1

@D10SLEO No to może by śmieszyło jakby to dzieciak robił a nie jakiś stary koń.

2

@Ptasior Messi akurat chyba ma jakąś formę autyzmu czy Aspergera czy innego Parkinsona więc tu nie ma co porównywać pod względem zachowania.

4

@osa91 Powiem tylko xdddd.

1

@MadafakinGuy Oczywiście masz rację. Ale filmy z Seagalem miały swój czas,albo my jako widzowie po prostu mieliśmy odpowiedni wiek do tych filmów.

1

@LeszekFCB Israel je Srbija.

0

@Eto'o9 R10 Kanał Zero to dno,ale akurat za Walusia szacunek,choć moim zdaniem powinni postarać się inaczej potraktować tego człowieka.

0

@kuz Czyli nadzieja w muslimach,że może oni go trochę naprostują i przemówia do rozumu.

1

@Stinger_ Tak to jest ok, bo można sobie porównać tego co strzelił 5 goli w 6 meczach z takim Messim który to pomnożył ponad sto razy i uświadomić sobie jaki to kosmos.

0

@esem91 Przecież Winiary to nawet nie jest majonez tylko wyrób majonezopodobny.

0

@Encore Czekam z niecierpliwością. Ciekaw jestem jak by sobie poskładał drużynę w której nie miałby problemu z transferami

1

@Arden W końcu. Oby w pierwszej kadencji to załatwił, a w drugiej wtedy by się wziął za reparacje od ruskich.

0

@marcin62 No to nie pisz tak ogólnie Polacy tylko określ ich jakoś.
@Jurny Cytujac klasyka,to jak porównać odwagę do odważnika...

0

@BorzyKrzys Kos to świetny film z ostatnich lat,więc czasem cos się uda nam nakręcić.

5

@marcin62 Ja jestem Polakiem i jakos mnie to nie smieszy,więc czemu stosujesz takie uogólnienia?

0

@LeszekFCB To spotkajmy się w takim razie w połowie. Jest od tego ZUS i jest też pracodawca który jeśli ma wątpliwości co do okoliczności zwolnienia to moim zdaniem ma obowiązek aby o tym ZUS poinformować. Gdyby w tym przypadku na tym poprzestał,to byśmy na ten temat pewnie nie dyskutowali.

0

@LeszekFCB Tak brawo - może niekoniecznie za metodę,ale za sam fakt podjęcia walki z tą patologią lewych L-4. Jak w ogóle można zgłosić się do lekarza aby wydębić lewe zwolnienie. To mi w ogóle się w głowie nie mieści takie postępowanie. Naprawdę surowe kary powinny za to wlepiać. A ten konkretny przypadek to już i tak ZUS na szczęście wyjaśni i jeśli to faktycznie będzie nadużycie to niech jadą z nimi do zera.

0

@LeszekFCB Brawo - tępić takie społeczne pasożytnictwo z całą surowością. Za każde udowodnione lewe L-4 powinni z miejsca na 5 lat blokować korzystanie z publicznej służby zdrowia.

1

@Safrani To tak nie działa. Każda partia ma swoich Berkowiczów, Giertychów, Kowalskich, Żukowskie czy inne Jachiry. Właśnie po to aby przyciągnąć do siebie także skrajny elektorat. A ten rozsądniejszy i tak przyciągną ci rozsądniejsi politycy. Albo nawet nie tak że jedni są rozsądniejsi,a drudzy to oszołomy, tylko część z nich celowo kreuje taki wizerunek.

0

@Rifek Te zarzuty są obłędne. Przecież 90% treści w mediach i popkulturze podlega pod zarzut propagowania działań sprzecznych z prawem. W większości filmów czy gier jest przemoc itd.

0

@Gaz Można? Można. A panieneczki niech siedzą sobie w domu albo na trybunach jak im coś nie pasuje.

0

@Rifek Słowo przeciwko słowu.

0

@Encore Raczej nie chce mi się marnować czasu na takie historie.

0

@Rifek Sankcje to nie prowokacje.

1

@ShawnC FC Barcelona. Ostatnia podpowiedź jest jednoznaczna....

0

@Rifek Piszesz tak jakbyś oczekiwał, że Rosja skuli się w kącie i zacznie płakać. To oczywiste, że na pokaz musieli podjąć działania aby wyjść z twarzą. Nawet Iran po tym gdy dostał kilka razy w mordę to chociaż pokazywał fucka aby sie jakoś odgryźć za upokorzenia

0

@gumaz Ciekawe jak ci debile zachowaliby się w analogicznej sytuacji i czy stawiliby się sami na froncie.

0

@Comentateiro Pewnie robił to i przed tymi nalotami - jestem przekonany, że znajdą się takie wypowiedzi, ale jak widać tylko w tym momencie do ludzi to dotarło.

0

@Eto'o9 R10 Daje to jednak szanse na uniknięcie sytuacji ,ze jacyś gracze będą kontuzjowani i nie zagrają w żadnym meczu reprezentacji. Gdy te mecze są rozłożone przez cały sezon to jest szansa że ktoś wypadnie ale i ktoś wróci na dany mecz.

0

@Destructelli Lubię to określenie, nie wiem skąd się wzięło, ale idealnie pasuje do opisu sytuacji.

3

@Rifek Pewnie to,że ucięło to z miejsca ruskie prowokacje nakierowane na Turcję.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?