@Kinginiesta Ale naprawdę musimy tak dziadować,aby wyliczać każdą złotówkę wizyty prezydenta? Rozumiem pretensje o loty marszałka Sejmu po Polsce - chyba chodziło o Kuchcińskiego, czy kilometrówki posłów,ale teraz będziemy robić zarzuty o oficjalne wizyty prezydenta Polski? Szanujmy się trochę. Naprawdę.
@Dzejkob97 Jasne - błaźni się. Prezydent powinien rowerem pojechać. Ps - Tusek wtedy wcale nie był tam prywatnie,tylko tak samo reprezentował swój urząd i bez trudu można znaleźć sprawy i kwestie jakie podczas tamtej wizyty poruszano. Jedyna różnica to taka,kto zapłacił za tamtejszą wizytę tuska i jego rodziny u papieża.
To nie jest kraj dla Drzymałów. Paradoksalne,że nawet wtedy zaborcy nie potrafili przykręcić śruby przedstawicielowi dyskryminowanej grupy, a dzisiaj urzędnicy mogą zgnoić obywatela ot tak - https://share.google/4ew9yqWcW6eVVF3h4
@OskP Co załatwił kiedykolwiek dla kogokolwiek? Pewnie gdy był prezydentem Słupska, to jednak jakies tam decyzje na tym stanowisku podejmował,ale to już chyba jego tamtejsi wyborcy sa w tym zorientowani. Ja tylko tak przypuszczam. Ale jakiej odpowiedzi spodziewać się po tym duecie z filmiku, jak nie jakiegoś bezbeku?
@Hosh@Kgorecki2500 Tylko, że wrzucając takie zdjęcia sami w pewien sposób ludzi do tego zachęcają. No może nie zachęcają, ale jednak przyzwyczajają do takich widoków. A druga sprawa to nie wiem jak u was - ale u mnie jest w pobliżu kilka jednostek wojskowych i tylko jedna z nich ma na googlemaps ukryty podgląd - na innych wszystko widać ze zdjęć z góry gdzie jakie budynki są, nawet jaki sprzęt gdzie stoi. No ale rozumiem, że wiedzą co robią. I że potencjalny wróg może mieć taki podgląd na wszystko w jednostce. A jak jest z tym w waszej okolicy?
0
@MsBarca A w jaki sposób znieważył prezydenta?
0
@Arden Za takie coś Putin pewnie dostanie Pokojową Nagrodę Nobla.
1
@Kinginiesta Ale naprawdę musimy tak dziadować,aby wyliczać każdą złotówkę wizyty prezydenta? Rozumiem pretensje o loty marszałka Sejmu po Polsce - chyba chodziło o Kuchcińskiego, czy kilometrówki posłów,ale teraz będziemy robić zarzuty o oficjalne wizyty prezydenta Polski? Szanujmy się trochę. Naprawdę.
2
@turhiay To nie była żadna prywatna wizyta -https://wiadomosci.onet.pl/swiat/rodzina-tuskow-goscila-na-audiencji-u-papieza-franciszka-kasia-tusk-pierwszy-raz/2ebesgw
3
@Dzejkob97 Jasne - błaźni się. Prezydent powinien rowerem pojechać. Ps - Tusek wtedy wcale nie był tam prywatnie,tylko tak samo reprezentował swój urząd i bez trudu można znaleźć sprawy i kwestie jakie podczas tamtej wizyty poruszano. Jedyna różnica to taka,kto zapłacił za tamtejszą wizytę tuska i jego rodziny u papieża.
4
To nie jest kraj dla Drzymałów. Paradoksalne,że nawet wtedy zaborcy nie potrafili przykręcić śruby przedstawicielowi dyskryminowanej grupy, a dzisiaj urzędnicy mogą zgnoić obywatela ot tak - https://share.google/4ew9yqWcW6eVVF3h4
0
@Rastafarnianin Bierzemy ich na miękko. Nie ma to tamto.
1
@CLS63AMG Klaudiusz.
0
@Prorokk Ale pincet plus czy tez osiemset plus nie odmawiają - jak PIS wprowadził to i tak łapy pierwsi powyciągali.
0
@arasz1819 Węgrzyny to znowuż ogólnie rodzaj win pochodzących z Węgier, aczkolwiek wielka litera może mało stosowna do tego znaczenia.
0
@Stinger_ No to zobaczcie....
0
@arasz1819 Masz jakieś niemiłe wspomnienia związane z Węgrzynami czy z Węgierkami?
0
@arasz1819 Bracia Madziarzy kuszą najbardziej....
0
@LeszekFCB Niech wraca do Lecha
1
@LOPEZ16 Racja. Kto by wtedy pomyślał,że dzisiaj wystarczy kilka sekund aby przerzucić na pendrive?
8
@OskP Co załatwił kiedykolwiek dla kogokolwiek? Pewnie gdy był prezydentem Słupska, to jednak jakies tam decyzje na tym stanowisku podejmował,ale to już chyba jego tamtejsi wyborcy sa w tym zorientowani. Ja tylko tak przypuszczam. Ale jakiej odpowiedzi spodziewać się po tym duecie z filmiku, jak nie jakiegoś bezbeku?
0
@draxidox I ja chciałem oddać głos na Radosława gdyby startował. Ależ bym sobie pluł w brodę teraz.
0
@MaziFCB A gdzie tu kłamstwo?
3
@Safrani Telefony powyżej 1000 zł? To są takie? W życiu bym nie dał więcej za telefon.
0
@RosjaninBut Miller? Top. Równo jedzie z ukrainą i za to dożywotni szacun.
2
@Criss18Barca Przecież to jest jakis absurd. Jak ktos chce oglądać to niech sobie za to zapłaci. Dlaczego wszyscy mają za to placić?
0
@misterio Ja tam lubię smak mięty. Często też piję napar z mięty.
0
@Hosh @Kgorecki2500 Tylko, że wrzucając takie zdjęcia sami w pewien sposób ludzi do tego zachęcają. No może nie zachęcają, ale jednak przyzwyczajają do takich widoków. A druga sprawa to nie wiem jak u was - ale u mnie jest w pobliżu kilka jednostek wojskowych i tylko jedna z nich ma na googlemaps ukryty podgląd - na innych wszystko widać ze zdjęć z góry gdzie jakie budynki są, nawet jaki sprzęt gdzie stoi. No ale rozumiem, że wiedzą co robią. I że potencjalny wróg może mieć taki podgląd na wszystko w jednostce. A jak jest z tym w waszej okolicy?
2
@Kgorecki2500 Jak tak to apelują aby nie robić i nie wrzucać podobnych zdjęć, a sami to robią i publikują.
0
@agaFCB Wtedy nie mogłaby wyjąć telefonu i podrzucić ziemniaków w zamian....
1
@Kgorecki2500 Co z zakazem przebywania ludzi z penisami w przestrzeni publicznej? Przecież to potencjalne narzędzie zbrodni?
0
@misterio Jakiej pasty? To nie jest czekolada?
7
@misterio To jest ktos kto tego nie lubi?
2
@sergio5 Akurat Francji zupełnie mi nie żal. Niech teraz płacą rachunek za lata kolonializmu i okradania innych.
1
@michal26 U nas ma właśnie uczyć katechetka.