@draxidox Pamiętam też te analizy jak to Rosja się wykrwawia, za chwilę nie będzie miała kim walczyć, że sankcje ją za moment wykończą... Dziś te same media straszą jak to Rosja ot tak może sobie wkroczyć i zająć przesmyk suwalski i że za chwilę to się tak odbuduje, że całe NATO przed nią klęknie..... Taka mądrość etapu....
@Kgorecki2500 Ja tam w ogóle nie rozumiem koncepcji krawatu. Po cholerę zawieszać sobie cos takiego, co nie pełni żadnej funkcji użytkowej. Co za łeb to kiedyś w ogóle wymyślił?
@esem91 Rozumiem część z tych powodów,a tak naprawdę pierwszy gdzie chcieliby zachować w tajemnicy szczegóły techniczne. Co do reszty to jak dla mnie utajnienie odnosi właśnie odwrotny skutek od zamierzonego.
@Kgorecki2500 I dlaczego to utajniają? Potem się dziwią że ludzie insynuują, albo za grosz im nie ufają. Powinni to jasno społeczeństwu przekazać, wyjaśnić co zawiodło itd. a nie utajniać. Takie postępowanie to woda na młyn maszyny do dezinformacji.
@Jakchcesz Juz pomijając podejście pracodawców, to ja wszędzie gdzie pracowałem miałem takie doświadczenie, że byli ludzie którzy donosili, obgadywali i obmawiali innych i robili to zupełnie za darmo.
@BezglutenowyPedri Nie wiem - oni chyba nie. Odnoszę się tylko do porównania z Messim,że to akurat trochę zły przykład z powodu jego przypadłości. A co do Yamala to cóż rzec - może najlepiej nic. Wolę się skupić na tym co robi na boisku,żeby nie używać tu zbyt mocnych słów na ocenę jego zachowania. Liczę że się ogarnie.
@mientusek1407 No to widzisz - pewnie kontekst robi swoje. Ja tu widzę zupełnym przypadkiem ten filmik i moze dlatego inaczej do niego podchodzę niż osoby które kojarzą tę postać. Każdy też ocenia takie treści przez pryzmat swojej osobowości,swoich doświadczeń,swoich wspomnień itd. stąd też różnice w podejściu.
@mientusek1407 Wiele rzeczy. Choćby stand up w odpowiednim wykonaniu. Ale serio to było śmieszne? Nie wiem - może nie znam kontekstu, może to jakaś postać którą ludzie kojarzą, ale jak widzę ten filmik to ostatnie co on we mnie wzbudza to śmiech.
@Stinger_ Tak to jest ok, bo można sobie porównać tego co strzelił 5 goli w 6 meczach z takim Messim który to pomnożył ponad sto razy i uświadomić sobie jaki to kosmos.
@LeszekFCB To spotkajmy się w takim razie w połowie. Jest od tego ZUS i jest też pracodawca który jeśli ma wątpliwości co do okoliczności zwolnienia to moim zdaniem ma obowiązek aby o tym ZUS poinformować. Gdyby w tym przypadku na tym poprzestał,to byśmy na ten temat pewnie nie dyskutowali.
2
@Irmscher10 O grabieży - nie o grabierzy.
2
@draxidox Pamiętam też te analizy jak to Rosja się wykrwawia, za chwilę nie będzie miała kim walczyć, że sankcje ją za moment wykończą...
Dziś te same media straszą jak to Rosja ot tak może sobie wkroczyć i zająć przesmyk suwalski i że za chwilę to się tak odbuduje, że całe NATO przed nią klęknie.....
Taka mądrość etapu....
2
@Konradowskyy Ale w doliczonym czasie gry strzelić dwa gole to prawdziwy wyczyn.
1
No to niezłe te wyniki w LM. Karabach co zrobił to czapki z głów. A Juve to już w ogóle.
1
@Kgorecki2500 Ja tam w ogóle nie rozumiem koncepcji krawatu. Po cholerę zawieszać sobie cos takiego, co nie pełni żadnej funkcji użytkowej. Co za łeb to kiedyś w ogóle wymyślił?
0
@sergio5 Jest zatem potencjał do poprawy.
0
@esem91 Rozumiem część z tych powodów,a tak naprawdę pierwszy gdzie chcieliby zachować w tajemnicy szczegóły techniczne. Co do reszty to jak dla mnie utajnienie odnosi właśnie odwrotny skutek od zamierzonego.
