0

@damian16161212 No to przecież wiem w jakiej formie są. Liczę, że Amorim to w końcu poukłada. Ewentualnie czas aby Xavi się za to wziął.

0

@damian16161212 Nie widziałem. A ktoś mu każe to robić czy na własne życzenie to czyni?

0

@damian16161212 Żebyś wiedział że boli. Ale liczę że odrobią

2

Arabski klub strzela gola legendarnej angielskiej drużynie.

0

@Gall Ale tutaj nie ukradł dwa razy, bo skoro mu promile spadły, to cały czas za jedno upicie się chcą go dwa razy karać.

0

@marcin62 Jak można karać dwa razy za to samo przewinienie?

1

@tomek8756 Dziwnie piszesz Breslau.

0

@MsBarca Otóż nie.

0

@Hosh Weź chłopie. Obok diabłów Fergusona to nawet nie stali.

0

Szlag by ich strzelił.

0

Dubravja bronisz to. Byku

1

Kurczę. Tak blisko a tak daleko do konca meczu. Oby to utrzymali grając w 10.

0

@Konradowskyy Podasz jakieś argumenty na obalenie jego argumentów?

0

@Bastek1987 Dzięki za info. W takim razie najlepiej by było,aby nie wstawał z ławki do konca sezonu....

1

Dzisiaj ruszy maszyna Amorima i przejedzie jak walec po obywatelach.

0

@Kgorecki2500 Kto to robi według ciebie? Burmistrzowie? Chyba raczej mają doświadczenia jak chronić swoich obywateli. Nie widzę tu żadnego zgrzytu, tym bardziej że to jest ich miasto partnerskie.

1

@Laminedependencia Nie powiem - ciekawe, że przez dwie trzecie mszy słyszałeś jakąś nagonkę, skoro kazanie w którym ewentualnie ksiądz może przekazać własne przemyślenia trwa zwykle 1/3 mszy. Może trzeba było wyjąc słuchawki z uszu, albo przełączyć na inny kanał?

0

@tomek8756 Dlaczego cyrk? Sądzisz ze nie mają doświadczeń i wiedzy w tym zakresie?

1

@Bykunn Otóż to. Ale ludziom nie przetłumaczysz.

0

@Goscinnie Czyli to taka forma łapówki? Płacisz kasę za wizytę prywatną i z miejsca przesuwają ci termin?

0

@MesQueUnClub_87 Mam swoje zdanie na ten temat i będę je sobie publicznie wyrazał czy komus się to podoba czy nie. Jak się komus nie podoba to emigruj tam gdzie nie ma internetu i nie będziesz musiał się z moim zdaniem zapoznawać.

0

@Czyhrynski Warto też spojrzeć na to jak koty zabawiają się ze swoimi ofiarami i jak dla samej zabawy krzywdzą inne niewinne istoty. Tak więc karma wraca.....
Oczywiście z dystansem panowie i panie.....

0

@BorzyKrzys Przychodzi baba do lekarza i mówi - panie doktorze - to ja pokaże palcem gdzie mnie boli - dotyka stopy,uda,brzucha,dłoni,ramienia,ucha,nosa, głowy i mówi że wszędzie ją boli. A lekarz na to - palec do amputacji.

1

@Ku84fcb Arabia Saudyjska - argentyna Mundial 2022.

1

@Popitek12 Zdetronizował Emiliano M.?

4

@MesQueUnClub_87 A kogo to obchodzi? Jak ktoś nie ma warunków to niech się za to nie bierze.

0

@draxidox Ale chyba nie moga tego robić na tym samym sprzęcie?

0

@Roobo Chamstwo w stosunku do niektórych osobników jest wręcz wskazane.

0

@SelloutCrowd Klaskanie polskich posłów po wyborze Trumpa było niedopuszczalne,ale nie jest jasne,czy robili to umyślnie. Być może doszło wtedy do pomyłki.

0

@Cule1234 Króciutko z tym memem. Tu akurat miała rację. Z sojusznikami AfD w Polsce nikt nawet nie powinien rozmawiać chyba że w taki właśnie sposób.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?