5

@clyde Najbardziej lubię Polaków. Pewnie dlatego, że jakoś najłatwiej mi się z nimi dogadać, choć oczywiście są wyjątki.

1

@mmaciass Nie chcą palić mostów i liczą na to, że dzięki podobnym gestom granice z Białorusią faktycznie zamkniemy tylko na czas Zapadu, a nie do odwołania.

0

@Czyhrynski Sikorski dalej będzie taki wyszczekany na twitterze w kierunku Węgrów?

0

@tomek8756 "Nie wiemy jeszcze, co skłoniło sprawcę do zastrzelenia Charliego Kirka,.." - a to ma w ogóle jakieś znaczenie?

0

@wojopancer Prawilne osoby piastujące ten urząd określają się w ten elegantszy sposób. A te które stosują nowomowę nie zasługują na podniosłe tytuły.
PS - jak ktoś zagłębia się w opary feminatywów, to może podrzuci jak określić po nowemu zamiennik "kobieta szpieg"?

5

@mrboom Dziecka najbardziej szkoda.

1

@Tasde Zakładam, że gdyby w Europie był taki dostęp do broni jak w USA to dochodziłoby i do podobnych zdarzeń. Tu zamiast tego wjeżdżają w ludzi samochodami, albo atakują nożami. To nie jest jakieś trywializowanie jednych czy drugich tragedii, czy porównywanie statystyk. Każdy widzi jakie tam mają problemy,ale naprawdę skoro mundial odbył się w takim RPA i było chyba bezpiecznie to nie oczekuję, że w USA będzie pod tym względem gorzej.

0

@Hellrider Myślę, że bardziej istotny jest tutaj fakt, że te ćwiczenia właśnie się odbywają i dlatego wykonali taki test akurat teraz. A nie decyzja tuska o zamknięciu granic. Choć może stąd zachowanie Łukaszenki, który komunikował się z nami i udawał, że co złego w tej sprawie to nie on.

0

@BorzyKrzys W Europie mało masz takich tragicznych zdarzeń? A w USA masz około pół Europy jeśli chodzi o liczbę ludności. Nie przesadzajmy z takim myśleniem.

7

@draxidox Akurat ty,który planujesz wziąć nogi za pas przy pierwszej okazji masz czelność podjudzać do eskalacji?

0

@Szklaner "mimo wszystko warto na nim chwile pozostać" Tylko dlaczego warto? Jaki jest sens istnienia?

0

@kamiVeB Poszli oni na .... (tam gdzie ruski okręt) z takimi godzinami.

1

@JimMorrisonFCB No coś ty? Stanoski i manipulacja?

1

@fart Fajnie to brzmi - wtargnięcie na terytorium Polski jest niedopuszczalne. A to ze podczas ataku na Ukrainę to tam wuj. Tak - wiem,że przecież nie o to chodzi,ale tak to niezręcznie wybrzmiało.

0

@misterio Czego nie zrobił?

0

@Foton Co do tego wycięcia, to wprowadzili przecież ostatnio te certyfikaty deforestacji,więc tak legalnie i oficjalnie chyba nie będą mogli wyciąć i tych produktów z tech terenów sprowadzić do Europy. Choc pewnie znajda sposoby,albo do Europy pojadą produkty z dotychczasowych terenów uprawnych,a te z wyciętych pojadą do reszty świata.

0

@John_Doe No raczej jest. W tym przypadku te osoby chyba same zabiegały aby wstąpić do służby. Ale obowiązkowej mobilizacji raczej nie podlegają,chyba że coś ostatnio zmienili,ale nie sądzę.

2

@RosjaninBut Zeroemisyjne czołgi do 2030 to nasz priorytet. I drony z materiałów z recyklingu to podstawa.

2

@John_Doe Gdy ktoś ma dwa obywatelstwa to jest zwolniony ze służby wojskowej. Przecież to oczywiste.

2

@draxidox Jak ich złapią to niech to zlizują do czysta.

3

@Pomimo27 Niezręczna sytuacja...

0

@esem91 Piękna przemowa.

0

@tomek8756 To jakaś nowa choroba weneryczna czy co to jest?

1

@reloaded Zamotane ładnie. Pewnie chodziło o to,że ktoś przepisał z firmy na użytek prywatny. Tak myślę

0

@Prorokk Dziwi mnie taka zmasowana krytyka za te drong, a nie było takiego poruszenia u nas na forum gdy ruskie wzięli za cel samolot z von der leyen i zakłócali sygnał GPS na lotnisku.

1

@macio_944 Aż dam ci herbik. Za krytykę stanoskiego się należy jak psu łańcuch.

1

@Sulimo Ale taka prawdziwa,a nie te wyroby chałwopodobne ze sklepów.

0

@esem91 Nazywaj mnie jak chcesz. Mieli czy nie mieli w tym udział, to działa na ich korzysć i tyle

0

@pax A czemu ma być poświęcony,skoro dyskusja dotyczy konkretnego wpisu Berkowicza? Nie przesądzam i chcę w to mocno wierzyć,że nie doszło tam do żadnego celowego działania czy zaniechania. Nie wiem jak to jaśniej napisać. Po prostu w Kijowie mogli dziś hucznie otwierać szampana,bo nic lepszego dla nich nie mogło się przytrafić. Tyle.

0

@RoberDzik Patrząc na miniaturkę wideo pierwsze skojarzenie miałem,że to wywiad z Jaruzelską. Xd.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?