0

@Kgorecki2500 A może po prostu te panie wyszły aby kupić alkohol dla swoich facetów?

0

@adi7adi8 Nadal nie widzę problemów.

1

@kubix05 Ale smaka narobiłeś. Wieki tego nie jadłem.

0

@Rifek Idiotyczne porównanie.

0

@Eklerek Nie przesadzaj. Na cmentarzach to raczej kradną,ale nie słychać aby jakos często dewastowali nagrobki,choć pewnie i takie zdarzenia występują.

1

@macio_944 Jeśli to jednorazowy turniej z taką obsadą to czemu nie?

0

@Herato Ja tu widzę trzech Francuzów tym zestawieniu....

2

@pt9 @Kessie @Luciano99 - jest robota. Podejmujecie się zlecenia?

0

0

@draxidox Tymczasem ta sama Europa podpisuje umowę Mercosur, gdy kraje Mercosur uzależniają się od dostaw nawozów z Rosji. Ma to sens

0

@mmaciass Czyżby szykował sie zwrot w polityce klimatycznej?

0

@Popitek12 120-130 km/h.

0

@Yoshi94 Pod most i niech tam siedzą. Społeczeństwo i tak ma zero pożytku z istnienia takich osobników.

0

@draxidox Jak ustalą ile czasu auto przebywa w Polsce? Co jesli na dzień wyjedzie z terenu UE? Bieg tego rocznego terminu jest przerywany? Tak wiele pytań, tak mało odpowiedzi....

6

Rozpocząłem wczoraj słuchanie audiobooka Grange'a pt "Wybranki". I juz na wstępie usłyszałem kuriozalne wyjaśnienie tłumaczki, w którym kajała się za używanie w przekładzie słów "pedał", "Cygan" itd. Czaicie to? Autor słynie z opisywania straszliwych zbrodni, dokładnych opisów tortur itd. Historia rozgrywa się w nazistowskiej III Rzeszy, a tłumaczka na wstępie przeprasza za używanie w przekładzie określonych słów? Co następne? Aktor przepraszający za wulgaryzmy? Wyobrażacie sobie Lindę który przed seansem Psów kaja się za słownictwo używane w filmie i tłumaczy że on tylko odgrywa rolę?

1

@Rastafarnianin Bez komentarza.

1

@mrboom A kto to wie czy ma czy nie ma?

1

@Roobo Nie rozumiem po co to teraz każdy publicznie ogłasza. Jest wolny wybór, niech każdy robi to co uważa.

0

@gumaz Powinni takim odpadom ucinać łapy przy łokciach.

2

@Rastafarnianin "gardzi ruskimi" Wydaje mi się, że minister spraw zagranicznych to powinien kierować się interesem kraju, a nie emocjami i osobistymi uprzedzeniami. Nie mówię, że tylko tym się kieruje, ale nawet jeśli to robi, to osoby,które chcą ukazać jego zalety raczej powinny to przemilczeć, a nie podkreślać.

0

@Walpiano Jako potwór Frankensteina,

0

@Zoker "Powiedział synowi Nawrockiego.." " to nie jest jego syn..." To się zdecyduj w końcu,bo to nie ma sensu co napisałeś

0

@adamek20151 Nie mam zielonego pojęcia i strzelam że o statuetkę.

0

@Krzysztof1987 Szwajcaria jest najlepsza - mieli wszystko w d--ie i robili interesy z każdym chętnym.

2

@ACMaldini3 United.

0

@szymonekk Nie jest - Pauleta strzeli hattricka i po zawodach. Chyba, że Tomek Kłos go powstrzyma..

0

@Kengo 1. Dembele
2. Yamal
3. Vitinha
5 Raphinha
11. Pedri

1

Dla tych co się ekscytują wczorajszym plebiscytem. Odpowiedzcie sobie co się liczy bardziej w sporcie - laur czy laurka. Dziękuję za uwagę.

1

@karolszymek Choćby Kane pokazuje,że będzie się liczył w tym wyścigu.

0

@BillyButcher Z tą pomocą Ukrainie to po pierwsze to już zbyt długo trwa i stąd ogólne znużenie tym tematem w społeczeństwie. Po drugie te nasze relacje z Ukrainą są jakie są, a ludzie oczekują w zamian choćby jakichś gestów. Natomiast co do słów Sikorskiego, to nie to, że mi to na przykład przeszkadza. Bardziej przeszkadza mi to jak niektóre osoby wręcz klaskają uszami aby Rosja to sprawdziła i byśmy faktycznie odpowiedzieli Rosji na prowokacje. Być może to jest nieuniknione, ale wolałbym aby nasi rządzący zabiegali aby to cały Sojusz odpowiadał na te prowokacje. Po części tak się dzieje, bo to chyba Holendrzy zestrzelili te drony. Ale warto to cały czas powtarzać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?