@mmaciass Nie chcą palić mostów i liczą na to, że dzięki podobnym gestom granice z Białorusią faktycznie zamkniemy tylko na czas Zapadu, a nie do odwołania.
@wojopancer Prawilne osoby piastujące ten urząd określają się w ten elegantszy sposób. A te które stosują nowomowę nie zasługują na podniosłe tytuły. PS - jak ktoś zagłębia się w opary feminatywów, to może podrzuci jak określić po nowemu zamiennik "kobieta szpieg"?
@Tasde Zakładam, że gdyby w Europie był taki dostęp do broni jak w USA to dochodziłoby i do podobnych zdarzeń. Tu zamiast tego wjeżdżają w ludzi samochodami, albo atakują nożami. To nie jest jakieś trywializowanie jednych czy drugich tragedii, czy porównywanie statystyk. Każdy widzi jakie tam mają problemy,ale naprawdę skoro mundial odbył się w takim RPA i było chyba bezpiecznie to nie oczekuję, że w USA będzie pod tym względem gorzej.
@Hellrider Myślę, że bardziej istotny jest tutaj fakt, że te ćwiczenia właśnie się odbywają i dlatego wykonali taki test akurat teraz. A nie decyzja tuska o zamknięciu granic. Choć może stąd zachowanie Łukaszenki, który komunikował się z nami i udawał, że co złego w tej sprawie to nie on.
@BorzyKrzys W Europie mało masz takich tragicznych zdarzeń? A w USA masz około pół Europy jeśli chodzi o liczbę ludności. Nie przesadzajmy z takim myśleniem.
@fart Fajnie to brzmi - wtargnięcie na terytorium Polski jest niedopuszczalne. A to ze podczas ataku na Ukrainę to tam wuj. Tak - wiem,że przecież nie o to chodzi,ale tak to niezręcznie wybrzmiało.
@Foton Co do tego wycięcia, to wprowadzili przecież ostatnio te certyfikaty deforestacji,więc tak legalnie i oficjalnie chyba nie będą mogli wyciąć i tych produktów z tech terenów sprowadzić do Europy. Choc pewnie znajda sposoby,albo do Europy pojadą produkty z dotychczasowych terenów uprawnych,a te z wyciętych pojadą do reszty świata.
@John_Doe No raczej jest. W tym przypadku te osoby chyba same zabiegały aby wstąpić do służby. Ale obowiązkowej mobilizacji raczej nie podlegają,chyba że coś ostatnio zmienili,ale nie sądzę.
@Prorokk Dziwi mnie taka zmasowana krytyka za te drong, a nie było takiego poruszenia u nas na forum gdy ruskie wzięli za cel samolot z von der leyen i zakłócali sygnał GPS na lotnisku.
@pax A czemu ma być poświęcony,skoro dyskusja dotyczy konkretnego wpisu Berkowicza? Nie przesądzam i chcę w to mocno wierzyć,że nie doszło tam do żadnego celowego działania czy zaniechania. Nie wiem jak to jaśniej napisać. Po prostu w Kijowie mogli dziś hucznie otwierać szampana,bo nic lepszego dla nich nie mogło się przytrafić. Tyle.
5
@clyde Najbardziej lubię Polaków. Pewnie dlatego, że jakoś najłatwiej mi się z nimi dogadać, choć oczywiście są wyjątki.
1
@mmaciass Nie chcą palić mostów i liczą na to, że dzięki podobnym gestom granice z Białorusią faktycznie zamkniemy tylko na czas Zapadu, a nie do odwołania.
0
@Czyhrynski Sikorski dalej będzie taki wyszczekany na twitterze w kierunku Węgrów?
0
@tomek8756 "Nie wiemy jeszcze, co skłoniło sprawcę do zastrzelenia Charliego Kirka,.." - a to ma w ogóle jakieś znaczenie?
0
@wojopancer Prawilne osoby piastujące ten urząd określają się w ten elegantszy sposób. A te które stosują nowomowę nie zasługują na podniosłe tytuły.
PS - jak ktoś zagłębia się w opary feminatywów, to może podrzuci jak określić po nowemu zamiennik "kobieta szpieg"?
5
@mrboom Dziecka najbardziej szkoda.
