@esem91 Tylko,że nietrudno sobie wyobrazić,że akurat dla Ukraińców ta cała sytuacja to jak zrządzenie losu. Czy czegoś celowo zaniechali? Nie będę tego insynuował. Czy jest to w ich interesie? Po stokroć tak.
@Konradowskyy No właśnie teraz się spotkałem - jak piszę - raz się naciąłem bo nawet nie zwróciłem uwagi, a z drugiego zakupu zrezygnowałem. Jeśli będzie to częstszy problem, to raczej przestanę korzystać.
@MesQueUnClub_87 Racja,ale tam jakis pozew jest w grze,bo allegro ponoc zmieniało domyślną formę dostawy u klientów na swoje punkty, pomimo że sprzedający oferowali tez paczkomaty.
@tbas Tak - wiem. Wiem też,że portal na A może stosować różne zabiegi aby pewne formy dostawy były wygodniejsze dla sprzedającego. Ja natomiast patrzę na to co jest wygodniejsze dla mnie,a obecnie w mojej okolicy wchodzi w grę tylko paczkomat lub kurier. Dlatego gdy to stanie się uciążliwsze to poszukam alternatyw.
Chyba czas się rozstać z popularnym portalem zakupowym na A.... za tą ich wojenkę z Inpostem. Zrobiłem rutynowo ostatnio zakup,nawet nie spojrzałem na formę dostawy,bo zawsze domyslnie miałem ustawiony pobliski paczkomat i teraz się okazuje,że muszę zaiwaniać do jakiegoś ich punktu. A z drugiego zakupu już zrezygnowałem bo też nie było opcji wyboru paczkomatu.
@gumaz Dla mnie kuriozalne jest roztrząsanie tego. Gdzie by się nie kierowały, to jeśli mamy takie możliwości to każdy jeden metr od granicy powinien zostac zestrzelony. Rozumiem że hamuje nas jedynie to, że szczątki mogą komuś zrobić krzywdę?
@bartekvisca Może chodzi o to żeby mieli czyste pole do ostrzału dla obrony przeciwlotniczej i aby przez pomyłkę nie zestrzelić żadnego cywilnego samolotu
@draxidox Spoko. To ciekawe podejście w takim razie,że kręcisz narrację ( a przynajmniej takie mam wrażenie),że "nie możemy oddać nawet guzika od koszuli...",ale jak coś to niech tych guzików bronią inni.
@michaleu Chyba to samo co obecnie. Gdybym cokolwiek pod tym względem zmienił to byłbym zupełnie innym człowiekiem i nie jest powiedziane, że ten wybór który dokonam jako obecny ja, tego innego mnie by satysfakcjonował.
@draxidox To teraz się zdaje na automacie? Choć w jednym aucie już kilkunastoletnim z ręczną skrzynią też miałem taki system,że przez kilka sekund trzymał auto na wzniesieniu,, zanim zaczeło się staczać. A co do egzaminu, to podobno powstał zespół który ma przeanalizować czy w ogóle zadania na placu manewrowym są nadal potrzebne na egzaminach i być może całkiem to usuną, a wszelkie manewry będą sprawdzać podczas jazdy na mieście.
@Azazel_Pazuzu 1. Pepe potem długo długo nic 2. No racja - edytowałem bo przecież Figo tu powinien być ( dzięki @kamiVeB za przypomnienie) 3. Niech będzie Ramos za to jak potraktował Puyola
@kuz Wydaje mi się, że to już taki typ człowieka. Taki był w kampanii, także poza kulisami, więc raczej pod względem tego jak się zachowuje to myślę,że się raczej nie zmieni. No chyba,że naprawdę jak posiedzi w tej klatce to jakoś to na niego wpłynie. Bo teraz siłą rzeczy będzie jednak odcięty od życia normalnych ludzi.