1
@Kgorecki2500 I dlaczego to utajniają? Potem się dziwią że ludzie insynuują, albo za grosz im nie ufają. Powinni to jasno społeczeństwu przekazać, wyjaśnić co zawiodło itd. a nie utajniać. Takie postępowanie to woda na młyn maszyny do dezinformacji.
0
@cchesterr43 Te całe "pole dance" to jakaś odmiana polki?
1
@Jakchcesz Juz pomijając podejście pracodawców, to ja wszędzie gdzie pracowałem miałem takie doświadczenie, że byli ludzie którzy donosili, obgadywali i obmawiali innych i robili to zupełnie za darmo.
1
@Safrani Angela czy Andżela?
0
@Katalończyk 99 W czasie kryzysu nie sadzę abyśmy wszędzie mieli swobodny dostęp do neta.
1
@BezglutenowyPedri Nie wiem - oni chyba nie. Odnoszę się tylko do porównania z Messim,że to akurat trochę zły przykład z powodu jego przypadłości. A co do Yamala to cóż rzec - może najlepiej nic. Wolę się skupić na tym co robi na boisku,żeby nie używać tu zbyt mocnych słów na ocenę jego zachowania. Liczę że się ogarnie.
0
@mientusek1407 No to widzisz - pewnie kontekst robi swoje. Ja tu widzę zupełnym przypadkiem ten filmik i moze dlatego inaczej do niego podchodzę niż osoby które kojarzą tę postać. Każdy też ocenia takie treści przez pryzmat swojej osobowości,swoich doświadczeń,swoich wspomnień itd. stąd też różnice w podejściu.
1
@mientusek1407 Wiele rzeczy. Choćby stand up w odpowiednim wykonaniu. Ale serio to było śmieszne? Nie wiem - może nie znam kontekstu, może to jakaś postać którą ludzie kojarzą, ale jak widzę ten filmik to ostatnie co on we mnie wzbudza to śmiech.
1
@D10SLEO No to może by śmieszyło jakby to dzieciak robił a nie jakiś stary koń.
2
@Ptasior Messi akurat chyba ma jakąś formę autyzmu czy Aspergera czy innego Parkinsona więc tu nie ma co porównywać pod względem zachowania.
4
@osa91 Powiem tylko xdddd.
1
@MadafakinGuy Oczywiście masz rację. Ale filmy z Seagalem miały swój czas,albo my jako widzowie po prostu mieliśmy odpowiedni wiek do tych filmów.
1
@LeszekFCB Israel je Srbija.
0
@Eto'o9 R10 Kanał Zero to dno,ale akurat za Walusia szacunek,choć moim zdaniem powinni postarać się inaczej potraktować tego człowieka.
0
@kuz Czyli nadzieja w muslimach,że może oni go trochę naprostują i przemówia do rozumu.
1
@Stinger_ Tak to jest ok, bo można sobie porównać tego co strzelił 5 goli w 6 meczach z takim Messim który to pomnożył ponad sto razy i uświadomić sobie jaki to kosmos.
0
@esem91 Przecież Winiary to nawet nie jest majonez tylko wyrób majonezopodobny.
0
@Encore Czekam z niecierpliwością. Ciekaw jestem jak by sobie poskładał drużynę w której nie miałby problemu z transferami
1
@Arden W końcu. Oby w pierwszej kadencji to załatwił, a w drugiej wtedy by się wziął za reparacje od ruskich.
0
@marcin62 No to nie pisz tak ogólnie Polacy tylko określ ich jakoś.
@Jurny Cytujac klasyka,to jak porównać odwagę do odważnika...
0
@BorzyKrzys Kos to świetny film z ostatnich lat,więc czasem cos się uda nam nakręcić.
5
@marcin62 Ja jestem Polakiem i jakos mnie to nie smieszy,więc czemu stosujesz takie uogólnienia?
0
@LeszekFCB To spotkajmy się w takim razie w połowie. Jest od tego ZUS i jest też pracodawca który jeśli ma wątpliwości co do okoliczności zwolnienia to moim zdaniem ma obowiązek aby o tym ZUS poinformować. Gdyby w tym przypadku na tym poprzestał,to byśmy na ten temat pewnie nie dyskutowali.