1
@Tasde Zakładam, że gdyby w Europie był taki dostęp do broni jak w USA to dochodziłoby i do podobnych zdarzeń. Tu zamiast tego wjeżdżają w ludzi samochodami, albo atakują nożami. To nie jest jakieś trywializowanie jednych czy drugich tragedii, czy porównywanie statystyk. Każdy widzi jakie tam mają problemy,ale naprawdę skoro mundial odbył się w takim RPA i było chyba bezpiecznie to nie oczekuję, że w USA będzie pod tym względem gorzej.
0
@Hellrider Myślę, że bardziej istotny jest tutaj fakt, że te ćwiczenia właśnie się odbywają i dlatego wykonali taki test akurat teraz. A nie decyzja tuska o zamknięciu granic. Choć może stąd zachowanie Łukaszenki, który komunikował się z nami i udawał, że co złego w tej sprawie to nie on.
0
@BorzyKrzys W Europie mało masz takich tragicznych zdarzeń? A w USA masz około pół Europy jeśli chodzi o liczbę ludności. Nie przesadzajmy z takim myśleniem.
7
@draxidox Akurat ty,który planujesz wziąć nogi za pas przy pierwszej okazji masz czelność podjudzać do eskalacji?
0
@Szklaner "mimo wszystko warto na nim chwile pozostać" Tylko dlaczego warto? Jaki jest sens istnienia?
0
@kamiVeB Poszli oni na .... (tam gdzie ruski okręt) z takimi godzinami.
1
@JimMorrisonFCB No coś ty? Stanoski i manipulacja?
1
@fart Fajnie to brzmi - wtargnięcie na terytorium Polski jest niedopuszczalne. A to ze podczas ataku na Ukrainę to tam wuj. Tak - wiem,że przecież nie o to chodzi,ale tak to niezręcznie wybrzmiało.
0
@misterio Czego nie zrobił?
0
@Foton Co do tego wycięcia, to wprowadzili przecież ostatnio te certyfikaty deforestacji,więc tak legalnie i oficjalnie chyba nie będą mogli wyciąć i tych produktów z tech terenów sprowadzić do Europy. Choc pewnie znajda sposoby,albo do Europy pojadą produkty z dotychczasowych terenów uprawnych,a te z wyciętych pojadą do reszty świata.
0
@John_Doe No raczej jest. W tym przypadku te osoby chyba same zabiegały aby wstąpić do służby. Ale obowiązkowej mobilizacji raczej nie podlegają,chyba że coś ostatnio zmienili,ale nie sądzę.
2
@RosjaninBut Zeroemisyjne czołgi do 2030 to nasz priorytet. I drony z materiałów z recyklingu to podstawa.
2
@John_Doe Gdy ktoś ma dwa obywatelstwa to jest zwolniony ze służby wojskowej. Przecież to oczywiste.
2
@draxidox Jak ich złapią to niech to zlizują do czysta.
3
@Pomimo27 Niezręczna sytuacja...
0
@esem91 Piękna przemowa.
0
@tomek8756 To jakaś nowa choroba weneryczna czy co to jest?
1
@reloaded Zamotane ładnie. Pewnie chodziło o to,że ktoś przepisał z firmy na użytek prywatny. Tak myślę
0
@Prorokk Dziwi mnie taka zmasowana krytyka za te drong, a nie było takiego poruszenia u nas na forum gdy ruskie wzięli za cel samolot z von der leyen i zakłócali sygnał GPS na lotnisku.
1
@macio_944 Aż dam ci herbik. Za krytykę stanoskiego się należy jak psu łańcuch.
1
@Sulimo Ale taka prawdziwa,a nie te wyroby chałwopodobne ze sklepów.
0
@esem91 Nazywaj mnie jak chcesz. Mieli czy nie mieli w tym udział, to działa na ich korzysć i tyle
0
@pax A czemu ma być poświęcony,skoro dyskusja dotyczy konkretnego wpisu Berkowicza? Nie przesądzam i chcę w to mocno wierzyć,że nie doszło tam do żadnego celowego działania czy zaniechania. Nie wiem jak to jaśniej napisać. Po prostu w Kijowie mogli dziś hucznie otwierać szampana,bo nic lepszego dla nich nie mogło się przytrafić. Tyle.
0
@RoberDzik Patrząc na miniaturkę wideo pierwsze skojarzenie miałem,że to wywiad z Jaruzelską. Xd.