1

@arasz1819 Duda atakuje Kaczyńskiego? Co powiedział,bo nie w temacie jestem?

0

@tbas A to ciotka nie ma żadnej rodziny albo znajomych albo nie mogla kogoś wynająć?

0

@Kgorecki2500 Daj spokój. Nawet na filmach to straszne jest.

1

@MessiForeverTheBest Przykre,że tak piękne zjawisko zostało zawłaszczone przez różnej maści -----ów.

0

@Kgorecki2500 Serio chciałbyś widzieć jakies bitwy,wojny i podboje? Przecież tam na miejscu to tylko hałas,chaos,krew, cierpienie i śmierć byś zobaczył.

0

@Criss18Barca W sensie że z bliska? To chciałbym na żywo obejrzeć pierwszy krok człowieka na Księżycu będąc obok.
A z Polski to na przykład moment ukrycia Złotego Pociągu albo Bursztynowej Komnaty aby potem z tej wiedzy skorzystać.

2

@Kgorecki2500 Jakbym na żywo zobaczył,to jeszcze,ale teraz z tym całym EjAj to może być sztucznie stworzone. Aczkolwiek przyznam ,że robi wrażenie.

1

Rok 2005 - Uśmiechnięty władimir władimirowicz putin na telebimach podczas koncertu Stinga który śpiewa o demokracji xd -

0

@Hektor16 Nie dość,że teoretycznie nie masz opcji wypłacić bez podatku (teoretycznie - bo da się to czasem trochę obejść robiąc sztuczne straty), ale polskie dywidendy tez dostajesz bez podatku.

0

@pt9 W IKE masz różne możliwości inwestowania - nie tylko w ETF - są nawet obligacje.

0

@Barcanajlepszyteam Ale co tu ma do rzeczy jakieś rzekome podlizywanie? Nie mamy w tamtym rejonie żadnych interesów jako państwo i absolutnie nic do ugrania. A co do twoich pytań to chyba są retoryczne i nie powinnismy miec żadnych złudzeń co do USA.

0

Pamiętam tę wichurę do dziś -

0

@RosjaninBut Ewentualne konsekwencje Mercosuru mają Polski nie dotknąć? To co on zamierza przenieść Polskę z Europy na Madagaskar czy gdzieś na Antarktydę?

0

@Rastafarnianin Podoba mnie się ta gmina.

0

@Ramon_Villaverde A kiedy on zaprzeczał Holocaustowi niby?

1

@esem91 Ależ zmylił przeciwników.

1

@Safrani Ja chyba odpuszczę,bo takie tematy tylko dołują,a Smarzowski pewnie wyciśnie z tego maksimum.

0

@gumaz To dobrze czy źle?

0

@Johnson Dla nas nie są gorsi bo sa od nas dalej.
@Barcanajlepszyteam A po cholerę nasi politycy mają o tym mówić? Nie wystarczy, Polska Mesjaszem Narodów? Ma być Polska Zbawiciel Świata? Jaki mamy interes w tym aby się tam udzielać? Zajmijmy się lepiej swoim bezpieczeństwem.

0

@FioletoweOczy Oczywiście,że nie.

1

@Kgorecki2500 Że jak? No co ty piszesz.

1

@Safrani Dobre.

0

@Borneo Może i nie jesteś, ale w przeciwieństwie do prezydenta masz problemy z wyrażaniem swoich myśli w sposób zrozumiały.

2

@Borneo Sam lepiej zatrudnij tłumacza.

0

@Borneo "Zejdź człowieku na ziemię i nie bądź bezkrytyczny.....Bo to żałosne" W rzeczy samej.

0

@Deviler Stare - 9 czy 10 lat temu też już to latało że zakończył karierę w kadrze.....

2

@Borneo "człowieku trochę autokrytyki" - doskonała rada - radze skorzystać.
PS - reszty wypocin nawet nie czytałem.

9

@Borneo Kompromitacja roku to każdy twój wpis. Na twoim miejscu nie martwiłbym się o to czy Nawrocki czegoś nie zrozumie tylko o to, że nikt nie rozumie twoich wpisów.

1

@MessiForeverTheBest Kocham cię jak Holandię.

0

@Kgorecki2500 Nawet nie wiedziałem o tym.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?