@eosz Chyba mylicie bar ze striptizem z plażą nudystów Chcecie pooglądać ładne nagie ciała to idźcie na striptiz Plaża nudystów służy raczej ekshibicjonistom Albo inaczej - dla przyjemności widzów są odpowiednie lokale, dla przyjemności golasów jest plaża nudystów
@IronSanHybrid Taka mała ciekawostka dotycząca frekwencji - u nas jest taki paradoks że mój kumpel - praktycznie sąsiad oddalony ode mnie o 500 metrów ma pod górkę z głosowaniem Ponieważ ma inną miejscowość zamieszkania to zamiast tak jak ja podejść sobie spacerkiem 1,5 km do tego samego lokalu wyborczego co ja (tak jak x lat temu było to praktykowane) to od jakichś 5-6 lat jego lokal wyborczy znajduje się oddalony o około 10 km W taki sposób zamiast podbijać frekwencję - obniża się ją bo część osób na pewno zrezygnuje z głosowania z tego powodu
@plutonio Nie chcę cię zmartwić ale to że homoseksualizm wykreślono z listy chorób to nie był efekt jakichś jednoznacznych odkryć naukowych tylko wynik głosowania I to w dość kontrowersyjnych okolicznościach Dla mnie sprawa jest jasna - natura stworzyła seks po to aby się rozmnażać Skoro niektóre osobniki nie kierują swego popędu w tym jedynym słusznym celu no to coś jest z nimi nie tak Nawet jak nie nazwiesz tego chorobą to jest to odstępstwo od normy I tego nikt mi nie wmówi że to jest normalne zachowanie Tyle
@Mario96w Mówili że w tym roku będzie susza - wyjrzyjcie za okno Mówią -w ciągu kilku dekad czekają nas zmiany klimatyczne - ja mowię pocałujcie mnie w d--ę nieudacznicy
@Kompletny Aha Czyli przepraszam Pomyliłem się - po prostu cytujesz Janusza Korwina Mikke który także uważa tfu-demokrację za ustrój absurdalny w którym głupich jest zawsze więcej niż mądrych Jak tak to spoko
@NeroTFP Chłopcze - realizacja scenariuszy z Orwella i Kafki to zbyt wysokie progi dla naszych polskich polityków Owszem takie scenariusze są realizowane ale na całym świecie i wcale nie za sprawą polityków I za kurtyną - a ty się skupiasz na pajacykach które przed tobą odgrywają scenki Tym sposobem właśnie robisz to co według nich powinieneś robić - skupiasz się na obrazkach z telewizora, podniecasz się zagrywkami polityków niczym ze slapstickowej komedii a za twoimi plecami Wielki Brat zakłada ci kajdanki na ręce i wcale się z tym nie kryje Ba - sam mu w tym pomagasz i na wszystko się godzisz PS Gdyby wybory mogły coś zmienić to już dawno byłyby zakazane
@Comentateiro Jeśli to była rasistowska akcja to black lives matter także jest rasistowską akcją Amen Koniec kropka Innych wniosków nie da się stąd wyciągnąć
@arasz1819 Na tej samej zasadzie to wrzucę kamyczek do ogródka PO bo oni także nadszarpnęli zaufanie do instytucji państwa podwyższając wiek emerytalny A co wówczas zrobił TK? Poprosił o wyliczenia jaki wpływ na budżet ma ta decyzja Od tamtej pory uważam TK za ściek niegodny swojej nazwy TK powinien zajmować się wyłącznie przepisami a nie budżetem państwa To tak samo jakby sąd który osądza mordercę poprosił biegłego o wpływ ewentualnej odsiadki mordercy na budżet jego rodziny
@Zoker "Oczywiście dostałem informację, że już chodził tam człowiek, który oferował 10 zł lub czteropak piwa za oddanie głosu na PAD." I tym optymistycznym akcentem przekreśliłes cały swój wpis i włożyłeś go na półkę - "Bajki z mchu i paproci"
@l0Messini Ja wiem czy cymbał? Mnie tylko dziwi ze facet miał ciepłą posadkę w banku, przytulał co miesiąc kilka razy więcej niż teraz, nikt go nie znał , nikt na niego nie pluł Co go tknęło aby pójść w politykę? Przecież nie dążenie do władzy bo wiadomo kto teraz tak naprawdę rządzi Po co mu to w ogóle było?
