0

@MsBarca A w jaki sposób znieważył prezydenta?

0

@Arden Za takie coś Putin pewnie dostanie Pokojową Nagrodę Nobla.

1

@Kinginiesta Ale naprawdę musimy tak dziadować,aby wyliczać każdą złotówkę wizyty prezydenta? Rozumiem pretensje o loty marszałka Sejmu po Polsce - chyba chodziło o Kuchcińskiego, czy kilometrówki posłów,ale teraz będziemy robić zarzuty o oficjalne wizyty prezydenta Polski? Szanujmy się trochę. Naprawdę.

3

@Dzejkob97 Jasne - błaźni się. Prezydent powinien rowerem pojechać. Ps - Tusek wtedy wcale nie był tam prywatnie,tylko tak samo reprezentował swój urząd i bez trudu można znaleźć sprawy i kwestie jakie podczas tamtej wizyty poruszano. Jedyna różnica to taka,kto zapłacił za tamtejszą wizytę tuska i jego rodziny u papieża.

4

To nie jest kraj dla Drzymałów. Paradoksalne,że nawet wtedy zaborcy nie potrafili przykręcić śruby przedstawicielowi dyskryminowanej grupy, a dzisiaj urzędnicy mogą zgnoić obywatela ot tak - https://share.google/4ew9yqWcW6eVVF3h4

0

@Rastafarnianin Bierzemy ich na miękko. Nie ma to tamto.

1

@CLS63AMG Klaudiusz.

0

@Prorokk Ale pincet plus czy tez osiemset plus nie odmawiają - jak PIS wprowadził to i tak łapy pierwsi powyciągali.

0

@arasz1819 Węgrzyny to znowuż ogólnie rodzaj win pochodzących z Węgier, aczkolwiek wielka litera może mało stosowna do tego znaczenia.

0

@Stinger_ No to zobaczcie....

0

@arasz1819 Masz jakieś niemiłe wspomnienia związane z Węgrzynami czy z Węgierkami?

0

@arasz1819 Bracia Madziarzy kuszą najbardziej....

0

@LeszekFCB Niech wraca do Lecha

1

@LOPEZ16 Racja. Kto by wtedy pomyślał,że dzisiaj wystarczy kilka sekund aby przerzucić na pendrive?

8

@OskP Co załatwił kiedykolwiek dla kogokolwiek? Pewnie gdy był prezydentem Słupska, to jednak jakies tam decyzje na tym stanowisku podejmował,ale to już chyba jego tamtejsi wyborcy sa w tym zorientowani. Ja tylko tak przypuszczam. Ale jakiej odpowiedzi spodziewać się po tym duecie z filmiku, jak nie jakiegoś bezbeku?

0

@draxidox I ja chciałem oddać głos na Radosława gdyby startował. Ależ bym sobie pluł w brodę teraz.

0

@MaziFCB A gdzie tu kłamstwo?

3

@Safrani Telefony powyżej 1000 zł? To są takie? W życiu bym nie dał więcej za telefon.

0

@RosjaninBut Miller? Top. Równo jedzie z ukrainą i za to dożywotni szacun.

2

@Criss18Barca Przecież to jest jakis absurd. Jak ktos chce oglądać to niech sobie za to zapłaci. Dlaczego wszyscy mają za to placić?

0

@misterio Ja tam lubię smak mięty. Często też piję napar z mięty.

0

@Hosh @Kgorecki2500 Tylko, że wrzucając takie zdjęcia sami w pewien sposób ludzi do tego zachęcają. No może nie zachęcają, ale jednak przyzwyczajają do takich widoków. A druga sprawa to nie wiem jak u was - ale u mnie jest w pobliżu kilka jednostek wojskowych i tylko jedna z nich ma na googlemaps ukryty podgląd - na innych wszystko widać ze zdjęć z góry gdzie jakie budynki są, nawet jaki sprzęt gdzie stoi. No ale rozumiem, że wiedzą co robią. I że potencjalny wróg może mieć taki podgląd na wszystko w jednostce. A jak jest z tym w waszej okolicy?

2

@Kgorecki2500 Jak tak to apelują aby nie robić i nie wrzucać podobnych zdjęć, a sami to robią i publikują.

0

@agaFCB Wtedy nie mogłaby wyjąć telefonu i podrzucić ziemniaków w zamian....

1

@Kgorecki2500 Co z zakazem przebywania ludzi z penisami w przestrzeni publicznej? Przecież to potencjalne narzędzie zbrodni?

0

@misterio Jakiej pasty? To nie jest czekolada?

7

@misterio To jest ktos kto tego nie lubi?

2

@sergio5 Akurat Francji zupełnie mi nie żal. Niech teraz płacą rachunek za lata kolonializmu i okradania innych.

1

@michal26 U nas ma właśnie uczyć katechetka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?