@Murazor I co w tym złego? 800 plus i inne zasiłki do kosza. Każdy głos krytyki mile widziany, niezależnie z czyich ust płynie. Tak samo zresztą jak te wszystkie dotacje - również do kosza i również każda ich krytyka mile widziana. Nagłaśnianie podobnych patologii to cos pięknego.
@Konradowskyy Tak- ale tamten sezon byl jednak specyficzny - miał kontuzję,potem brak pewnego miejsca w składzie. Liczę,że po przepracowaniu presezonu z Flickiem pokaże progres.
@SelloutCrowd No cóż - ja akurat nie. Może x lat temu rzeczywiście były to jakieś wartości - obecnie to tylko dodatek do produktu. I piszę nawet nie o tym jak to widzą kibice, tylko jak do tych wartości odnoszą się zarządzający klubem.
@SelloutCrowd "No chyba, że barcelonę traktujesz tylko i wyłącznie jako 11 piłkarzyków biegających po trawie i kopiących piłkę". Oczywiście że tak to traktuję. A jak mam niby traktować? Przecież nie mieszkam tam abym miał to traktować inaczej.
@tomek8756 Taaa. Warto przypomnieć jakiej siary nam narobił podczas uroczystości w Dublinie gdzie jako jedyni mieliśmy dwie osoby do podawania flagi. Bo kwachu za nic nie chciał ustąpić Millerowi.....
@Azazel_Pazuzu "po jego naciskach wobec pilotów Tupolewa doszło do katastrofy smoleńskiej i przez niego zginęła spora część elity narodu" A ty co? Siedziałeś wtedy w kabinie pilotów?
@Kgorecki2500 Ale w jednej kwestii ma rację. Te cyrki z tymi pomyłkami w liczeniu głosów działają naprawdę demotywująco. Przynajmniej w moim przypadku. Po cholerę mam iść, marnować czas i oddawać jeden głos, a potem czytam że gdzieś tam zapisali ileś głosów odwrotnie? Nie wierzę w żadne spiski i nawet w celowe działanie w jakiejś pojedynczej komisji,ale każdy taki przypadek powinien zostać rzetelnie rozliczony, a ci wszyscy ludzie którzy się przecież podpisali pod protokołem powinni zostać pociągnięci z całą surowością do odpowiedzialności. Tak aby potem w komisji wszędzie jeden drugiemu patrzył na ręce i pilnował aby nie doszło do najmniejszej pomyłki, bo potem każdy się pod tym podpisuje. A to nie zostało rozliczone i jak o tym myślę to naprawdę nie widzę sensu aby iść na następne wybory, bo ten mój jeden głos jeszcze bardziej traci na znaczeniu w obliczu takich pomyłek.
@Jakchcesz " to, że już nie wejdzie na boisko w koszulce Barcelony to jest pewne". Wróżbita Maciej tak przepowiedział czy co? Jeszcze wszystko się może zdarzyć - kontuzje,kartki itd i MATS może stać między słupkami. Wszystko jest możliwe.
@Destroyer_of_Worlds A kto powiedział że w takim razie nie możemy zerwać kontraktu,wypłacić całej kasy i cześć tereska? Przecież nikt nam tego nie zabrania.
@Destroyer_of_Worlds Tyle,że z takim podejściem to te kontrakty byłyby zupełnie nic nie warte. Umowa to umowa. Wiąże obie strony. Dlaczego w takim razie piłkarz też nie mógłby jej sobie dowolnie zerwać i iść za darmo do innego klubu gdzie mu lepiej zapłacą?
3
@Murazor I co w tym złego? 800 plus i inne zasiłki do kosza. Każdy głos krytyki mile widziany, niezależnie z czyich ust płynie. Tak samo zresztą jak te wszystkie dotacje - również do kosza i również każda ich krytyka mile widziana. Nagłaśnianie podobnych patologii to cos pięknego.
8
@Eklerek Co to kurna ma być? Jakies pozory by chociaż zachowali. Gdzie my żyjemy
0
@reloaded Myślę,że gdyby jednak klubowi zależało,to postarali się aby go zatrzymać. Z doniesień wynika,że takich starań nie było.
0
@Konradowskyy Tak- ale tamten sezon byl jednak specyficzny - miał kontuzję,potem brak pewnego miejsca w składzie. Liczę,że po przepracowaniu presezonu z Flickiem pokaże progres.
0
@reloaded Z jakiego zatem?
1
@Konradowskyy Liczę,że Araujo się ogarnie w tym sezonie.
1
@reloaded Xddd. On odchodzi m.in dlatego,że nie możemy rejestrować tych co podpisaliśmy,a tu jeszcze kolejnych mielibysmy sciągać?
