0

@Kgorecki2500 Izraelczycy króciutko z Niemcem.

2

@bezalkoholowy To w takim razie polecam kawiarkę. Kosztuje kilka dych i nie musisz pluć fusami.

5

@Safrani Nie dość że już mamy takich debili u siebie, to jeszcze niektórzy chcieliby przyjmować inżynierów.

1

@clyde "To jego pomysł doprowadził do pokoju na Bliskim Wschodzie. Zobacz jak...." Nie zdziwiłbym się gdyby przyznano mu za ten pomysł Pokojową Nagrodę Nobla. Dziś wszystko jest możliwe.

1

@Astad Ależ to tylko powierzchowny opis. Warto dodać, że to także niezwykle szlachetna postać, uczciwa, serdeczna i prostolinijna. A, że czasem lubi pognębić Bardakowe plemię, to inna para kaloszy...

1

@Kgorecki2500 Ok - teraz łapię. Bardziej myślałem w innym kierunku, że kogoś by to obrażało czy coś.

0

@Kgorecki2500 To wiem,ale co ma do tego ten napis? Gdzie tu podstawa do pozwu?

1

@Kgorecki2500 Kurczę - a co jeśli Netanjahu faktycznie nie wie co jego ludzie robia w Palestynie? Czy JKM posiada dowód,że Netanjahu o tym wie?

0

@Kgorecki2500 O co chodzi z tym pozwem?

3

@Criss18Barca Prezydentem akurat byl najlepszym,choć to tez wynika z poziomu rywali.

0

@TR3YWAY No to nie sam rodzaj pracy, tylko właśnie odpowiedzialność cię męczy.

1

@michal26 Po prostu ciężkie czasy robiły twardych ludzi. Teraz za dobrobyt społeczeństwo płaci swoją cenę.

0

@Yoshi94 Dokładnie tak. :D

0

@mordini123 Tu z tę Legią nie jest coś namieszane? Bo wynika z tego, że przegrany dwumeczu ma trudniejszych rywali niż zwycięzca

0

@Yoshi94 On właśnie uciekał od tego policjanta. Nie bez powodu potem policjantka go niosła.

2

@tbas Zakładam, że pobudziło cię to bardziej niż ta przereklamowana kawa.

1

@Mixtape Będzie budował samodzielną politykę. Natomiast co do weta to jego poglądy są znane. Nie będzie zaskoczenia, że pewne projekty koalicji będzie wetował,bo tego oczekują jego wyborcy.

0

@thorin Xd. No na pewno. Ładny bait.

1

@BulaKG Też tak kiedyś miałem. Siedzę sobie wieczorem w pokoju, słyszę jakies hałasy za oknem. Normalnie aż się wzdrygnąłem. Wstałem,wyglądam - widzę jakiś cień w ogrodzie. Ale za cholerę nie widać co to jest. No to biorę latarkę, świecę a to się okazało,że to przechodzi ludzkie pojęcie ...

0

@thorin Ale czy skłamał?

2

@Colon Walking Dead. A z filmów Mad Max. No i Wodny Świat też mi się podobał.

3

@Rastafarnianin Racja. Donald T. nigdy w żaden sposób nie odwoływał się do śmierci Adamowicza...... A nie... Czekaj.....

0

@DamianBarcaCule To jest szansa że Adolf H. go odbuduje...

0

@Who_you_mam Majonez tylko Kielecki albo Kętrzyński. To cos pod marka Winiary to tylko kolorem przypomina majonez - nawet konsystencja nie taka.

1

@MOLESTA A wszyscy z jego otoczenia zmarli... Przypadek?

4

@gumaz Niegdyś za złe wieści posłańcom ścinano głowy. Dziś tylko zwalniają. To niebywałe jaki postęp zaliczamy pod przewodnictwem takich osobistości jak JE Donald Trump.

0

@Stinger_ Tzn to nie jest że mamy jeden punkt na kraj, tylko za każde zwycięstwo dostajemy jeden punkt,a potem dzielimy to na 4 zespoły - finalnie wychodzi to samo - więcej niż jeden punkt nie ugramy, ale liczenie wygląda w ten sposób - przy zwycięstwach tak ostatecznie wychodzi jak piszesz, ale w przypadku remisu już będzie inaczej.

0

@michal26 Zabrakło Brauna z gaśnicą i Korwina z transparentem "Ma pan dowód?"

0

@Stinger_ A to nie jest tak,że w fazie grupowej dzieli się to na liczbę zespołów które się zakwalifikują? Zakładałem że tak to wygląda. Jesli dzielą to na liczbę klubów która przysługuje na starcie, to nie ma tematu. Mój błąd byłby w takim razie.

0

@Stinger_ Racja. Chodzi mi tylko o to,że niekoniecznie 4 zespoły w fazie grupowej w tym roku muszą być dla nas korzystnym rozwiązaniem,bo tyle samo punktów do rankingu mogą nam dorzucić trzy albo dwa kluby. Też chcę ich tam jak najwięcej i chodzi mi tylko o twoją tezę,że przy 4 klubach zaryzykowałbyś obstawienie,że wyżej awansujemy. To wcale nie musi wpływać na lepszą pozycję.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?