0

@barteq Nie wiem czy ucieknie w tym sensie, ze nie wiem czy mu się uda, ale deklarował, że w razie zagrożenia wojną przy pierwszej okazji zawija mandżur. Ale do podżegania by inni machali szabelką to pierwszy.

2

@draxidox Tak tak - jasne - ani guzika od koszuli. A nawołuje do tego człowiek który przy pierwszej okazji ucieknie z kraju. Nie wstyd ci dalej rozbudzać takie nastroje? Trochę refleksji do czego to może doprowadzić. Jeśli mamy odpowiadać stanowczo to niech najpierw zadbają o to aby to była odpowiedź całego sojuszu,a nie tylko inicjatywa Polski.

0

@Laminedependencia Już nie przesadzajmy. To co odwalili rok temu,to był ewenement chyba w całej historii ZP.

1

Czyli Dembele ma ZP, a Mbappe jej nie ma. Xd

1

@gumaz Ja lubię.

1

@takisobiektos Ludzie się prują o jakiś śmieszny subiektywny ranking popularności. Z jednej strony śmieszne,z drugiej żałosne.

0

@Popitek12 Nic i tak nie przebije tego jak pewnego razu oszukali Polaka.

0

@messi564 @HypeR Podobnie Luis Enrique zbudował sobie Dembele i wyciągnął potencjał innych nieznanych wcześniej graczy.

1

@D10SLEO Wiatr to jest najgorszy w pogodzie,ale tak ogólnie to @PatrychoO ma rację - katar jest najgorszy.

6

@adamek20151 W sensie że on ich ora, czy że oni jego orają? Cokolwiek to znaczy.

1

@Faro Ale co Pogbito ogarnął za towar dla młodego to nie ma --- we wsi.

0

@Czajka90 Amen.

0

@adamek20151 A co za róznica? Wazne że działa

0

@HavertzKai źródełko.net

0

@draxidox A dla mnie lata dominacji tej dwójki były najbardziej nudne pod tym względem. Ot raz jeden,a raz drugi to zdobywał i zero zaskoczenia.

0

@Safrani Nie wiem nic o programie. Wiem o tym co było na lekcjach biologii i jedyne czego nie było to o tym ze nie warto sie spieszyc z seksem.

2

@Rastafarnianin W tamtych czasach mieliśmy przecież taką edukację na lekcjach biologii. A przynajmniej były tam te tematy,które dotyczą kwestii do której nawiązujesz. Tyle,że nas uczyli o dwóch puciach,a nie o kilkudziesięciu.

0

@wyrek Czyli pewnie zepsuli jakieś procedury podczas przeszukania,ewentualnie utrzymywał,że ktos mu to podrzucił. Kurczę - w zasadzie każdego może to spotkać,że ktos mu podrzuci cos takiego. Sprawdzaliście czy przypadkiem wam ktoś nie podrzucił?

1

@draxidox Jeszcze lepsi są ci co zaznaczają,że wynagrodzenie zawsze wypłacane w terminie.

0

@gumaz W końcu.

0

@D10SLEO Ja z kolei odgrywałem w myslach scenę z jakiegoś filmu z Seagalem gdy bandyci urządzili strzelaninę w kościele i kminiłem gdzie wtedy szukać kryjówki

0

@Kgorecki2500 Wytłumacz jaki ma sens takie określanie tych dwóch nacji, zważywszy na fakt, że obecni Niemcy odcinają się od dziedzictwa Hitlera,a obecni rosjanie wręcz przeciwnie? Kult Stalina jest tam żywy.

0

@T^L A czy ktoś tu komuś coś narzuca? Z tego co widzę to nawet w tej konkretnej sprawie ludzie póki co mają wolny wybór.

0

@Hosh Stosowanie się do chrześcijańskich wartości ma taki sam skutek, ale w sumie po co o tym gadać...

0

@Encore A oni teraz graja z United. No to nieźle.

1

@Encore A gdzie on teraz w ogóle gra?

0

@Kozinho. Xdddd. Wierzysz w to? W Przewodowie była narracja, że to ruska bomba i nikt do wojny się nie pchał.

0

@Grubson Serio, serio.

0

@RosjaninBut Rozumiem że typ z tego żyje i w ten sposób chce zwrócić na siebie uwagę,ale są jakieś granice.

0

@A4ron Nawet nie wiem o co chodzi,ale likwidacja Eurowizji? Gdzie się można podpisać?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?