył jaki na wschodzie Europy panuje burdel to postanowił kontynuować to w Rosji i tam już wszedł na zupełnie inny poziom. Ale największą wartością tej książki jest tak jak piszesz właśnie opis tego co się u nas działo z perspektywy człowieka z zewnątrz.
@YeastMoss Świetna pozycja. A zwłaszcza ten wątek o ówczesnej Polsce, gdy Polacy płacili kupę kasy firmom doradczym z USA, a one przysyłały jako eksperta człowieka który dopiero co skończył studia A potem gdy zobaczył na własne oczy co tu się dzieje, to w krótkim czasie dorobił się majątku podczas złodziejskiej prywatyzacji.
@mrboom Niech się zgłosi do profesor Środy albo Żukowskiej. One wyjaśnią tym co się czepiają, że po prostu urodził go jego ojciec. Takie rzeczy się zdarzają przecież.
No jasne - tego się można było przecież spodziewać, prawda? "Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w swoim komunikacie podkreśliło, że opłata reprograficzna nie jest nowym podatkiem, bo nie będzie wpływać do budżetu państwa czy też samorządu".
0
@Chakalaka Cześć i chwała Bohaterom.
2
@Chakalaka Eskalacja agresji? Gdzie ty mieszkasz skoro takie rzeczy dostrzegasz?
0
@geass Nie no spoko. Pewnie, że można pisać wszystko. Tylko ciekawi mnie jaki jest sens informować o tym na forum.
0
@klopx "macie tej szczepionki jeszcze?
0
@geass Ale, że tak spytam - po co o tym kogoś informujesz? Niech zgadnę. Morsujesz?
0
@macio_944 No i po co narzekasz? Nic tylko krytykujesz oraz zioniesz pesymizmem i niechęcią Co już sobie ponarzekać nie można? Wszystko już tym ludziom przeszkadza
1
@HighestInTheRoom No w sumie to nic dziwnego że chce siano. Tyle że on chce to siano od tych, którzy w dupie mają jego i jego poezję.
0
@mekston Szczerze to wolałbym aby to się odbyło za rok i na spokojnie bez Euro w tym samym czasie byłoby co oglądać.
4
@barteggg08 Aguero poczytał co piszą o nim na La Rambli i teraz się waha.
6
@Kgorecki2500 No i kwestia tego czy nadal będziemy produkować jaja, mleko itp. W takich przypadkach mięso nadal będzie niejako "produktem ubocznym". Poza tym pozostaje kwestia nawożenia upraw. Większe zapotrzebowanie na produkty roślinne wymagałoby stosowania większej ilości nawozów sztucznych, co obecnie jest zwalczane.
1
@Quavosk Gandhi, Hitler i Gates - te postacie kojarzę. Ale kim u diabła jest ta Spurek?
1
@AFA90 To może w Polsce?
1
@Ojciec5tkidzieci Dla mnie to zmiany na minus, choć akurat dla mnie niewiele zmienią. Chętnie zobaczę za to statystyki po roku obowiązywania tych przepisów, a zwłaszcza jaki będzie wzrost liczby wypadków w okolicy przejść dla pieszych. Bo stawiam na to, że to się do tego przyczyni.
0
@VbamboeB Ale jak zapłacisz to co należy to będziesz żył w lepszym kraju. Nie musisz tego rozumieć.
1
@sawyer00 Jeśli zmieni format, to skąd ludzie będą wiedzieć , że pomimo bana on nadal się tu produkuje?
1
@jordus100 Tak gwoli przypomnienia- szczepionka na Covid nadal nie została wpisana do katalogu szczepień obowiązkowych. Dziękuję. Do widzenia.
1
@patry295 Ale on nie pyta czy jest to nielegalne tylko czy jest to niemoralne. A skoro można zgrzeszyć myślą, mową i uczynkiem to tak . Samo myślenie o czymś może być niemoralne.
2
@Stoiczkow Ale że dożyliśmy czasów, że trzeba powtarzać ludziom takie oczywiste rzeczy? Niedługo dojdziemy do momentu w którym będziemy tłumaczyć ludziom co to jest 2+2
0
@jakub1906 Tzn o co chodzi dokładnie?
0
@kubix05 A dzisiaj zakazali nawet tego Chory świat
1
@YeastMoss Ale pierwszą grubszą kasę zarobił właśnie w Polsce. Po tym gdy zobaczył jaki na wschodzie Europy panuje burdel to postanowił kontynuować to w Rosji i tam już wszedł na zupełnie inny poziom. Ale największą wartością tej książki jest tak jak piszesz właśnie opis tego co się u nas działo z perspektywy człowieka z zewnątrz.
0
@marcin000019 Piękne słowa.
1
@YeastMoss Świetna pozycja. A zwłaszcza ten wątek o ówczesnej Polsce, gdy Polacy płacili kupę kasy firmom doradczym z USA, a one przysyłały jako eksperta człowieka który dopiero co skończył studia A potem gdy zobaczył na własne oczy co tu się dzieje, to w krótkim czasie dorobił się majątku podczas złodziejskiej prywatyzacji.
0
@vangoor Popatrz lepiej jakie transfery wykonała czelsi przed tym sezonem, a potem najlepiej usuń ten komentarz.
1
@amanter I prawidłowo Liczę na to że jednak znajdą jakieś kruczki prawne i wyrzucą całą trójkę z LM.
0
@Mistrzu888 Po co mieszać sport z polityką? Nie lubię czelsi ale to już lekka przesada
0
@Borneo Wypadałoby podać źródło. Można też włożyć rękę do ognia, ale jaki jest sens działać na swoją szkodę?
0
@Borneo Mówię o przeciwwskazaniach z ulotek szczepionki. Są ogólnodostępne więc jak nie wiesz to możesz sobie sprawdzić.
0
@mrboom Niech się zgłosi do profesor Środy albo Żukowskiej. One wyjaśnią tym co się czepiają, że po prostu urodził go jego ojciec. Takie rzeczy się zdarzają przecież.
0
No jasne - tego się można było przecież spodziewać, prawda?
"Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w swoim komunikacie podkreśliło, że opłata reprograficzna nie jest nowym podatkiem, bo nie będzie wpływać do budżetu państwa czy też samorządu".