1

@Kgorecki2500 Właśnie mi na dniach wyskoczył artykuł, że Chińczycy mają do niszczenia dronów lasery na pojazdach i zagłuszarki i o ile te pierwsze w krajach arabskich zawodzą z powodu zapylenia i temperatur, to arabowie są zadowoleni z tych zagłuszarek.
A co do dronów to czytałem z pół roku temu artykuł o oficerze ukraińskim który prosto z frontu przyjechał na wizytę do baz NATO i gdy je obejrzał to od razu powiedział, że są one bezbronne jeśli idzie o atak dronów właśnie. I też wskazywał, na to jak niskim kosztem takie drony niszczą czołgi itd.

10

@esem91 Dobitnie wskazuje też na to, jak małą wiarygodność ma w społeczeństwie rząd i organy państwa. A na to akurat sami latami pracowali.

0

@Gall Ale co to za żniwo? Jaką konkretnie mają z tego korzyść?

2

@Bolton Ona to nie,bo wtedy Polski nie było na mapie.

0

@Starrk No jak? To by musiała cała wioska być w zmowie, żeby to zataić. Jak to sobie wyobrażasz?

2

@Comentateiro Niemiecki uczony? xd

0

@Starrk Tylko, że skoro dowództwo NATO się zebrało aby podjąć naradę, to potrzebne do tego były żelazne dowody - łącznie z radarami, meldunkami itd. itp.

1

@Konradowskyy @Danny Gaucho - jest zadanie dla ciebie.

2

@Barcanajlepszyteam Ciężko się przygotować,bo cholera wie co oni tam mogą wymyślić.

1

@Konradowskyy Chyba do 18.

2

Jak myślicie? Jak ruski zaczną te swoje ćwiczenia to znowu będzie jakaś prowokacja z ich strony,że jakiś pocisk do nas przeleci,albo samolot? Do nas albo do krajów bałtyckich?

0

@D10SLEO A po co robić? Niech zamówią z Chin.

2

@Ptasior O tototo. Dokładnie. Tylko co chwilę przyłażą gderają i odciągają chłopów od bimbera, ogóreczków i szyneczki.

0

@Encore Powinni dla przykładu dowalać im takie surowe kary aby nikomu nawet nie przychodziły podobne rzeczy na myśl.

1

@Popitek12 A to ma jakieś znaczenie?

1

@BillyButcher Nie wiem jak Konfederacja,ale czytałem jak "wyją" ludzie którzy tracą źródło utrzymania po tej decyzji.

2

@Luciano99 Jak tam Lucek? Świętowałeś dzisiaj pierwszy czwartek w tym tygodniu?

0

@speed1 Ach ty o tym. A mi to zwisa i powiewa. Lubię zasady Athleticu że zatrudniaja tylko Basków, lubię Ernesto i lubię Laporte,więc cieszy mnie że pozytywnie to załatwili.

0

@Roobo To nie jest paczkomat.

0

@speed1 Skoro rozpatrzyli odwołanie,to po co to wałkować?

0

No i elegancko.

0

@Konradowskyy Ja za to dzisiaj rozmawiałem z Ukraińcem , który mówił,że to robota Ukrainy jak nic. I jeszcze mówił, że to fejkowe drony,bo tylko trochę dach rozwaliły,a takie prawdziwe drony to cały budynek niszczą.

1

@Roobo Od razu lepiej wygląda.

1

@BillyButcher Ej - ale nie na takiego Nawrockiego ja głosowałem.

2

@Kgorecki2500 Ale jak to. Nie można o tym głośno mówić...

1

@barcanawieki Przykre,że tak wartościowe jednostki odchodzą tak szybko.

2

@MessiForeverTheBest Pamiętamy. A jakże. Pamiętamy tez jak płakał (słusznie zresztą) na zmanipulowane materiały Wybiórczej na jego temat i na to jak publikują jego wypowiedzi wyrwane z kontekstu.

1

@marcin62 Brawo. Niech brnie w to dalej. Więcej ludzi do siebie zrazi.

2

Ech - w głowie eksplodował mi milion bluzgów gdy zobaczyłem sam tytuł -https://wiadomosci.wp.pl/wlozyl-8-latka-do-wrzatku-mezczyzna-oskarzony-o-probe-zabojstwa-7199080233818720a
Nosz kuźwa co takim kimś w ogóle kieruje? Co tam zadziało się w mózgu aby coś takiego wymyślić? Przygotować warunki do popełnienia tego czynu to nie jest kilka sekund i jakieś działanie pod wpływem chwilowej emocji. Nie ogarniam tego umysłem.

5

@Starrk Zaczekaj - ta Pani zapowiedziała pozew. A wtedy ten typ gotów zaszczuć ją w swych mediach - pośle swoich ludzi co będą chodzić po sąsiadach i wyciągać wszelkie plotki i brudy aby ją publicznie oszkalować. Ewentualnie jak wyczuje ze mu piar pikuje w dół, to zaraz nagra jakiś live z charytatywną zbiórką i troche sobie podreperuje wizerunek. Z tego drugiego sposobu to przynajmniej coś dobrego dla kogoś wyniknie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?