0
@kubix05 Kopę lat minęło od tego czasu....
3
Niby przyszedł za darmo to i odszedł za darmo. Szkoda tak doświadczonego zawodnika. Mógłby zostac kapitanem w zamian za MATSA
0
Ale z tym MacAllisterem to dajcie spokój. Za co on dostał tę nominację? Le cabaret.
1
@SelloutCrowd No cóż - ja akurat nie. Może x lat temu rzeczywiście były to jakieś wartości - obecnie to tylko dodatek do produktu. I piszę nawet nie o tym jak to widzą kibice, tylko jak do tych wartości odnoszą się zarządzający klubem.
1
@SelloutCrowd "No chyba, że barcelonę traktujesz tylko i wyłącznie jako 11 piłkarzyków biegających po trawie i kopiących piłkę". Oczywiście że tak to traktuję. A jak mam niby traktować? Przecież nie mieszkam tam abym miał to traktować inaczej.
0
@Ojciec5tkidzieci Kosovo je Srbija i nawet nie ma o czym gadać.
1
@Konradowskyy A cóż takiego ma wspólnego z PIS-em Nawrocki?
0
@Safrani Więcej planktonu na lewicy. To na pewno kończy się dla nich korzystnie
1
@tomek8756 Taaa. Warto przypomnieć jakiej siary nam narobił podczas uroczystości w Dublinie gdzie jako jedyni mieliśmy dwie osoby do podawania flagi. Bo kwachu za nic nie chciał ustąpić Millerowi.....
1
@Kgorecki2500 Co jak co, ale to jedyny nasz prezydent który byłby do tego zdolny
1
@Azazel_Pazuzu Aha. Swoja drogą to nie wiedziałem, że tam na oddziale dają wam dostęp do neta
0
@Cules69 "Już w Barcie nie zagra, nie dostanie pożegnania." Jeszcze może się zdarzyć, że przeżyje Laportę w tym klubie...
0
@szymek029 Roman Giertych za czasów ministrowania przeżywał swój peak. Za te mundurki i próbę wprowadzenia dyscypliny wieczny szacunek.
3
@Azazel_Pazuzu "po jego naciskach wobec pilotów Tupolewa doszło do katastrofy smoleńskiej i przez niego zginęła spora część elity narodu" A ty co? Siedziałeś wtedy w kabinie pilotów?
0
@Kgorecki2500 Ale w jednej kwestii ma rację. Te cyrki z tymi pomyłkami w liczeniu głosów działają naprawdę demotywująco. Przynajmniej w moim przypadku. Po cholerę mam iść, marnować czas i oddawać jeden głos, a potem czytam że gdzieś tam zapisali ileś głosów odwrotnie? Nie wierzę w żadne spiski i nawet w celowe działanie w jakiejś pojedynczej komisji,ale każdy taki przypadek powinien zostać rzetelnie rozliczony, a ci wszyscy ludzie którzy się przecież podpisali pod protokołem powinni zostać pociągnięci z całą surowością do odpowiedzialności. Tak aby potem w komisji wszędzie jeden drugiemu patrzył na ręce i pilnował aby nie doszło do najmniejszej pomyłki, bo potem każdy się pod tym podpisuje. A to nie zostało rozliczone i jak o tym myślę to naprawdę nie widzę sensu aby iść na następne wybory, bo ten mój jeden głos jeszcze bardziej traci na znaczeniu w obliczu takich pomyłek.
0
@Jakchcesz " to, że już nie wejdzie na boisko w koszulce Barcelony to jest pewne". Wróżbita Maciej tak przepowiedział czy co? Jeszcze wszystko się może zdarzyć - kontuzje,kartki itd i MATS może stać między słupkami. Wszystko jest możliwe.
2
@Lanosss Pycha kroczy przed upadkiem.
0
@Destroyer_of_Worlds A kto powiedział że w takim razie nie możemy zerwać kontraktu,wypłacić całej kasy i cześć tereska? Przecież nikt nam tego nie zabrania.
1
@Destroyer_of_Worlds Tyle,że z takim podejściem to te kontrakty byłyby zupełnie nic nie warte. Umowa to umowa. Wiąże obie strony. Dlaczego w takim razie piłkarz też nie mógłby jej sobie dowolnie zerwać i iść za darmo do innego klubu gdzie mu lepiej zapłacą?
9
@Frimpong Wszystko wuj. Na tym zdjęciu to jednak te maseczki rozwalają mózg. Pomyśleć co to się wtedy działo....
3
Wygrana Pafos z Dynamem Kyiv to spore zaskoczenie.
1
@Rastafarnianin Dr Ozda z rigczem.
2
Brawo drużyna. Zawodnicy nie są od tego aby sprzątać bajzel Laporty.