@macio_944 A gdzie tu masz winę w przedsiębiorcach? To oni ustanawiali takie a nie inne przepisy? Na litość boską - mentalność popeerelowska jest nadal u nas żywa i na każdą dotację,zasiłek,świadczenie ludzie kombinują jak koń pod górę,aby się załapać,obejść przepisy itd. Czy to przedsiębiorca,bezrobotny czy pracujący - w każdej grupie znajdziesz takich ludzi. Dlatego najlepiej nie dawać żadnych podobnych dotacji i innych socjali to wtedy nie będzie patologii.
@Mezocyklon87 Akurat wynalezienie ognia było w miarę proste,bo człowiek się gdzieś tam stykał z tym zjawiskiem w naturze. Ale ciekawi mnie w jaki sposób ktoś wpadł na pomysł wytopu rudy żelaza. Totalny przypadek to musiał być.
@Safrani Ach - no to skoro wrzucasz to jako przykład, to myślałem że jest to coś publicznie dostępnego. A tak naprawdę nie ma możliwości aby do tego dotrzeć.
@Safrani Gdzie znaleźć te wykłady, bo chętnie bym obejrzał. To co w Kanale Zero odwalili z Maciejem Maciakiem albo ta zmanipulowana wypowiedź Zembaczyńskiego wystarczająco ich kompromituje, ale chętnie bym poznał więcej przykładów
@Filipem Następny. Czy jak ktoś ma inne zdanie na jakiś temat to od razu według ciebie musi mieć coś z głową? Tylko wyraziłem swój pogląd na ten temat i przedstawiłem jak taka pogoda wpływa na moje samopoczucie. Mnie to po prostu męczy i tyle.
@Nightraider No tak - chodzi mi tylko o to,że do wyborów o tym konkretnym temacie mało kto będzie pamiętał. Po prostu zbyt daleko do wyborów,aby to mogło w dużym stopniu wpłynąć na ich wynik.
@reloaded A ja właśnie wątpię, że to była spontaniczna decyzja Inigo i myślę, że postawa klubu też wpłynęła na tę decyzję. Ale jakkolwiek by nie było, to raczej i tak nie byłoby szans na rejestrację Taha.
1
@Safrani Sukcesja,13 posterunek.
0
@Popitek12 Zależy jakiej formuły użyje. Jak zwróci się do mnie "kierowniku" to mu odpalam. Jak nie to niech spada
1
@Lanosss I w tym momencie kuracjusze w sanatoriach wymieniają się tymi numerami.....
0
@vangoor Takie było m.in. założenie tego programu. Serio nikt nie widzi problemu w decydentach i ich bzdurnych założeniach?
0
@Mixtape Robi to samo co naziści w obozach śmierci? Niezła odklejka.
0
@Gaucho Na starość człowiek głupieje i tyle.
0
@macio_944 A gdzie tu masz winę w przedsiębiorcach? To oni ustanawiali takie a nie inne przepisy? Na litość boską - mentalność popeerelowska jest nadal u nas żywa i na każdą dotację,zasiłek,świadczenie ludzie kombinują jak koń pod górę,aby się załapać,obejść przepisy itd. Czy to przedsiębiorca,bezrobotny czy pracujący - w każdej grupie znajdziesz takich ludzi. Dlatego najlepiej nie dawać żadnych podobnych dotacji i innych socjali to wtedy nie będzie patologii.
0
@Mezocyklon87 To jak z technicznych to stawiam na wynalezienie łożysk tocznych. Bez nich tez ciężko sobie wyobrazić cokolwiek.
0
@Mezocyklon87 Akurat wynalezienie ognia było w miarę proste,bo człowiek się gdzieś tam stykał z tym zjawiskiem w naturze. Ale ciekawi mnie w jaki sposób ktoś wpadł na pomysł wytopu rudy żelaza. Totalny przypadek to musiał być.
1
@RozowaPantera Mocne wejście. Pogratulować wszystkim nam właściwego wyboru.
0
@Mezocyklon87 To ja się cofnę krok dalej i wybieram odkrycie wytopu rudy żelaza. Bez tego nie byłoby ani śruby ani nakrętki.
1
@Safrani Ach - no to skoro wrzucasz to jako przykład, to myślałem że jest to coś publicznie dostępnego. A tak naprawdę nie ma możliwości aby do tego dotrzeć.
0
@tadzik447 taktyk nawrotter.
0
@Safrani Gdzie znaleźć te wykłady, bo chętnie bym obejrzał. To co w Kanale Zero odwalili z Maciejem Maciakiem albo ta zmanipulowana wypowiedź Zembaczyńskiego wystarczająco ich kompromituje, ale chętnie bym poznał więcej przykładów
1
@OBSERWATOR2021 Ależ to jest populistyczne gadanie.
1
No i legancko. Po co się kłócić jak można w zgodzie żyć?
0
@Lewangoalski Niestety nie. Muszę się przemęczyć i mam tylko nadzieję,że to szybko minie.
1
@Filipem Następny. Czy jak ktoś ma inne zdanie na jakiś temat to od razu według ciebie musi mieć coś z głową? Tylko wyraziłem swój pogląd na ten temat i przedstawiłem jak taka pogoda wpływa na moje samopoczucie. Mnie to po prostu męczy i tyle.
0
@ennuye I nawzajem.
0
@gumaz U mnie jest 26 i już mnie to męczy.
2
No i zaczęła się męczarnia z tą pogodą. Oby szybko to minęło.
0
@Nightraider No tak - chodzi mi tylko o to,że do wyborów o tym konkretnym temacie mało kto będzie pamiętał. Po prostu zbyt daleko do wyborów,aby to mogło w dużym stopniu wpłynąć na ich wynik.
0
@Destroyer_of_Worlds Do wyborów daleko,a pamięć wyborców jest krótka. Spokojnie ten temat rozmasują.
0
@Arkon Pożyjemy zobaczymy
0
@Arkon 1 Chelsea 2. Arsenal 3. City. 4. ManU
MVP Gyokeres
2
Myślę,że pogadał sobie Niemiec z Niemcem i są efekty.
0
@Criss18Barca Gówno a nie państwo. To rodzicie powinni przede wszystkim unormować swoje dzieci.
4
@Encore Szok to dopiero będzie gdy media odkryją, że prezydenci w kiblu robią to samo co zwykli ludzie.
0
@PatrychoO W jaki sposób niby ta dywersyfikacja miałaby przebiegać? I jak to miałoby być zwiazane z Inigo?
0
@reloaded A ja właśnie wątpię, że to była spontaniczna decyzja Inigo i myślę, że postawa klubu też wpłynęła na tę decyzję.
Ale jakkolwiek by nie było, to raczej i tak nie byłoby szans na rejestrację Taha.