@Kgorecki2500 Kto to robi według ciebie? Burmistrzowie? Chyba raczej mają doświadczenia jak chronić swoich obywateli. Nie widzę tu żadnego zgrzytu, tym bardziej że to jest ich miasto partnerskie.
@Laminedependencia Nie powiem - ciekawe, że przez dwie trzecie mszy słyszałeś jakąś nagonkę, skoro kazanie w którym ewentualnie ksiądz może przekazać własne przemyślenia trwa zwykle 1/3 mszy. Może trzeba było wyjąc słuchawki z uszu, albo przełączyć na inny kanał?
@MesQueUnClub_87 Mam swoje zdanie na ten temat i będę je sobie publicznie wyrazał czy komus się to podoba czy nie. Jak się komus nie podoba to emigruj tam gdzie nie ma internetu i nie będziesz musiał się z moim zdaniem zapoznawać.
@Czyhrynski Warto też spojrzeć na to jak koty zabawiają się ze swoimi ofiarami i jak dla samej zabawy krzywdzą inne niewinne istoty. Tak więc karma wraca..... Oczywiście z dystansem panowie i panie.....
@BorzyKrzys Przychodzi baba do lekarza i mówi - panie doktorze - to ja pokaże palcem gdzie mnie boli - dotyka stopy,uda,brzucha,dłoni,ramienia,ucha,nosa, głowy i mówi że wszędzie ją boli. A lekarz na to - palec do amputacji.
@SelloutCrowd Klaskanie polskich posłów po wyborze Trumpa było niedopuszczalne,ale nie jest jasne,czy robili to umyślnie. Być może doszło wtedy do pomyłki.
0
@damian16161212 No to przecież wiem w jakiej formie są. Liczę, że Amorim to w końcu poukłada. Ewentualnie czas aby Xavi się za to wziął.
0
@damian16161212 Nie widziałem. A ktoś mu każe to robić czy na własne życzenie to czyni?
0
@damian16161212 Żebyś wiedział że boli. Ale liczę że odrobią
2
Arabski klub strzela gola legendarnej angielskiej drużynie.
0
@Gall Ale tutaj nie ukradł dwa razy, bo skoro mu promile spadły, to cały czas za jedno upicie się chcą go dwa razy karać.
0
@marcin62 Jak można karać dwa razy za to samo przewinienie?
1
@tomek8756 Dziwnie piszesz Breslau.
0
@MsBarca Otóż nie.
0
@Hosh Weź chłopie. Obok diabłów Fergusona to nawet nie stali.
0
Szlag by ich strzelił.
0
Dubravja bronisz to. Byku
1
Kurczę. Tak blisko a tak daleko do konca meczu. Oby to utrzymali grając w 10.
0
@Konradowskyy Podasz jakieś argumenty na obalenie jego argumentów?
0
@Bastek1987 Dzięki za info. W takim razie najlepiej by było,aby nie wstawał z ławki do konca sezonu....
1
Dzisiaj ruszy maszyna Amorima i przejedzie jak walec po obywatelach.
0
@Kgorecki2500 Kto to robi według ciebie? Burmistrzowie? Chyba raczej mają doświadczenia jak chronić swoich obywateli. Nie widzę tu żadnego zgrzytu, tym bardziej że to jest ich miasto partnerskie.
1
@Laminedependencia Nie powiem - ciekawe, że przez dwie trzecie mszy słyszałeś jakąś nagonkę, skoro kazanie w którym ewentualnie ksiądz może przekazać własne przemyślenia trwa zwykle 1/3 mszy. Może trzeba było wyjąc słuchawki z uszu, albo przełączyć na inny kanał?
0
@tomek8756 Dlaczego cyrk? Sądzisz ze nie mają doświadczeń i wiedzy w tym zakresie?
1
@Bykunn Otóż to. Ale ludziom nie przetłumaczysz.
0
@Goscinnie Czyli to taka forma łapówki? Płacisz kasę za wizytę prywatną i z miejsca przesuwają ci termin?
0
@MesQueUnClub_87 Mam swoje zdanie na ten temat i będę je sobie publicznie wyrazał czy komus się to podoba czy nie. Jak się komus nie podoba to emigruj tam gdzie nie ma internetu i nie będziesz musiał się z moim zdaniem zapoznawać.
0
@Czyhrynski Warto też spojrzeć na to jak koty zabawiają się ze swoimi ofiarami i jak dla samej zabawy krzywdzą inne niewinne istoty. Tak więc karma wraca.....
Oczywiście z dystansem panowie i panie.....
0
@BorzyKrzys Przychodzi baba do lekarza i mówi - panie doktorze - to ja pokaże palcem gdzie mnie boli - dotyka stopy,uda,brzucha,dłoni,ramienia,ucha,nosa, głowy i mówi że wszędzie ją boli. A lekarz na to - palec do amputacji.
1
@Ku84fcb Arabia Saudyjska - argentyna Mundial 2022.
1
@Popitek12 Zdetronizował Emiliano M.?
4
@MesQueUnClub_87 A kogo to obchodzi? Jak ktoś nie ma warunków to niech się za to nie bierze.
0
@draxidox Ale chyba nie moga tego robić na tym samym sprzęcie?
0
@Roobo Chamstwo w stosunku do niektórych osobników jest wręcz wskazane.
0
@SelloutCrowd Klaskanie polskich posłów po wyborze Trumpa było niedopuszczalne,ale nie jest jasne,czy robili to umyślnie. Być może doszło wtedy do pomyłki.
0
@Cule1234 Króciutko z tym memem. Tu akurat miała rację. Z sojusznikami AfD w Polsce nikt nawet nie powinien rozmawiać chyba że w taki właśnie sposób.