@pluszek Aż się morda sama śmieje gdy się ogląda te interakcje prezydenta tak jak tutaj ale i te ze zwykłymi przypadkowymi ludźmi,których nie unika,do których podchodzi i zamienia kilka słów. Zresztą Pierwsza Dama tak samo. Od razu widać,że nie wywodzą się z jakiejś bańki czy z klatki jak inni politycy którzy sa oderwani od zwykłego życia.
@Konradowskyy Kanał Zero to dno i metry mułu jeśli chodzi o wiarygodność. Choć plus,za to że przeprosił Zembaczyńskiego - ale i tak beka z typa który wszystkim dziennikarzom zarzuca,że nie weryfikują źródła informacji,że dają się manipulować, a sam zrobił cos dokładnie takiego samego. PS - w artykule Wprost przekręcili nazwisko Czukiewski na Czukiewicz. To jest dramat co ci dziennikarze odwalają. No żenada na żenadzie. @draxidox Czukiewski a nie Czukowski.
Wchodzę sobie legalnie normalnie w klapkach do kanału w garażu aby naprawić auto, wychodzę po jakis klucz,wracam i widzę,że pod drabiną siedzi sobie jeż. Xd. Farta miałem (ja i on),że za pierwszym razem go nie nadepnąłem przypadkiem. Tak, że bądźcie czujni na każdym kroku koledzy i koleżanki,bo niespodziewane czyha wszędzie.
0
@Kessie Kto to ogóle jest ten po prawej?
0
@esem91 Tylko,że nietrudno sobie wyobrazić,że akurat dla Ukraińców ta cała sytuacja to jak zrządzenie losu. Czy czegoś celowo zaniechali? Nie będę tego insynuował. Czy jest to w ich interesie? Po stokroć tak.
1
@Konradowskyy Ja mam trochę dalej i nawet nie ma tam gdzie zaparkować,więc wolę unikać tę opcję.
1
@Konradowskyy No właśnie teraz się spotkałem - jak piszę - raz się naciąłem bo nawet nie zwróciłem uwagi, a z drugiego zakupu zrezygnowałem. Jeśli będzie to częstszy problem, to raczej przestanę korzystać.
0
@Pedri16Future Co to za sprawa? O co tu chodzi?
1
@Comentateiro Przecież granica z Białorusią jest zamknięta, to po co pan Robert ma się tam meldować?
1
@MesQueUnClub_87 Racja,ale tam jakis pozew jest w grze,bo allegro ponoc zmieniało domyślną formę dostawy u klientów na swoje punkty, pomimo że sprzedający oferowali tez paczkomaty.
0
@tbas Tak - wiem. Wiem też,że portal na A może stosować różne zabiegi aby pewne formy dostawy były wygodniejsze dla sprzedającego. Ja natomiast patrzę na to co jest wygodniejsze dla mnie,a obecnie w mojej okolicy wchodzi w grę tylko paczkomat lub kurier. Dlatego gdy to stanie się uciążliwsze to poszukam alternatyw.
3
@Rifek Miller króciutko z ukrainofilem.
0
Chyba czas się rozstać z popularnym portalem zakupowym na A.... za tą ich wojenkę z Inpostem. Zrobiłem rutynowo ostatnio zakup,nawet nie spojrzałem na formę dostawy,bo zawsze domyslnie miałem ustawiony pobliski paczkomat i teraz się okazuje,że muszę zaiwaniać do jakiegoś ich punktu. A z drugiego zakupu już zrezygnowałem bo też nie było opcji wyboru paczkomatu.
0
@gumaz Dla mnie kuriozalne jest roztrząsanie tego. Gdzie by się nie kierowały, to jeśli mamy takie możliwości to każdy jeden metr od granicy powinien zostac zestrzelony. Rozumiem że hamuje nas jedynie to, że szczątki mogą komuś zrobić krzywdę?
0
@bartekvisca Może chodzi o to żeby mieli czyste pole do ostrzału dla obrony przeciwlotniczej i aby przez pomyłkę nie zestrzelić żadnego cywilnego samolotu
0
@draxidox I to właśnie robią póki co.
