5

@Elnuum Politycy nie lubią waszego podejścia Wolą fanatycznych zwolenników lub fanatycznych oponentów bo tych którzy kierują się rozumem a nie emocjami trudniej do siebie przekonać i utrzymać ich poparcie

0

@cules100pro Szanuję takie podejście Własnej roboty wszystko smakuje lepiej Ja się w to nie raczej nie wciągnę bo kiedyś spróbowałem zrobić swój ulubiony napitek - kwas chlebowy i nawet taka prostą recepturę spiep--łem Powodzenia

9

@Barcelismo Masz częściowa rację 2 mld na TVP to skandal Ale po co mieszać w to chore dzieci? Łykasz tą narrację jak pelikan Przecież to jest absurd Opozycja wymyśliła takie hasło a ludzie się na to nabierają Owszem 2 mld na TVP skreśla w moich oczach całą ta partię i tyle Zupełnie nie trzeba brnąć w to dalej bo po co

3

@Toretto Aha Tylko że tym sposobem włażą ci na głowę i srają na łeb A Hitler też nie od razu stworzył obozy śmierci dla Żydów tylko stopniowo kroczył po drodze tego szaleństwa

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@sebasek99 Kto to jest - uwaga cytuję -"Goldmann"?

0

@sebasek99 "Gdyby wybory mogły coś zmienić to już dawno byłyby zakazane" Tyle Wyborcy nie maja żadnego wpływy na politykę No może jedynie na poziomie samorządowym w mniejszych miejscowościach

0

@sebasek99 Może inaczej - polityka ma spory wpływ na człowieka ale ty czy ja jako człowiek nie mamy żadnego wpływu na politykę W sumie coś takiego jak z pogodą A skoro nie ma się wpływu to po co się kopać z koniem i ciągle to przeżywać?

0

@Chakalaka Ten z tyłu to Daniel Craig?

1

O proszę Hoffman u Mazurka doskonale wyjaśnił jakie powinno być podejście ludzi do wyborów - nie tylko do tych obecnych ale do wszystkich - od 5:58

Nigdy bym się nie spodziewał że akurat on tak trafnie to podsumuje

0

@Colon Ja tam bym wolał pogadać sobie na mieście z takim Żółtkiem niż z takim lalusiem Trzaskowskim albo nie daj Boże z Dudą

1

@MesQueUnClub96 Czy ty naprawdę myślisz że na wszystkich małych wsiach dochodzi do podobnych ekscesów? Człowieku - powielasz głupie stereotypy na podstawie zachowania jakiegoś skacowanego menela Po co to robisz?

0

@Colon Cóż rzecz gustu - ale czy wygląd to kryterium które trzeba w ogóle brać pod uwagę?

0

@Jordi10 Marne prowo Widać że to ustawka

1

@Bykunn Chłopie - nie tędy droga Nawet jak zapiszą to w ustawie to już widzę tą radosną twórczość na nazywanie takich samych stanowisk pracy różnymi mianami i innymi stawkami zaszeregowania aby to obejść Rynek zawsze znajdzie sposób aby przeskoczyć górki jakie stawiają ustawodawcy A tak swoją drogą to o ile lepszy byłby ten świat gdyby ci wszyscy lewicowi politycy założyli jakieś globalne koncerny i tam realizowali te swoje szczytne idee za swoją własna kasę Gdyby im nie wyszło to chociaż przestaliby przeszkadzać innym w normalnym rozwoju A gdyby jakim cudem taki koncern się utrzymał no to jeszcze lepiej

0

@Headliner9 Podobno facet jak wchodzi do sklepu obuwniczego to rzuca jedno pytanie Są buty w rozmiarze xx? Bierze i wychodzi Tyle Po co te rozkminy? Kto by sobie zawracał uwagę jakimiś nazwami czy markami

1

@Kapitan hawk Pamiętam typa - kiedyś dostał w papę na wizji od jakiegoś pederasty