@LuisSalvano Kara śmierci to bardzo dobry pomysł ale do tego musi istnieć bardzo dobry system - u nas jest jak jest więc najpierw należałoby go naprawić a nie zaczynać od dupy strony
@Europejczyk1980 Dziwne to trochę aby porównywać ludzi z największego klubu piłkarskiego na świecie z rządem kraju na peryferiach Europy których zmiecie za chwilkę wiatr historii ( zmiecie rząd a nie Polskę oczywiście)
0
@BarcaInfo Ale jazda Hehe Mistrz drugiego planu dziesięciolecia
0
@eosz Chyba mylicie bar ze striptizem z plażą nudystów Chcecie pooglądać ładne nagie ciała to idźcie na striptiz Plaża nudystów służy raczej ekshibicjonistom Albo inaczej - dla przyjemności widzów są odpowiednie lokale, dla przyjemności golasów jest plaża nudystów
2
@Jacu327 Nie my kolego - nie my
1
@deyna2018 A jak teraz wyglądaja turnusy? Teraz wszędzie trzeba się liczyć z tym że jak trafi się w grupie ktoś chory to wszystkich czeka kwarantanna
0
@Wichurek Oczywiście na Messiego Nawet jak skończy karierę
0
@Mns21 To znaczy że wskazało mi miejsce na tym wykresie zbliżone do Reagana
1
@IronSanHybrid Taka mała ciekawostka dotycząca frekwencji - u nas jest taki paradoks że mój kumpel - praktycznie sąsiad oddalony ode mnie o 500 metrów ma pod górkę z głosowaniem Ponieważ ma inną miejscowość zamieszkania to zamiast tak jak ja podejść sobie spacerkiem 1,5 km do tego samego lokalu wyborczego co ja (tak jak x lat temu było to praktykowane) to od jakichś 5-6 lat jego lokal wyborczy znajduje się oddalony o około 10 km W taki sposób zamiast podbijać frekwencję - obniża się ją bo część osób na pewno zrezygnuje z głosowania z tego powodu
0
@Mns21 Ronald Reagan
4
@plutonio Nie chcę cię zmartwić ale to że homoseksualizm wykreślono z listy chorób to nie był efekt jakichś jednoznacznych odkryć naukowych tylko wynik głosowania I to w dość kontrowersyjnych okolicznościach Dla mnie sprawa jest jasna - natura stworzyła seks po to aby się rozmnażać Skoro niektóre osobniki nie kierują swego popędu w tym jedynym słusznym celu no to coś jest z nimi nie tak Nawet jak nie nazwiesz tego chorobą to jest to odstępstwo od normy I tego nikt mi nie wmówi że to jest normalne zachowanie Tyle
0
@kulka Messi - "Ale to nie do mnie tak . Do mnie nie"
1
@Mario96w Mówili że w tym roku będzie susza - wyjrzyjcie za okno Mówią -w ciągu kilku dekad czekają nas zmiany klimatyczne - ja mowię pocałujcie mnie w d--ę nieudacznicy
1
@D_Myrdal Bezsens - od tego są tłumacze Poza tym wybieramy prezydenta Polski a nie USA czy innego kraju
0
@Kompletny Aha Czyli przepraszam Pomyliłem się - po prostu cytujesz Janusza Korwina Mikke który także uważa tfu-demokrację za ustrój absurdalny w którym głupich jest zawsze więcej niż mądrych Jak tak to spoko
0
@NeroTFP Chłopcze - realizacja scenariuszy z Orwella i Kafki to zbyt wysokie progi dla naszych polskich polityków Owszem takie scenariusze są realizowane ale na całym świecie i wcale nie za sprawą polityków I za kurtyną - a ty się skupiasz na pajacykach które przed tobą odgrywają scenki Tym sposobem właśnie robisz to co według nich powinieneś robić - skupiasz się na obrazkach z telewizora, podniecasz się zagrywkami polityków niczym ze slapstickowej komedii a za twoimi plecami Wielki Brat zakłada ci kajdanki na ręce i wcale się z tym nie kryje Ba - sam mu w tym pomagasz i na wszystko się godzisz PS Gdyby wybory mogły coś zmienić to już dawno byłyby zakazane
0
@Kompletny Świetnie że też dzielisz ludzi na gorszy sort Pogratulować Nauki od Kaczora nie idą w las
0
@MarioVeB! Aha TVN - Trzeba Vepchnąć Naszych
1
@Comentateiro Jeśli to była rasistowska akcja to black lives matter także jest rasistowską akcją Amen Koniec kropka Innych wniosków nie da się stąd wyciągnąć
1
@arasz1819 Na tej samej zasadzie to wrzucę kamyczek do ogródka PO bo oni także nadszarpnęli zaufanie do instytucji państwa podwyższając wiek emerytalny A co wówczas zrobił TK? Poprosił o wyliczenia jaki wpływ na budżet ma ta decyzja Od tamtej pory uważam TK za ściek niegodny swojej nazwy TK powinien zajmować się wyłącznie przepisami a nie budżetem państwa To tak samo jakby sąd który osądza mordercę poprosił biegłego o wpływ ewentualnej odsiadki mordercy na budżet jego rodziny
1
@Zoker "Oczywiście dostałem informację, że już chodził tam człowiek, który oferował 10 zł lub czteropak piwa za oddanie głosu na PAD." I tym optymistycznym akcentem przekreśliłes cały swój wpis i włożyłeś go na półkę - "Bajki z mchu i paproci"
0
@Chakalaka Słabe, słabe
1
@l0Messini Ja wiem czy cymbał? Mnie tylko dziwi ze facet miał ciepłą posadkę w banku, przytulał co miesiąc kilka razy więcej niż teraz, nikt go nie znał , nikt na niego nie pluł Co go tknęło aby pójść w politykę? Przecież nie dążenie do władzy bo wiadomo kto teraz tak naprawdę rządzi Po co mu to w ogóle było?
0
@nwchades Statystyka to dziwka która tylko czasem daje d..y
0
@Naturopata A niech sobie wprowadzają - ludzie bez walki i tak nie dadzą sobie tego gówna wszczepić
0
@Jakchcesz Nie wierze ze robił to bez powodu - jak nie oprózniałes kieliszków jak inni to lał ci do napoju
0
@Chakalaka Jakie podatki - to tylko opłata
0
@LuisSalvano Kara śmierci to bardzo dobry pomysł ale do tego musi istnieć bardzo dobry system - u nas jest jak jest więc najpierw należałoby go naprawić a nie zaczynać od dupy strony
0
@Europejczyk1980 A czymże jest te kilkadziesiąt nawet lat w historii Polski? 123 lata zaborów także przykrył kurz historii
0
@Europejczyk1980 Dziwne to trochę aby porównywać ludzi z największego klubu piłkarskiego na świecie z rządem kraju na peryferiach Europy których zmiecie za chwilkę wiatr historii ( zmiecie rząd a nie Polskę oczywiście)
1
@matirix20 Nie kupuje żadnego zawodnika tylko sprowadzam ludzi od skautingu z Romy, BVB i Atalanty
1
@koziar I tak bywa - pies się topi, łańcuch pływa