0
@draxidox Spoko. To ciekawe podejście w takim razie,że kręcisz narrację ( a przynajmniej takie mam wrażenie),że "nie możemy oddać nawet guzika od koszuli...",ale jak coś to niech tych guzików bronią inni.
0
@draxidox W przypadku eskalacji stawiasz się w jednostce?
2
@BorzyKrzys Ja kiedyś rzuciłem pracę,bo miał być mecz pucharowy chyba Wisły, a mi wypadała druga zmiana. Piękne czasy to były.
2
@Bolton No to na razie.
0
@norbi77 Kiedy wyciągają politykom wpadki językowe sprzed kilku lat, to wiedz, że coś się dzieje.....
4
@michaleu Chyba to samo co obecnie. Gdybym cokolwiek pod tym względem zmienił to byłbym zupełnie innym człowiekiem i nie jest powiedziane, że ten wybór który dokonam jako obecny ja, tego innego mnie by satysfakcjonował.
4
Hahaha Azerowie. Kocham was byki
0
@draxidox To teraz się zdaje na automacie? Choć w jednym aucie już kilkunastoletnim z ręczną skrzynią też miałem taki system,że przez kilka sekund trzymał auto na wzniesieniu,, zanim zaczeło się staczać. A co do egzaminu, to podobno powstał zespół który ma przeanalizować czy w ogóle zadania na placu manewrowym są nadal potrzebne na egzaminach i być może całkiem to usuną, a wszelkie manewry będą sprawdzać podczas jazdy na mieście.
2
@gumaz A po co ta zbiórka? I gdzie konkretnie planują tę zbiórkę? Każdy może przyjść?
0
@Azazel_Pazuzu 1. Pepe
potem długo długo nic
2. No racja - edytowałem bo przecież Figo tu powinien być ( dzięki @kamiVeB za przypomnienie)
3. Niech będzie Ramos za to jak potraktował Puyola
4
@LeszekFCB
0
@norbi77 Gorąca turecka krew.
2
@draxidox Ale co wydymali wyborców i zrobili fikołka po wyborach to ich....
0
@kuz Wydaje mi się, że to już taki typ człowieka. Taki był w kampanii, także poza kulisami, więc raczej pod względem tego jak się zachowuje to myślę,że się raczej nie zmieni. No chyba,że naprawdę jak posiedzi w tej klatce to jakoś to na niego wpłynie. Bo teraz siłą rzeczy będzie jednak odcięty od życia normalnych ludzi.
1
@pluszek Aż się morda sama śmieje gdy się ogląda te interakcje prezydenta tak jak tutaj ale i te ze zwykłymi przypadkowymi ludźmi,których nie unika,do których podchodzi i zamienia kilka słów. Zresztą Pierwsza Dama tak samo. Od razu widać,że nie wywodzą się z jakiejś bańki czy z klatki jak inni politycy którzy sa oderwani od zwykłego życia.
0
@Konradowskyy Kanał Zero to dno i metry mułu jeśli chodzi o wiarygodność. Choć plus,za to że przeprosił Zembaczyńskiego - ale i tak beka z typa który wszystkim dziennikarzom zarzuca,że nie weryfikują źródła informacji,że dają się manipulować, a sam zrobił cos dokładnie takiego samego.
PS - w artykule Wprost przekręcili nazwisko Czukiewski na Czukiewicz. To jest dramat co ci dziennikarze odwalają. No żenada na żenadzie.
@draxidox Czukiewski a nie Czukowski.
6
Wchodzę sobie legalnie normalnie w klapkach do kanału w garażu aby naprawić auto, wychodzę po jakis klucz,wracam i widzę,że pod drabiną siedzi sobie jeż. Xd. Farta miałem (ja i on),że za pierwszym razem go nie nadepnąłem przypadkiem. Tak, że bądźcie czujni na każdym kroku koledzy i koleżanki,bo niespodziewane czyha wszędzie.