0

@osa91 Warto dodać ze jakoś nikt nie kwapi się aby wreszcie zlikwidować taki absurd prawny jak opłaty za zatrzymywanie wód Czyli jeszcze raz po polsku - jeśli jakiś obywatel/firma robi coś za co całe państwo powinno być mu wdzięczne i go w tym wspierać to jeszcze dowalają mu za to opłaty I musi co 5 lat wystepować o zezwolenia

0

@Maniek9444 Jeden to Neymar a drugi to Ibra? Trochę niepodobny Strach pomyśleć co ten koronawirus robi z ludźmi

2

@Kapitan hawk To zależy - skoro Giertych potrafił się przefarbować to może i Biedroń byłby skłonny zmienić orientację i zostać gorliwym wyznawcą Jarka Wtedy twój scenariusz mógłby się spełnić

0

@Hushovt Nie przesadzaj - akurat reguły każdej debaty są zawsze negocjowane tygodniami przez sztaby i praktycznie zawsze kandydaci znają pytania z góry Inna sprawa że pamiętam jak tak Kaczyński chodził na rozmowy bez scenariusza z Lisem i Wojewódzkim Wyobrażasz sobie Dudę w takim pojedynku?

6

@marcin000019 Bo to chyba nie przedszkole Ale ogólnie fajne jest to jak zaczyna się teraz przymilanie do wyborców Konfederacji i punktowanie TVP za to że nie daje głosu wszystkim opcjom politycznym bez wyjątku Szkoda ze tak późno

4

@Barca1992 A mi to wisi i powiewa Mój kandydat nie przeszedł dalej wiec najbliższe 5 lat to będzie 5 lat stracone dla Polski Ja nie zamierzam popierać żadnego z obecnych kandydatów i przynajmniej będę miał czyste sumienie przez najbliższe 5 lat Tyle

0

@Jordi10 JKM chyba najprościej wyjaśnił jak należy zrozumieć że mówiąc o LGBT chodzi o ideologię czy pewne zjawisko a nie o ludzi Załóżmy że p. Kolenda Zaleska (która przyczyniła się do spopularyzowania tego debilnego hasła "ideologia a nie ludzie") piwie następujące zdanie "spotkałam się z LGBT" Czy jeśli ktoś powie wam takie zdanie to zrozumiecie je tak że ten ktoś spotkał się z jakimś gejem lub lesbijką? Czy że spotkał się z takim zjawiskiem? Nie rozumiem po co w ogóle używać takiej nowomowy skoro w języku polskim mamy lepsze słowa - typu pederasta i pederastia Wówczas jest jasno określone że chodzi albo o człowieka albo o zjawisko i nikt nikomu nie będzie wypaczał sensu zdania i wmawiał że ktoś odmawia gejom lub lesbijkom człowieczeństwa

0

@D1OS XXI wiek i nadal nie da się wykluczyć tak prostych sposobów na sfałszowanie głosów?

0

@BigDaglas Pamiętam jak kiedyś zatrudniłem się w Intermarche i przez pierwsze kilka dni było spoko do momentu gdy nadszedł dzień w którym bodajże Wisła Kraków walczyła w europejskich pucharach i rzuciłem tą pracę bo musiałem obejrzeć ten mecz

0

@lucas/catalan "Wszystko oczywiście w ramach ogólnego trendu walki z rasizmem i dyskryminacją" Jako biały człowiek czuję się takim postawieniem sprawy dyskryminowany i składam z tego powodu pozew przeciw Mercedesowi

12

@Barney Nie idę na wybory Po prostu nie dam rady aby moja ręka wytypowała któregokolwiek z tych kandydatów

0

@G9 Wierzysz w to że się w ogóle obudzą?

1

@Encore No wiesz - ostatnio tacy nawet wygrywają - patrz Ukraina i USA - Trump też prowadził kiedyś jakiś program

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?